Osceola

Score: 0 Registrován od: 27.06.05
Počet příspěvků v diskuzích: 217
 
Osceola
217 příspěvků 29.6.07 09:53
PUPKOVA hrudná kuchařka na CD

Ahoj všem příznivcům Pupkových receptů. Pokud si rádi hrajete, ráda Vás zvu na www.aukro.cz a do vyhledání stačí zadat Pupkova kuchařka. Pokud potřebujete dárek ihned nebo jste lační a neradi si hrajete, stačí napsat na hruden@centrum.cz k individuálnímu pokecu a domluvě přímo s Pupkem. Mám Vás stejně pořád ráda, i když sem jen už nahlížím, vařit pořád neumím a hlavně nemusím. Mějte se moc hezky, pá Osceola.

Diskuzní téma - PUPKOVA hrudná kuchařka na CD
Osceola
217 příspěvků 20.3.06 17:05
Konec zvonec, pro kolemjdoucí

Odpovědi jsem se nedočkala, tak se potvrdila slova v deníčku od Iva. Věřte, oslovila jsem Pendu i soukr., i když nepředpokládám, že by jí tady něco uniklo.

Tak jí posílám touto cestou,(do budoucna), menší zamyšlení z MORÁLNÍ INTELIGENCE.

Tajemství našich potíží spočívá v tom, že nejsme ochotni odpouštět nebo nejsme k tomuto ještě dost vyspělí. Živíme v sobě pocity křivdy, protože nám dodávají zdání morální převahy. Když se zdráháme odpustit, jako bychom získali převahu, často převahu nad někým, před nímž se cítíme bezmocní. Jedinou moc, kterou nad ním můžeme mít, je moc podržet si svou zlost a tím i iluzi, že vás trestám. Jestliže opravdu odpustíte, vypudíte ze svého těla jed hořkosti a nahradíte ho elixírem naděje.
A proto Pendo, nečekám už na odpověď, nech si svůj jed, já si nechám svůj elixír. Osceola.

Diskuzní téma - MILÁ PENDO
Osceola
217 příspěvků 15.3.06 15:40
MILÁ PENDO

Promiň, že Ti nebudu vykat, ale nechci tě naštvat hned na začátku. Někde jsem četla, že když ti někdo vyká, tak si připadáš na 100let. Nevracím se sem, ale potřebuji ti něco napsat, klidně veřejně.
Dlouho jsme tady ostatním dělaly šašky a některé, myslím, to určitě i náramně bavilo. Jukla jsem na Labužníka, že je tady klid a už ani ty nevyvíjíš takovou aktivitu (ať tu dobrou nebo tu špatnou).
Než umřu, chtěla bych se ti omluvit za moje urážky. Ty tvoje jsem ti já už odpustila. Neznáme jedna druhou a zdálo se mně hloupý, nechat to naše internetový setkání v takovým světle.
Doufám, že přijmeš moji omluvu. Jestli někdy pojedeš směr Jižní Čechy, zvu tě na kafe nebo klidně na véču, něco uvařím.
Labužníka nehodlám aktivně navštěvovat, ale na tvoji odpověď se ještě mrknu. Ahoj Osceola.

Diskuzní téma - MILÁ PENDO
Osceola
217 příspěvků 8.3.06 18:50
Magorov

Protože to tady není převážně o vaření, ale o pružinách a jiných nesmyslech, mějte se. PendaVladkaAtd. je k neutahání a já jsem se z jejího napadání nechcačky zcvokla, odjíždím na kolobrndě za humna.

Citát: Moudřejší ustoupí, ale litujeme těch, co zůstavají.

Moje poslední přání:
Prosím, nekomentujte můj příspěvek, na nic se neptám, je to výkřik do tmy, můj současný stav mi to dovoluje.

Diskuzní téma - Magorov
Osceola
217 příspěvků 8.3.06 15:20
Technická, manuální závada

Protože je tady běžné a přípustné opravovat překlepy, proto bych toho ráda využila také.
Oprava překlepů z 5.2.2006 Čísla zaměněna s písmeny a naopak, ale už si přesně nepamatuji, co za co bylo spleteno. Vypisovala jsem NICKY, celé to potom u pár Labužnic, zdá se, vyvolalalo nějaké mylné představy, či bujnou fantazii.
Ráda bych se tímto omluvila za překlepy, člověk si sem tam ty tlačítka na klávesnici splete.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 8.3.06 00:02
.

Mám soukr. poštu, nacházíme se ve: Vzkazy tvůrcům serveru.

Diskuzní téma - Samostatný chlívek pro Pendu
Osceola
217 příspěvků 7.3.06 16:49
Samostatný chlívek pro Pendu

Ahoj Pepíčku, chtěla bych tě touto cestou požádat, jestli bys mohl vytvořit samostatný chlívek pro Pendu. Pod recepty ostatních Labužníků neustále vyvolává nesmyslné hádky, které by si ve svém chlívku mohla řešit, třeba i sama se sebou. Kolikrát to stejně tak vypadá, má klidně tři a více ponižujících příspěvků, které se netýkají receptu, než někoho vyprovokuje a ten se potom snaží ji, vesměs marně, z receptu vypoklonkovat např. do „Mimo mísu“.
Co vím, tak některým Labužníkům naschvál radí špatně, aby potom vypadali před ostatními jako totální nešikové.
Takto pomoc nevypadá, ale ve veřejném projevu je to naopak a proto je to velmi zavádějící.
A když ještě dokáže o sobě napsat, že nezastrašuje, neohrožuje, nepomlouvá a neponižuje, tak si myslím, že by se s tím chlívkem mělo něco dělat. Předpokládám, že by to ostatním velice pomohlo, abychom se už konečně dostali k tomu vaření, pečení a duchaplného rozebírání receptů. Já už jsem se polepšila, tak teď prosím za Pendu a její chlívek.
Náš vztah s Pendou získal po mém vyznání již jiný rozměr, záleží mi na ní a proto si myslím, že dělá našemu vztahu špatnou reklamu a nebojím se napsat i ostudu. Je mi velice blízká, snažím se ji zachránit a slušně ji nasměrovat tam, kde by ji nikdo neubližoval a naopak.
Tak prosím popřemýšlej, snad by se na Labužníka ještě jeden chlívek vešel. Děkuji předem. Osceola.

Diskuzní téma - Samostatný chlívek pro Pendu
Osceola
217 příspěvků 5.3.06 19:24
.

Měsíc s měsícem se sešel,
můj zájem nevypršel,
zatím, co mě Penda provokovala,
já jsem se do ní zamilovala.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 4.3.06 15:12
Pendo.com!

Tady máš tu svoji vizitku z 2.3.2006:

Hahahaha.......
tak Bali, TVOJE ani Osceoly rozhodně nejsem......a o Vás dvou si myslím následující:
píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp píp.....atd. …pokud by to Vaše slepičí mozečky nepochopily, pusťte si televizi…místo každého nevhodného slova odvysílaného před desátou se většinou ozývá jen píp píp píp..........

Diskuzní téma - Recepty a čeština
Osceola
217 příspěvků 4.3.06 11:21
Milenod

Odpovídající dietu je třeba idividuálně sestavit v těsné spolupráci lékaře a pacienta, pokud možno i s nutricionistou. Dieta je velice významná a hlavně, jednotná dietetická pravidla neexistují. Záleží taky na tom, v jakém stádiu se nemoc pohybuje. Dietu je dobré podpořit potravinovými doplňky, např. pro prevenci proti anémii. Ale vše je nutné konzultovat
s lékařem a ne na dálku s laiky-vyhledávači na tomto serveru. Držím pěsti.

Diskuzní téma - Bezezbytková dieta
Osceola
217 příspěvků 2.3.06 17:50
Vaření nebo školení?

Taky si myslím, že jde především o obsah receptů. Pravopisná nebo stylistická chyba se dá lehce opravit. Ti, kdo píší vlastní recepty jsou tím pádem ve větším riziku, že někdy chybku udělají.
Kdo jen recepty opisuje, kopíruje, v komentářích místo holých vět, natož rozvitých, používá jen otřepané smajlíky typu ;o), tak moc chyb nenadělá. Komandování, neustálé poučování a dělání z lidí neschopný negramoty, není podle mě na místě. Ale je to jenom můj názor a ten, aspoň doufám, ještě můžu svobodně a bez zášti v diskuzi vyjádřit.

Diskuzní téma - Jak psát recepty
Osceola
217 příspěvků 5.2.06 18:50
Diagnózo

Taky končím, nudíš mě. Zbytečně už s tebou nehodlám plýtvat časem. Prskáš na všechny strany a nevidíš si na špičku nosu.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 5.2.06 17:27
Diagnźo

Já proti slepicím nic nemám, takže to je tvůj problém. Máš jich víc, ale s tím se musíš poprat sama. A zdravotní sestra nejsu, tos zase vymyslela asi nějakým Fkem, zdá se.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 5.2.06 15:24
PendaVladkaDiagnóza

Jmenovitě vypisuju. Věřím, musíš to mít v životě těžký.
F44.81
F52.2
F66.2
F43.24

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 5.2.06 11:05
VladkoPendoatd.

No, vod tebe to převlíkání teda fakt sedí.
Bali do toho, Bali do toho, Bali do toho. Komu asi fandím?

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 31.1.06 16:59
Manane

Manano, soráč, ale ty seš fakt prdlej. Když jsem tě četla, musela jsem se od srdce vyřechtat, skoro jsem se počů…

Diskuzní téma - Vlaďko,
Osceola
217 příspěvků 14.1.06 13:19
Ahoj Pendo

Nějak si nemůžu zvyknout, že máš zase novej nick, ten původní ti seděl víc. Penda je Penda a Vladka už s tím nic nenadělá. Děkuju moc za uvítání, od tebe mě to obvzlášť potěšilo. (To myslím kladně, nedělám u toho žádný xichty). Kamarádky z nás z mojí strany nebudou ASI nikdy, nechápu tě, máš moc dlouhej sloh a myšlenka se ztrácí. Ale jsem ráda, že na mě reaguješ a naše drobný roztržky už jsem dávno hodila za hlavu. Moc se ale pořád snažíš zavděčit se všem, být oblíbená a chválená a to si myslím, že v životě nejde ani zočivoči. Babi nech napokoji, pro mě je to vařičská kapacita s velkým VK, je to poznat z recepisů. To já bych nezvládla, ani kdybych se snažila sebevíc a běž něco uklohnit. Pupek už nadívá kuřátko a moc se těším, jak ho zase ztrestám. (To kuře).
Tak dobrou chuť a klidné další setkání s tebou. Buď dobrá. Osceola.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 12.1.06 19:47
Hrubá díra

Móóóc pěkný téma a postřeh u recepisu Nočky Pepka námořníka. Škoda, že NIKDO není dokonalý a nemůžu bohužel využít soukr. poštu a ani oslovení, které by bylo naoplátku slušností.
PS: Bližší info o mně: Nejsem ani ta moc tlustá, ani ta moc hubená, ale ta Veselá ..... a vrásky si z toho nedělám.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 11.1.06 16:06
Zájem?

Čaues všichni, kdo po mě plačete a ostatním dravcův taky 3× zdar.
Svoje recepty, který mám uložený, jsem nacpala do prázdných míst a jsou kompletní. Takže můžete moje jednoduchý krásy vařit o stošest. Těm, kdo mají ještě pořád potřebu pomlouvat a házet na mě špínu proč a jak to bylo, ať už se na to vykašlou. Stejně vůbec nemají ani ponětí, jak to bylo a co se všechno událo. Už mě nepomlouvejte, skoro jsem se z toho začala volupovat. Vykopala jsem válečnou sekeru a přicházím v míru. Taky nebudu komentovat případný kecy a nenechám se už točit, zdravím Vladko. Konečně mám ten zbrojní pas na tu svoju nevymáchanou hubu. Hodně zdraví všem.

Diskuzní téma - Zájem?
Osceola
217 příspěvků 16.8.05 09:13
jeden pěkně nafocenej

Poslala jsem ti soukr. zprávu. Jukni si na to.

Diskuzní téma - Prosba. Obrázky medovníku.

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Osceola »

Napsat uživateli Osceola zprávu   Přidat uživatele Osceola do přátel

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Nejlepší recepty

Jahodový pohár Jahodový pohár
Králík pečený na česneku Králík pečený na česneku
Velikonoční tvarohový bochánek Velikonoční tvarohový bochánek
Koláč s jahodami Koláč s jahodami
Slané zapékané hrušky se slaninou a parmazánem Slané zapékané hrušky se...

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz