Zrušme tlačítko poslat nový příspěvek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oldsoft
682 příspěvků 04.04.09 16:02

Navrhuji zrušit tlačítko „poslat nový příspěvek“ v jednotlivých tématech, na jeho místo dát „odpovědět na tento příspěvek“. Tlačítko "poslat nový příspěvek by měl být jen ve výpisech témat , nebude pak vznikat tohle .

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 04.04.09 22:36

…a nebo tohle .

pepicek
1309 příspěvků 06.04.09 02:47
dobrý nápad

tlačítka byla popřehazována, co to vyhledávání, chcete ho dát nahoru jako je to teď v přehledu tématu?

oldsoft
682 příspěvků 06.04.09 11:04
Díky

Koukám, že už je to hotové, tak díky

tea63
935 příspěvků 21.04.09 17:34
Zapomněla jsem na co odpovídám :-)

Nebudu zakládat další téma a připlácnu to třeba sem. :-)
Chci na něco opovědět, kliknu na „odpovědět na tento příspěvek“ a začnu psát. Jenže nevidím to, na co reaguji, předchozí komentáře zmizí. Mezitím mě cosi vyruší, odběhnu a jsem vedle jak ta jedle, protože nevím, co jsem vlastně chtěla říct a ten původní příspěvek před sebou nemám. To mi dělá docela potíže.

pepicek
1309 příspěvků 21.04.09 23:25
nad tím už jsem taky přemýšlel

a mám řešení, jen si tu vyzkouším, že to funguje, zároveň s tím dojde k úpravě několika dalších drobností ve zobrazení jednotlivých příspěvků, trochu Vám proházím a zviditelním funkce a navrch 12 třešniček na dort v podobě nových smajlíků

ještě přidáme nové ikonky pro nadpis příspěvku
upravíme výpis fóra, aby zobrazoval posledního odpovídajícího v každém threadu
a tak za hodinku si to budete moct osahat

pepicek
1309 příspěvků 22.04.09 00:08
přání splněno

ty ikonky do nadpisu budu muset nějaké příhodné najít, takže to ještě bude muset počkat, vše ostatní okolo psaní a zobrazení příspěvku ve fóru už je funkční … teda alespoň si to myslim

penda
4752 příspěvků 22.04.09 07:56
nové smajlíky

se zobrazí jen tehdy, když kliknu přímo pod daným příspěvkem diskuze na „odpovědět…“. Při kliknutí na „odpovědět na tento příspěvek“ vpravo dole či nahoře na stránce, jsou pořád staré smajlíky. :)

pepicek
1309 příspěvků 22.04.09 08:52
vlaďko

díky za upozornění, přesměrování na nové gezichtíky bylo upraveno i na tlačítkách

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz