Recept Ďábelské soté z roštěnce

Labužník Terrinka02 Česká kuchyně Do oblíbených Chci uvařit Tisk

Postup

Maso nakrájíme na 1/2 cm cilné proužky a smícháme s olejem,pepřem a necháme odpočinout. Paprikový lusk očistíme, zbavíme semínek a nakrájíme na jemné nudličky, ke kterým přidáme hrášek, žampiony a podusíme 8 minut v trošce vody s olejem, solí a petrželkou a bramborové lupínky v této směsi rozpečeme. Máme-li připraveno, tak si na pánvi opečeme odleželé maso, které dáme na síto a promícháváme, nebo třeseme se sítem v hodně rozehřátém oleji. Pokud je maso hotové, tak sítko odendáme a do vypečené šťávy dáme máslo na zjemnění,pak přidáme papriku, hrášek,kapary, žampiony a cibulky, které ještě tak 2 minuty podusíme, vrátíme maso i s vykapanou šťávou a zalijeme vínem, sůl dáme dle chuti a povaříme už jen chvilku a dochutíme. Dobrou chuť! Recept jsem napsala a upravila z karetních receptů, bez udání stvořitele! Protože mám recept několikrát vyzkoušený a chutnal, ráda ho sděluji dál.

Recept je z kategorií: Minutky

Nahlásit recept

 • 16.09.08 vloženo
 • 8228x zobrazeno

Čas přípravy

 • 40 minut

Počet porcí

 • 4 porce

Ingredience

 • 400 g roštěnce
 • 2 PL oleje
 • 1/4 KL pepře
 • 1 červený paprikový lusk
 • 300 g hrášku
 • 1 PL másla
 • 200 g sterilovaných žampionů
 • 3 PL ostrého kečupu, kdo nemá rád moc ostré dá sladký, jemný
 • dle chuti čerstvě mleté chilli papričky, kdo nechce, může vynechat
 • 100 g bramborových lupínků
 • 1 KL kaparů
 • 1 PL nasekané petrželky
 • 1 PL cibulek
 • 1/8 l červeného vína
 • sůl
 • olej

Doporučená příloha

 • lehké suché červené víno

Tip redakce

Na AkčníCeny.cz najdete, kde seženete nejlevnější suroviny k tomuto receptu.

Uvařeno uživateli

Vyzkoušel jsem tento recept Přidat hodnocení nebo fotku

Diskuse k receptu Ďábelské soté z roštěnce

Odebírat nové komentáře a uvaření tohoto receptu do upozornění

Váš příspěvek

Přečtěte si recept na Ďábelské soté z roštěnce

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

A nebudu, popelnění netřeba, já už tak nějak práchnivím sama od sebe :). A jestli Manana dela misto, třeba se tam vejdem pohromadě a spácháme strašlivý půlnoční mejdan, abychom využili všechna zařízení zmíněná v básních.
Jenom mě napadlo - může popel použít lavór? Může mít kocovinu? Toť aktuální problém do zdejší diskuse.

tea63
935 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Mrtvolko, beru svoji nabídku zpět, je mi jasné, že Maňánovi nelze odolat a já ostrouhám kolečka, i když se budeš muset nacpat do té podivné krabice. Tak nic. Nóó. :-))

Manana
1514 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: mrtvolo a ostatní

Mrtvolo, musíš se nechat zpopelnit, popela se tam vejde nepřeberně, už tam dělám místo! hehe
Ejo, toffo, jsem rád že je veselo!

tea63
935 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Ta poesie je nejen povznášející a úlevná, ale v některých pasážích nebezpečně aktuální…:-)
Mrtvolko, jedna sousední kadibudka je teď volná. Držím Ti místo. Ty budeš myslet a já to budu za svitu měsíce zapisovat křídou na prkno.....:-)))

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Ano, ta poesie je povznášející :D a taková úlevná

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce Jandule,

kdybys na tom byla náhodou jako já a měla problém terrific terrince porozumět, tak ti pravděpodobně chtěla říct, že otřeš-li se o ni jen závanem šálu, dopadneš jako já.
„Protože, milostivá, já mám ty konkce, věděj“

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce - Manano,

nebylo by v te latrinci misto pro dva? Já jenom až mě krom Labužníka vykopnou i ze hřbitova, že abych měla kde spočinout.

Manana
1514 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: teo,

ten výhled do kraje, to je něco, žejo?
Ale přidám jeden odkaz na to prostředí, je z mejch Nezbytností - básní Jiřího Povolného, a je to ta Nápis na záchodě tady .

tea63
935 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Maňáno, dlouho jsem nemohla napsat, protože jsem přes slzy smíchu neviděla. Je velká škoda, že to v TV vystřihli, protože lepší místo na své spočinutí sis nemohl vybrat. Kadibudky jsou odjakživa mojí velkou slabostí. Není nic krásnějšího, než se v pozdním večeru pohodlně u:,–(it, otevřít dveře a jen tak čučet doblba, romantici na hvězdy. To potom člověka napadají myšlénky… že by si je měl hned zapsat. Ale na právě přítomný papír se nedá psát, je tma, není na to vidět a „Notebuk“ :-) není zrovna k dispozici.....A vidíš, o co jsi přišel, nesmíš tolik brouzdat šumavskými hvozdy, ale sedět doma u počítače. ......:-))

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Můj komentář je věnován jandule- jen podotýkám, aby bylo jasno. T.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Buď naprosto ujištěná, že dcera Terrinky tu nefunguje pod žádným nickem a ani neví, že nějakej Lab. existuje!!! A Terrinka se tu vyskytuje jako Terrinka a nikdy by jí nenapadlo odejít dveřmi a přijít oknem, natož si měnit nick. Já bych ti velmi doporučovala, aby jsi se jakýmkoli způsobem o nás neustále otírala.
Bylo tady celkem jasně řečeno už dost, tak toho prosím nech a chovej se jako inteligentní člověk!
Moc se všem omlouvám, že reaguji tady, ale je mojí povinností reagovat na nepravdivá osočování ohledně mé osoby. Nikdy bych něco tak podlého já nenapsala!
Lidi, mějme se rádi a bude na světě ještě líp. Mějte se Terrinka

Labužník jandule02
1099 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Tedy, kdyby náhodou byly nějaké problémy s rozšířením či stavebními úpravami hřbitova či hrobek, vyřeším promptně, §§ jsou můj život. Jinak k té malosti některých z nás, kteří nikdy nepřekročí svůj stín - souhlasím. Ve své práci jednám se spoustou lidí i lidiček a mohu říci, že nejedno překvapení zažívám. Lidé na televizní obrazovce kypící intelektem i humorem jsou ve skutečnosti malicherní, hloupí a nabubřelí a naopak jiní, kteří dělají dojem skromných a nezajímavých osůbek mají všech pět P. Mezitím je samosebou škála všeho možného, jak už to v životě bývá a jak to taky být má. Vždyť kdyby byly všechny holky stejně hezký, která by byla nejhezčí?
Mimochodem, pod jakým nickem zde funguje dcera Terrinky?

toffo
244 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Maňana, já se picnu :)
Tak dobrý, i jsem zaslzela.
Dík za dobrý start do pátku.

Eja
3887 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Jejda to je probuzení - chechtám se nahlas a čtu to už potřetí za sebou.....Maňano, dík za krásný start do nového dne.

Manana
1514 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ježíšmarjáááááááááá holky!!

a takovádle krásná debata mi ujde a já na ní přídu až dneska! No fuj!
Nestačil jsem to ještě všechno přečíst a budu se muset k tomu ne několikrát ale dlouho vracet, to je teda nářez! Todle kdybyste chtěly vymyslet tak se to nemůže podařit! A já blbec byl mimo! A teď už je to v autu.

Tak přidám aspoň jednu mrtvolnou, kterou mi v televizi vystříhli a neuvedli. Omlouvám se předem, není to nic filozofického.
My tam za chalupou máme křížek a taky přišla na něj řeč a ta moje řekla, že tam chce bejt rozprášená, už je tam rozprášenej její bejvalej, kterej si vzal mojí bejvalou, ale to je zas jiná story. Já jsem původně taky myslel, že bych se tam nechal rozprášit, ale pak jsem si uvědomil, že jsem pohan a neznaboch a zarytej antikrist a protikatolík, a tak přišla řeč na to, kam se mnou. No, já jsem dlouho neváhal, tam za křížkem máme v křoví takovej ten suchej záchod, tu boudičku s nápisem AHA, tak povídám: „Tam! Tam mě musíte vysypat!“ A oni že to je nesmysl a já trval na svým. Protože mi to najednou bylo jasný. Povídám: Až tady nebudu, tak někdo začne povídat o Maňánovi, a druhej řekne „Ále, na Maňánu se vyser“ a ten první mu hned opáčí „Jo, tak to musíš na ten suchej záchod támle!“
No a televize to pečlivě natočila aby to pak pečlivě vystříhla, i když na tom samým programu říká Karel Šíp, že jedna vulgarita je v pořadu povolena.

Omlouvám se za to, že to je už z trochu jinýho soudku, ale co můžete od takovýho mimoně čekat.

Uts a wach!

lydia
1227 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Tak já také přidám svou trošku do mlýna. Soté je , si myslím já, sauté, od slova sautieren, to znamená rychle opéct . Maso se krájí na tenké plátky, které se rychle opékají ve vyšší pánvi, jenom tolik masa, kolik se vejde na dno pánve, bez koše na opékání. Potom se maso odstaví . Do výpeku se může přidat jak víno, tak creme fraiche nebo šlehačka, kdo chce i kečup a může se udělat jakási omáčka. Pokud vím, nemá se maso solit předem, aby nevypustilo moc šťávy. Chutě jsou různé, pro mne je v receptu také až moc chutí, trochu přeplácané, ale komu to chutná, ať uvaří :-)
Pěkný den všem.

Sylvie
2302 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Dandi, no přece do Nového Města na Vysočinu :-)

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Duše psychologa jásá nad touto rozkošatělou debatou, vypovídá o účastnících mnohé, závěrečná práce z tohoto materiálu by byla brnkačka, ale kam se vytratil ten humor, ta pointa…

Eja
3887 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Ještě jednou vracím na začátek, tedy k receptu.
Pokud umím číst, tak v oleji budu restovat nudličky masa v sítu, tedy asi jako hranolky - abych si sítem neodřela pánev, tak toho oleje bude muset být dost, a pak do toho „vyjetého“ oleje přidám to ostatní včetně rozblemcaných bramborových chipsů..... Poměr hrášku a kaprlat mi přijde z tohoto pohledu zcela podružný......

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Vám všem díky za milou společnost a krásnou dobrou noc, plnou opravdu chutných vůní. Hezky si odpočiňte.

Eja
3887 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Bono - u tohoto dosud nikým nerealizovaného receptu - možná bych to opravila na nerealizovatelného…
Neboť „Máme-li připraveno, tak si na pánvi opečeme odleželé maso, které dáme na síto a promícháváme, nebo třeseme se sítem v hodně rozehřátém oleji.
Pokud je maso hotové, tak sítko odendáme a do vypečené šťávy dáme máslo na zjemnění…“ - na to má představivost nestačí.
Tak jsme se hezkou oklikou vrátily na začátek, tedy k diskuzi o receptu.
Dámy, bylo mi ctí, přeji dobrou noc.

bona
2416 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

V tom případě děkuji za virtuální formou získané přátele.
A blížíme se ke stovce komentářů u tohoto dosud nikým nerealizovaného receptu, což už zavání rekordem..:-) Já v nejlepším končím… Posílám virtuální pusu všem milým čarodějnicím :-) s veškerou úctou k jejich aktivitám. Bona

myska2
144 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Mrtvolko, kremace uz je dnes taky passe, at uz na hranici nebo v krematoriu. Dnes leti plastinace ;))).

myska2
144 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Je je, takovych je. Ve vsech dobach a vsech zemich. Mali, zapskli, zaprdeni farizejkove, kteri touzi po zniceni tech volnych duchu, svobodne bloudicich vesmirem. Nekdo to ma pres vareni, nekdo pres umeni, hodne lidi pres politiku, ale vsichni jsou stejni. Proste mali.

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Jen ještě poslední psychologicko-labužnický postřeh, abych mohla ulehnout s pocitem dobře vykonané práce: Když se zamyslíte nad povahou těch, kteří volali „Ukřižuj! Ukřižuj!“, těch kteří v děsu toužili po planoucích hranicích čarodějnic, zapšklých drben ostrakisujících naše vzdělání a emancipace chtivé prabáby a těch dnešních puritánků, kteří se pohoršují naž každým peprnějším fórkem, nad zkažeností ostatních a neustále melou o své dokonalosti - nenacházíte u všech zcela totožné rysy?
Nebo se mrtvolně mýlím???

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Bono, myslím, že jandule tu cosi poznamenala o fénixovi. Ostatně byla bys zhola moderní, dnes jen staromilci uléhají do hrobu v nepřesmažené podobě (že abych tu tedy někomu neznechutila nedělní řízek). A pokud by kat byl až natolik pervertovaný, udělali bychom to stejně jako příbuzní odsouzenců po Bílé Hoře. Každý je podplatitelný. Je to jen otázka částky.
Naštěstí lze dnes chrlit oheň a síru jen ve verbální podobě. A navíc ještě virtuálně.

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Děvčata a milé přítelkyně, tak jsem znovu pročetla místní disputaci a cosi mi říká, že jsme téma vymačkaly tzv. do mrtě. Chtělo by to nějaký nový impuls, to ticho jeví se mi býti podezřelým.

bona
2416 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

No, ale co kdyby ten perverza kat chtěl zrovínka vidět mladou (relativně), hezkou (relativně) holku postupně se škvařit a dusit v plamenech (třeba z toho důvodu, že by nikdy neměl šanci vznítit jiskřičku jejího zájmu…) To by si mě pak vychutnal až na samou spálenou kostřičku. O jiných chlápcích, kteří by na mě nedosáhli i jejich žárlivých ženách nemluvě…:-))) I ti by byli potěšeni. A navíc bych po spálení kostí byla připravena o uložení do postýlky, jelikož by nebylo co uložit. :-))) Pak jsou již veškeré disputace o kopretinách zhola irelevantní…

tea63
935 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Když bude labužníkům nejhůř, vyjedeme na pomoc ! A žádný trojský kůň nás nemůže zaskočit, to jsou jen báje a pověsti !!
Blaničtí rytíři-labužníci.
To jsem dnes dostala mailem, no už to začíná, to jsou hlasy ze záhrobí.....

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Už ji slyším praskat. Ty bys třeba měla štěstí, kat by se slitoval nad tvou mladou tvářičkou a než by tě tam vrhnul, zlomil by ti vaz. Ovšem, kdyby viděl mě, zcela jistě by zvolil metodu pomalého ohně ;). Řekla bych to krátce: Kdyby to je trochu šlo, naše vite by byla devitalizována. Myslím, že nejenom tehdy.

bona
2416 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Holky, uvědomujete si vůbec výhody této doby, v níž žijeme..? Protože v dávné minulosti bychom byly odsouzeny pro paktování (obcování) s ďáblem, mučeny a upáleny jako statisíce nevinných (a většinou těch nejuvědomělejších - bez jakýchkoli nároků na srovnávání!!!) žen na hranici… On se totiž takovýto druh humoru nepovoloval, stejně jako samostatně vytvořený názor - a v případě toho takzvaně „slabšího“ pohlaví už vůbec ne.. V minulém století to nebylo o moc lepší, i když v jeho druhé polovině nešlo přímo o život - většinou - ale o tu lidskou důstojnost) určitě… alespoň v našem kontextu.
Holt jsem ráda, že dnes již nikdo nemá možnost kamenovat a upalovat…protože se zdá, že my bychom si VITA příliš dlouho neužily…:-)

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Děvčata a milé přítelkyně, duchové tak pronikavě jasní a povahy tak oble košaté jsou všechny vítány. S místem problém není, hoblinek je dostatek, jenom ty kopretinky nějak odkvétají, ale s jarem jistě vyraší v bujném pleveli.
Teo, smluv ti nebude třeba, protože o zdejší končiny nikdo ani nezavadí, snad jen tak občas nějaký melancholicky morbidní milovník funerální architektury. Toho zas ale nezajímá, kolik se nás v hrůbku hřeje. Prohlíží „skulptůry“ a pláče nad zuráženými volutkami. No a na archeologa jsme přece jenom trochu mladé. No ne?
Mám se snad zaradovat a zajásat, či ono ticho značí jen pilnou práci na výrobě trojského koně? Co myslíte?

tea63
935 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Pokud by se nějaký ten metr čtvereční našel i pro mne, bylo by mi ctí. Ale podmínkou je uzavření písemného dokumentu " Smlouva o nájmu hrobového místa".....mně totiž teď aktuálně leží tenhle papír na stole a musím ho zase na několik let podepsat, odeslat a hlavně zaplatit. …:-))) O atlasu ani saténu tam nepíšou......:-))

Eja
3887 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Hoblinky nádherně voní, krepový papír netřeba.

bona
2416 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Víceméně jsem čekala reakce odpovídající zdejší průměrné rovině myšlení…například něco ve stylu „potrefená husa se ozvala..“ :-))
O to více si cením inteligentní a sofistikované společnosti autorů posledních příspěvků.
Dovoluji si otázku, možná drzou… „Mohu si k Vám "přilehnout“? :-)) Nepotřebuji atlas, mně postačí větší než menší množství kopretin, vytrhaných z plevele..

myska2
144 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Taky uz se mi pekne styskalo, Ejo. Ale, co ted rehabilituju, vetsinu volna prospim. Nejak me to zmaha. Uz nic nevydrzim.

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

O tom vůbec nepochybuj, Ejo. Víš kolik krásných, prázdných hrobek je tu všude okolo? A všechny na dlohý nájem. Jenom s tím atlasem bude krapet ouvej. No, když tak se budete muset spokojit s krepovým papírem a hoblinkama ;)). Hlavně, že tu bude konečně vybraná a outlocitná společnost. A třeba si dáme to curry.

Eja
3887 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Mysko, ráda Tě zase vidím - Mrtvolo, budeš mít pro dost místa ?

myska2
144 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Jejda mane, pane!, tady se to ale hnulo vpred. A ja o to malem prijdu. Konecne se nekdo rozhodl skoncovat s temi nemozne zkombinovanymi recepty a jejich neprijemne plodnou autorkou. Ja vedela, mrtvolko, ze me nezklames, srdecne ti za to tresu hnatem.
Hlasim se okamzite take do atlasu! Prosim, nechte mi tam taky kousek mista.

Terrinko, humor je korenim zivota a jedinou obranou proti srazce s blbcem, takze se budto smej nebo se preregistruj k nasincum, urcite se budes citit lip mezi sobe rovnymi.

Bono, naprosty souhlas. Kazdy ucitel, at uci v detske skolce nebo na universite si zaslouzi nejvetsi uctu, protoze nosi denne kuzi na trh. A ze mladi ma velmi pronikavy pohled a nic neodpousti! Prace ve vyzkumu je proti tomu skutecne sinekurou ve vezi ze slonoviny. Obcas vedu praxe studentu z vetu, kdyz kolegyne nemuze. Vzdycky se z toho potim, i kdyz jsem pripravena lip nez pred rigem. Spolecnost, ktera si nevazi vzdelani se dale nerozviji, stagnuje a postupne degeneruje.

Eja
3887 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Dámy, vaše diskusní příspěvky budou myslím pro některé opravdu ďábelskou krmí…o tom, že s vámi souhlasím jistě vás dvě nemusím ubezpečovat.

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Bono, krom toho, že ti tleskám a chrastím hnátem, dovoluji si poznamenat, že účinek může být v tomto konkrétním případě i příčinou. Neúcta k lidem, kteří na všech úrovních škol vzdělávají druhé, nejen vyústí ve smutnou úroveň vzdělanosti tohoto národa, ona je zároveň i příčinou obludné nevzdělanosti současné populace, včetně některých zdejších přispěvatalek. Pamatuji dobu, kdy označení intelektuál, bylo urážkou. V určitých vrstvách tento pohled přetrval. I zde se v diskusi dá vystupovat nepřátelství vůči těm, které ovládají syntax, gramatiku a nedej Bože i faktickou problematiku. Sjednocení se na podprůměru je mylně vykládano jako podstatný rys demokracie.
Pokud někdo vládne matematikou tak dokonale, že předválečné vzdělání dává do souvislosti s klimakteriem v r. 2008, je to spíš úsměvné než urážející, nemyslíš? :D

bona
2416 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Tedy…co mě na této jinak vtipné diskuzi poněkud zaráží, je Františky nevkusné konstatování ohledně klimakteria, počtu učitelek zde a pejorativní podtón u slova učitelka… Klimakterium je přirozená fáze života a to, jestli se některé labužnice ve věku mých rodičů v tomto období nachází, nikterak to nesouvisí ani se smyslem pro humor, natož pak s vařením..
A pokud se týče učitelů - v souvislosti se svojí zkušeností si jich musím stále více vážit a totéž se snažím vštípit svým dětem. Nemám pedagogické vzdělání, jsem vědec a bývá dobrým zvykem, že se o výsledky své badatelské činnosti dělíme s ostatními, nejen na akademické půdě, ale i například na středních odborných školách. Vyučování je velmi náročná činnost, nesrovnatelná se samostatnou či kolektivní vědeckou prací a s řadou jiných profesí. Učím jeden a půl dne v týdnu a před pedagogy na plný úvazek hluboce smekám. Dokud se bude v této zemi hovořit o učitelích pejorativním způsobem a stejně tak k nim i přistupovat (ono se to tedy týká spíše učitelek, muži živící rodinu ve školství nevydrží nikoli proto, že by neměli zájem na vzdělávání další generace, ale jednoduše proto, že by nevydělali ani na bydlení), bude na tom tento národ se vzdělaností stále jen bledě.. Bohužel.

Frantiska
927 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Nemyslim humor, ironii atd to je normalka … ale ze prida recept a hned se strhne boure ze ten recept tu je … sice lisi vhodne ingrdiencich ale ze davno predavno byl dan jeste treti recept, ktery je taky podobny to uz je jedno

proste mi to tak prijde kdyz si uvedomim vsechny ty diskuze za posledni pul rok … ne jen ten to recept

ja osobne mam rada kecup jen na pizzu v pizzerii, ktera ji neumi, kecup je podle me zabijak chuti ..

tea63
935 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Františko, sladký, zábavný, příjemný, milý, naladěný na dobrou notu. Život, který je okořeněn i humorem černým až morbidním. A tak je to v pořádku, protože život musí být pestý, jinak je to nuda. Nuda až k smrti. :-)
A o šikaně a obětech přece nemůže být ani řeč. Je to jen o smyslu pro humor. Někdo ho holt má, někdo ne. Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Kdo chce kam, pomozme mu tam.....Promiňte, já jsem se teď po dlouhé době, asi po stopadesátépáté, začetla do Saturnina…:-))

Labužník nikdo02
27 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce Františka

Františko, ale Terrinka v tom není nevinně. Podívej se do některých poznámek u receptů jak má ostré drápky. :-))

Frantiska
927 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

skupinka No co jsem proste analfabet na preklepy se tu stejne nehraje

Frantiska
927 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Je zajimave jak si zkupinka vybere nejakeho jedince a toho zacne sikanovat … tady je to ted terrinka ale za par mesicu Vas to prestane bavit a vyberete si nejakou jinou obet … je mi vas lito predstavuji si jaky asi mate zivot

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Dámy, děvčata a milé přítelkyně, pojďte všechny do atlasu (nějaký tu ještě v okolních hrůbkách pohledám). Jeden totiž nikdá nezjistí, jak velká sranda ten život vlastně je, dokavád se ho nezbaví.

mrtvola
1394 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Terrinko, našinče! Teď teprve jsem objevila tvůj rozkošný příspěveček v deníčku a musím ti přiznat upřímný hlubokosklon. Tak dobře už jsem dlouho nezasmála. Tys prostě k popu(p)kání, i když to myslíš smrtelně vážně.
Myslím, že ono „jevení úcty pozůstalím“ ti jde fakt líp než vaření.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 25.1.09 03:43
Re: Ďábelské soté z roštěnce

Taky se říká, že „5 minut smíchu od srdce je zdravé, jako 1 vejce“, ale asi to bude blbost, protože už by mi cholesterol lezl i ušima. Já se směju ráda, hodně a často i když někdy jsem smutná. Teda když je důvod ke smutku a to jsme asi všichni.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Nejlepší recepty

Jarní špenát zapečený se sýrem Jarní špenát zapečený se sýrem
Gratinované brambory (DIA)* Gratinované brambory (DIA)*
Losos na kopru s medovou omáčkou Losos na kopru s medovou...
Karbanátky Karbanátky
Reveňový koláč Reveňový koláč

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz