zlata

Motto: Udělat si život hezkej, to je velký umění

Score: 0 Registrován od: 20.09.10, naposledy on-line 13.10.14 08:58
Počet příspěvků v diskuzích: 1200 Kladno

Web: http://chlebovestranky.aspone.cz/
Práce: už ne, teď si užívám
Koníčky: vše co život nese

 
zlata
1200 příspěvků 12.10.14 23:53
Zdravím

Zdravím Vás lidičky, nějakým záhadným způsobem jsem se sem dnes dostala. Nevím jak se to stalo… dlouhý čas jsem měla odepřený přístup. Dnes jsem si tu početla a koukám, že jsou tu stále ještě bojovníci za opravodového Labužníka jakého si pamatuju. No..jak to napsat, držím Všem pěsti.. já to pověsila na hřebík komplet, vařím pro radost rodině, sobě i kamarádům. Recepty si už dávno nepíšu, či-li když, se povede, tak vím příště houby.. stálý začátek, který je bez konce. Je mně moc líto, že tyhle tahanice stále pokračují. Podle nicků poznávám své staré kamarády a kamarádky, ale už Vás tu moc nezůstalo.
Přeji Vám pevné nervy. Vaše Zlata

Diskuzní téma - Kolik času
zlata
1200 příspěvků 12.10.14 23:30

Po letech nahlídnu a hned vidím tuhle smutnou zprávu. Aličko je mi to líto :(

Diskuzní téma - Zemřela Alice G.
zlata
1200 příspěvků 3.11.10 22:59
Admini

Admini, nebudu psát milí, protože po tom všem dění tady, jste mi velmi nemilí.
Jsem jedna z těch, kdo tu už nechce být, ale ne kvůli lidem kteří tu jsou, ale kvůli Vám. Příčí se mi tohle oblbování lidí a velmi mi vadí Vaše arogance. Chtěla jsem odejít celkem tiše a nedělat rozruch. To se mně nepovedlo a mnou vymazané recepty byly za pár chvil zpět. Fotografie nešly smazat „VŮBEC“ Žádám proto veřejně o vymazání všech mnou vložených receptů, fotografií k nim, deníčku, to vše včetně mých osobních dat.

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 4.10.10 00:30
Ale Babi..

asi jsme se nepochopily, jen jsem myslela, proč píšeš modrou barvou a ne černou jako všichni ostatní. Modrá na bílém se špatně čte.

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 3.10.10 22:38
babi píše:
Zde je snad nejvetsi dukaz toho, ze se opravdu snazite vyhovet. Dekuji. Nechci situaci komplikovat, avsak kdyz uz se meni vzhled Labuznika, tak bych si predstavila, ze k necemu modernejsimu. Barva je nesmirne dulezita nejenom pro oci, ale take pro psychiku a zelena, modra, nebo jejich kombinace jako primarni barvy jsou dobrym prikladem. Neni vsak nutne vracet dopodrobna vzhled Labuznika stary 10 let. Bylo by hezke jit s dobou a osvezit design v ramci dnesniho pristupu k dobremu vizuelnimu pojeti. Myslim si, ze kresbicky a karikatury tam jiz nepatri. Dobra fotografie, anebo kolaz fotografii a take moderni grafika jsou nejspis odpovedi. Mohou se napriklad menit s rocnim obdobim, mohou to byt fotografie ingredienci (ovoce, zelenina atd.) anebo jiz finalni kucharske vytvory. Zajiste, jsem jedna osoba a nikdo jiny nemusi se mnou sdilet tento nazor…Kdyby zustalo u stareho designu, tak bych se alespon zbavila tech vertikalnich pruhu za logem, anebo je spojila v celistvou graduovanou plochu.
Dobre odpoledne,
Jitka

Tak ještě si písnu, Babi je dobrý co tu píšeš, ale tvá modrá na bílém pozadí by mi utrhla oči

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 3.10.10 00:46
Ó Nero ...,
Nero píše: … osmdesátý první a zřejmě poslední (psaný v nouzovém režimu)

Musel jsem přesvědčit pána, aby se mnou napsal deníček, protože si potřebuji ulevit. Můj život v poslední době není psí, ale spíš pod psa. Začalo to tím, že jsem musel jít na očko-vání, na to je prý zákon. Mně na nějakém píchnutí moc nezáleží, ale tentokrát nevím, co mi to píchli, ale bylo mi pěkně špatně a to i od žaludku. Takové problémy řeším tak, že sežeru trochu trávy, pak ji zase vyblinkám a mám žaludek pěkně vymetený. Jenže tento-krát to na mne přišlo v noci, žádná tráva nebyla v dohledu a tak jsem sežral kus té vydě-lané kozí kůže, kterou mají páníčci v jídelně a na které jsem zrovna ležel. To jsem si ale dal. Na rozdíl od trávy ta kůže nechtěla ven, i když jsem se o to pokoušel v kteroukoli dobu a na jakémkoli místě. Panička byla na mrtvici, když to musela uklízet a pán mi na-sadil hladovou dietu, takže jsem byl jen o vodě. Teprve třetí den jsem tu kůži ze sebe dostal a cítil jsem se jak znovuzrozený.

Pán zrovna vařil hovězí s rajskou omáčkou, tak jsem se šel hned přihlásit jako degustá-tor. Když jsme to dovařili, tak mi pán šel ukázat nové testovací stránky Labužníka. Když jsem uviděl ty barvy, tak můj žaludek zase začal protestovat, jako by v něm byla ještě ta kozí kůže. Pán mě ale uklidnil a říkal, že on má podobné pocity, ale že se mám na barvy vykašlat, že mě čekají daleko horší věci. A pak následovalo jedno překvapení za druhým. První, čeho jsem si všiml po přihlášení, byla chybějící fotka v mém profilu. Tak jsme to napsali administrátorům a říkali jsme si, že jde o drobnost, která bude snadno opravena. To bylo 19. září, ale dodnes (2. 10.) žádná odpověď. Na to jsme byli zvyklí od Pepíčka, protože ten v dělání mrtvého brouka přímo vynikal. Nakonec pán našel jiné řešení, takže fotku už mám.

Pak koukám a koukám a moje deníčky jsou fuč. Ne že by to byly literární skvosty, pán jim říkal psí bláboly, ale přece jen by mi jich bylo líto, protože si myslím, že se našlo pár lidí, které pobavily. Chtěl bych moc poděkovat těm více než třiceti tisícům návštěvníků za jejich zájem. Pán ale říkal, abych neztrácel naději, že se deníčky mají vrátit pod názvem blogy a to do konce týdne. Jenže upozornil, že není uvedeno do konce kterého týdne a radil mi, abych nespěchal, že až uvidím, co se stalo s mými recepty, tak nebudu ani chtít vidět, co se stane s deníčky.

Poznamenal jsem, že administrátoři chtějí, abychom jim posílali připomínky, tak že by-chom měli začít. Pán ale říkal, že to chce nejdřív trochu prostudovat, ale že už teď by ty připomínky vydaly na menší knížku.

A pak přišla ta rána. Po čtyřech dnech, 21. 9., starý dobrý Labužník zmizel a nová verze byla spuštěna naostro. Když to vyvolalo zděšení, tak nám administrátoři (admin 22/9 18:45) sdělili, že ostrou verzi spustili, protože na starém webu už nebyly žádné připo-mínky. To pána přímo rozesmálo a říkal, že se nediví, protože si myslí, že když lidé uvi-děli ten zmetek, který se jim předkládá, tak ty slabší nátury rovnou trefil šlak, těm odol-nějším to jen vyrazilo dech, a když to trochu rozdýchali, tak zase ztratili řeč a když se jim řeč vrátila, tak zjistili, že musí počítat aspoň do tisíce, aby nebyli vulgární, protože v první fázi je napadala jen samá nepublikovatelná slova. Někteří z nich počítají dodnes.

Samozřejmě si uživatelé začali klást otázky, které většinou začínaly slůvkem „proč“. Ústřední otázkou bylo, proč k té katastrofě muselo dojít. Dostalo se nám vysvětlení (ad-min 22/9 21:15 a 22:33), že Labužník se za 10 let nezměnil, technicky zaostal a bylo by neudržitelné web spravovat a držet v chodu. Hlavní důvody byly technologické. Zároveň nám administrátoři poradili, že bychom si měli zvyknout. Tomu zdůvodnění jsme nevě-řili ani na okamžik, protože si nedovedeme představit technologické důvody, které by si vyžádaly změnu loga, designu a vůbec grafického uspořádání receptů tak, že došlo k je-jich znehodnocení. Současně můžeme všechny ujistit, že na zmetky si nezvykneme nikdy a ani nechceme.

I když se Labužník dlouho nezměnil, nebylo to na závadu a fungoval dobře, byl hojně navštěvován a pokud si skutečně vyžadoval technické úpravy, jsme přesvědčeni, že by se daly udělat postupně a šetrně, i když administrátoři tvrdí opak. Čím dál, tím víc v nás sílilo podezření, že se nám tu někdo pokouší věšet bulíky na nos. Pán říkal, že za těch čtyřicet let, během kterých z něj zdejší mocipáni dělali blbce, si na takové jednání vypěs-toval docela slušnou alergii, takže musel počítat do tisíce, než jsem ho přesvědčil k na-psání deníčku – pardon – blogu, to vypadá víc vědecky a webově než to hezké české slo-vo.

Pak jsme se po těch stránkách trochu prošli. Jsou tak nepřehledné, že nám to připadalo jako bloudění v džungli a skoro nic na nich nefunguje správně. Vyhledávač se ukázal být spíš parodií na vyhledávač a to, že administrátoři žádali o náměty na zlepšení, budí do-jem, že snad ani starou verzi neviděli, protože tam vyhledávač fungoval výborně. Přesto docházelo k tomu, že se ukládaly „dvojáky“. S tímto vyhledávačem zde brzy budou i „os-meráky“ a „dvanácteráky“. V receptech kompletně chybí rubrika „Doporučená příloha“, která tam rozhodně patří, ale nebyla zkopírována. Hypertextové odkazy v ingrediencích byly zničeny, identifikace receptů podle ID čísel, která umožňovala snadné odkazování na jiné recepty, byla nahrazena identifikací jinou, URL receptu se v receptu nezobrazuje atd. atd.

Byli jsme ujištěni (admin 28/9 15:29), že recept s fotkami je autorské dílo, které autoro-vi nikdo nemůže odebrat. Myslíme, že nikdo nemá právo ani toto dílo obsahově měnit, např. z něj cokoli vynechávat, bez souhlasu autora. Dále jsme byli ujištěni (admin 28/9 15:54), že na fotky nemůžeme ztratit právní nárok. Přesto nám byl zablokován přístup k našim fotogaleriím.

Při vkládání receptů jsme měli ve staré verzi možnost je před zveřejněním pomocí ná-hledů dokonale odladit a zbavit všech chyb a pak teprve uveřejnit, abychom si nedělali ostudu. Protože novým administrátorům je takový postup evidentně zcela cizí, nutí nás nejdřív recept uveřejnit a pak teprve opravovat, jako to dělají oni. Možnost editace re-ceptů byla přidána až po urgencích 28/9 a jak zjistila penda (1/10 00:57), jako obvykle nefungoval.

Společenská část Labužníka byla prakticky zničena. Není přístupný seznam registrova-ných Labužníků, zmizely naše seznamy oblíbených Labužníků a to, že teď si musím ucti-vě požádat o souhlas, abych si někoho mohl oblíbit, je jedna z největších ptákovin, které se tu vyskytují. O tom, že bychom viděli, kdo z našich oblíbenců je právě přihlášen, si můžeme nechat leda zdát.

Suma sumarum, to, co nám bylo předloženo, není ani polotovar, je to spíš jen první po-kus o nějaké stránky. Potřebovalo to ještě nejméně půl roku testování a odlaďování, nej-lépe ve spolupráci s někým, kdo ty stránky používá, aby se to mohlo spustit v testovacím režimu.

A znovu se vrací otázka, proč to všechno? Tak jsme si s pánem zdrceni sedli, dali hlavy dohromady a snažili se najít nějaké aspoň trochu logické vysvětlení. Nakonec jsme vy-mysleli tuto pohádku:

Byl jednou jeden Pepíček, který vlastnil kvalitní a hojně navštěvované stránky, které by-ly vhodné pro inzerci a tvorbu zisku. Přišel ale čas, kdy Pepíček potřeboval velmi nutně peníze a tak se rozhodl své stránky prodat. Našel i kupce, pány z Webdia, kteří byli ochotni obchod uskutečnit, ale z nějakých důvodů, které se asi nikdy nedozvíme, koupili jen doménu a data, ale k prodeji loga, designu a stránek nedošlo. Protože pánové z Web-dia mají sebevědomí dost na rozdávání, rozhodli se, že si stránky pro zpracování dat udělají sami a lepší, než byly ty, co odmítli a zisky z inzerce se jen pohrnou. A protože Pepíček potřeboval ty peníze rychle, obchod se uskutečnil mnohem dříve, než byly stránky aspoň z většího hotové. Asi si neuvědomili, že s těmi daty kupují i velký počet autorů, kteří ta data vytvořili a kteří se při pohledu na ten paskvil právem rozzuřili. Vý-sledek je dost velký propadák a stále se zvětšující riziko, že místo zisku se budou muset výdaje za data odepsat. Chtěli bychom vidět šílence, který by si zaplatil inzerci na tako-vých stránkách. Žádné z vysvětlení, kterých se nám dosud dostalo, neodpovídá na otáz-ku, proč se musí vynalézat znovu to, co už bylo vynalezeno. Myslíme si, že tím, že nebyly zakoupeny stránky, ale jenom data, nemohou noví majitelé nic ze starých stránek opsat, takže to, o čem si myslíme, že je tvrdohlavost, jsou jen jejich svázané ruce. Myslíme si, že objasnění celé pravdy by velmi vyčistilo ovzduší.

Samozřejmě je to pohádka a skutečnost může být zcela jiná. Nicméně tato historka od-povídá na drtivou většinu otázek. Pokud tomu tak je, pak se pánové dopustili téměř ne-napravitelné chyby, když nám nenalili čistého vína a neprozradili celou pravdu. Přinej-menším bychom to brali jen jako ránu osudu a ne jako svévoli nových majitelů. Ať je to, jak chce, nám teď nezbývá, než hledat cestu ven z toho průšvihu. Z toho, co předložili, a z některých dalších náznaků se zdá, že noví majitelé na to, aby vytvořili kvalitní a plně funkční stránky, pravděpodobně nemají. Těmi dalšími náznaky myslíme např. pravopis-né chyby, které se vyskytují v jejich diskusních příspěvcích. Jak víte, tak Labužníci si na správný pravopis potrpí. Proto považujeme za zarážející vyskytující se hrubé chyby, jako např. „…kategorie a odkazy se nezobrazovali…“ (22/9 18:45), „…změny bysme chtěli dě-lat…“ (28/9 15:29), „…objevovali se stížnosti…“ (29/9 13:39), „…fotky se převedli chyb-ně…“ (29/9 13:41), či „…obrázky by měli být nahrány…“ (30/9 17:08). Tyto ukázky ne-budí příliš naděje, že admin, který evidentně nezvládl učební látku ze základní školy, by byl schopen vytvořit sofistikované webové stránky. Tyto nedostatky se pak promítají i do samotných stránek. Již 28/9 18:29 (dag) byli upozorněni, že nevaříme recepty, ale podle receptů, a ten nesmysl je tam stále, i když oprava je záležitostí několika vteřin.

Nezbývá, než se rozhodnout, co dál. V zásadě jsou dvě možnosti. Ta první je všechno zlikvidovat a dokonat dílo zkázy, druhá, která ovšem vyžaduje úplnou upřímnost nových majitelů, spočívá v úzké a systematické spolupráci s nimi a záchrana toho, co jsme zatím pro Labužníka udělali. Stručně řečeno to znamená vytvořit ty nové stránky s nimi. My jsme se rozhodli pro tu druhou možnost.

Tak jsme si ulevili do deníčku. Možná, že se to někomu bude zdát tvrdé, ale to je asi způ-sobeno tím, že počítat do tisíce nestačilo. Zatím nám zůstává naděje, i když malá, že se z toho nějak dostaneme. Tak a teď zavoláme paničku a půjdeme sníst tu rajskou, co se nám tentokrát obzvlášť podařila.

tak se vším s tebou souhlasím až na ten závěr. Nemyslím si, že po tom všem bych zde chtěla zůstat. Jsem až příliš přímočará na to aby mi tohle nevadilo.
Ač jsem v poslední době nebyla moc aktivní, tak to dění na Novém mě v klidu určitě nenechalo. Jsem tu už dost dlouhou dobu na to aby ze mne někdo dělal blbce. Chraň Bůh, nemyslím Tebe ani moje oblíbené labužníky a ani jiné lidičky. Jen si nejsem jistá, jestli se vůbec Labužníky můžeme nazývat i když se tak ve svém nitru stále cítíme. A mé brečí tak moc nahlas, že ho nemůžu ani uklidnit. Nevím co to je, možná jen nostalgie nebo skalní, ale jen mě to nitro neuvěřitelně bolí.
I když jsem se v poslední době nezapojovala, tak přesto jste všichni byli moje rodina ať už jste byli moji oblíbení či nikoliv. Prostě rodina a na tu se nešahá. Já za mojí vlastní bojuju, ale tady tedy nevládnu. Pepíček mi něco ukradl a to víru, moc moc to bolí. Kdyby napsal , hele trhněte si nohou , nemám na to a všichni do jednodo zaplaťte tu a tu sumu a každý rok máte tyhle příspěvky je to o něčem jiném. Takhle se chová jak patnáctiletej smrad a možná, že i ten by nad ním vyhrál.
Jen kdybychom se můj milý Nero už neviděli, jsem na … A jinak jsem nesmírně šťastná, že jsem Tvé páníčky mohla kdy poznat, děkuji i za Vlastika alis hafcu. Přeji jen to nej Tvoje a paníčků Zlata

Příspěvek upraven 04.10.10 v 11:31

Diskuzní téma - Nerův deníček ...
zlata
1200 příspěvků 1.10.10 21:46
Dando
danda píše:
penda píše:
Mluvila jsem s mánkem, pořád se mi nechtělo věřit, že labužník už nepatří pepíčkovi. Zkuste si na následující stránce vypsat jako název domény labuznik.com a uvidíte sami. Majitelem domény už opravdu není žádný Josef Zirnsák…
http://www.internetfrog.com/…globalwhois/Je mi smutno. Z nefér hry…
A to jsi byla minulý týden ještě optimista :-)Necháme si udělat nového starého labužníka, s barvama, desingem a vším co jsme měli rádi, taky mi chybí stará neotřelá fungující verze, nechápu proč se muselo předělat všechno fungující do nefunkčnosti, ale jsem zvyklá za 20 let, je to stejné jak v celém státu :-)Ještě počkám do pondělí a pak budu žádat adminy o výmaz veškerých mých receptů a fotek z tohoto paskvilu.

Dandi, teď jsi promluvila i za mne. Chystám se na to celý týden i když tu moc receptů nemám. Jakmile sem teď vlezu jsem rozčarovaná, naštvaná a to je slabé slovo. Mánek měl pravdu a Vlastik hned po něm. Brali jsme si všichni Pepíčka jako štít a vzor toho nejlepšího. Bohužel já osobně jsem strašně zklamaná no prostě zrada, která bolí. Pepa nás prostě hodil přes palubu a to je člověku hodně líto. Pepíčku to jsme si teda nikdo nezasloužili.

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 30.9.10 23:15
Admini
Admin Labužník.com píše:
wydra píše:
http://www.labuznik.com/recipe.php?… Tady byla a neni ! dekuji! :-D

Wydro, obrázek opraven.

Stejně tak obrázky u zlaty a HelcyK by měli být nahrány zpět.

Prosím všechny, kteří ví o některém obrázku, který se nepodařilo přenést do nové verze, ať napíší soukromou zprávu na Admin Labuznik.com, napravíme to.

Z původní verze se nám podařilo převést asi 90% všech obrázku, ale jelikož původní verze vznikala organicky tolik let, obrázky byly vloženy různě, občas nestandardně, tak byl převod obtížný.

I přesto, že jsem stále rozčarovaná, tak musím poděkovat za fotky k mým receptům. Ten poslední, který nebyl vložen jsem si vložila sama. Ten jediný jsem měla uložený. Ještě jednou dík.

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 29.9.10 20:07
zlata píše:
Tak mi příjde, že si ze mě milí - nemilí Admini děláte tak akorát srandičku. Jsem na tom s fotkami stále jako když jsem psala poprvé. Objevila se sice jedna fotka k mému receptu, ale zbytek mých receptů je stále bez. Docela mi vadí, že se mé vlastní fotky někde potulují. Navíc si myslím, že Pepíčkem povolené vkládání fotek někým jiným, nebylo zrovna šťastné.
Dále jsem si vložila podpis, ale nefunguje. Je toho víc co mně zde vadí. Nepřehlednost, rolování jako blázen, do očí bijící pozadí atd. Tolik lidí psalo a prosilo o úpravu a nic. Vím, opravujete za pochodu, ale v tomhle je to jen týden slibů. :-(

Za podpis se omlouvám, funguje. Jen bych přepokládala, že když zadám v nastavení, že je to postačující

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 29.9.10 19:23
Pro koho vlastně

Tak mi příjde, že si ze mě milí - nemilí Admini děláte tak akorát srandičku. Jsem na tom s fotkami stále jako když jsem psala poprvé. Objevila se sice jedna fotka k mému receptu, ale zbytek mých receptů je stále bez. Docela mi vadí, že se mé vlastní fotky někde potulují. Navíc si myslím, že Pepíčkem povolené vkládání fotek někým jiným, nebylo zrovna šťastné.
Dále jsem si vložila podpis, ale nefunguje. Je toho víc co mně zde vadí. Nepřehlednost, rolování jako blázen, do očí bijící pozadí atd. Tolik lidí psalo a prosilo o úpravu a nic. Vím, opravujete za pochodu, ale v tomhle je to jen týden slibů. :-(

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 29.9.10 18:33
Aničko

Aničko, děkuji :wink:

Diskuzní téma - Zlatuškám
zlata
1200 příspěvků 26.9.10 17:23

Libuško a Vlaďko za všechny Zlatušky, Zlaty, Zlatky a Zlatice moc děkuji :oops:

Diskuzní téma - Zlatuškám
zlata
1200 příspěvků 26.9.10 17:18
.......
  • zlata je take prejmenovana. Prosim uved aspon 1 recept u ktereho se ztratily fotky, zkusime to proverit a napravit :)
.......

Dobrý den, díky za opravení nicku a co se týká fotografií k mým receptům uvádím tedy pár příkladů. Čertí rohy, Uzené po německu, Dračí jazýčky II, Kuře na trůně aneb variace na pivo atd.
Po pravdě se zde celkově velice špatně orientuji. Příjde mi vše takové přes ruku

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 23.9.10 23:16
nick a fotky

Záhadně se mně změnil nick a zmizely fotky u mých receptů. Od samého začátku jsem byla jen zlata, teď najednou jsem Labužník zlata02
Téměř u každého receptu jsem měla fotku a teď tam není nic!
Můžete s tím něco udělat? Děkuji zlata

Diskuzní téma - Nový Labužník - chyby, náměty
zlata
1200 příspěvků 25.7.10 10:43
Esme,

děkuji, zakoupím .

Diskuzní téma - Mikrovlnkový pařáček - Zlato
zlata
1200 příspěvků 23.7.10 23:23
Maňáčku...

díky a kdy na to pivečko

Diskuzní téma - Česká gramatika
zlata
1200 příspěvků 12.7.10 22:38
Babi, babi,babi!!!!!

Děkuji za sebe i hafču, že jsi zase zpátky. Moc se těším i na to až si zase doma uvaříme něco z Tvých laskominek a v komentářích se objeví Tvoje laskavost a člověčina. Jsem nesmírně dojatá a potěšená zároveň. Držíme palečky. Máme Tě moc rádi, Tvoji Zlata a Vlastik

Diskuzní téma - Koho to mozna zajima,
zlata
1200 příspěvků 6.6.10 23:06
Vladko

to jsi udělala moc dobře, že jsi upozornila na nádhernou práci vzácného člověka. Děkuji za šikovnou Vali, jsem moc šťastná, že mám kam nakukovat.

Diskuzní téma - Blog babísky labužnice
zlata
1200 příspěvků 25.4.10 17:44
Martine,

mockrát děkujuuuuuu

Diskuzní téma - Mléko jako voda?
zlata
1200 příspěvků 24.4.10 23:45
Martine,

to je všechno moc pěkné, jenže kde se dozvím , když už nemám svého zemědělce o tom, kde to čerstvé mléko koupím. Já vím, že bylo dost napsáno … automaty na mléko atd. Jen marně pátrám, kde třeba v okolí Kladna, které je 25 kilásků od matičky Prahy, bych nakoupila. Nemáš náhodou nějakou mapku nebo prosím, nemohl bys ses přeptat svého „mlékárníka“. Za všechny rady a eventuelně GPS bych byla moc vděčná.

Diskuzní téma - Mléko jako voda?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele zlata »

Napsat uživateli zlata zprávu   Přidat uživatele zlata do přátel

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Nejlepší recepty

Uzené se zelím a hruškami Uzené se zelím a hruškami
Králík pečený na česneku Králík pečený na česneku
Staročeské kotlety Staročeské kotlety
Novoroční čočka s houbami Novoroční čočka s houbami
Horké maliny se zmrzlinou Horké maliny se zmrzlinou

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz