Zrušíme hospodský

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

forala
3 příspěvky 06.09.12 18:19
Zrušíme hospodský

To je konec už ani hospodskýho není třeba.
točený pivo z automatu to je hnus www.vycep.eu

Reklama

Reklama

Reakce:

ucitelas
328 příspěvků 06.09.12 19:13
proč je to hnus?

Jaký je v tom rozdíl, kromě toho, že vás ten automat neokrade?

esmeralda
4813 příspěvků 07.09.12 04:24

Učitelas, třeba umí říkat „To dojde“. :kytka:

oldsoft
682 příspěvků 07.09.12 11:31
The PUB

To už máme v Praze docela dlouho: http://www.beerborec.cz/page.php?…

di
2451 příspěvků 07.09.12 12:35

Oldosfte, u nás máme taky min. dvě (další pobočku the Pub, druhá se jmenuje mamut) a taky už delší dobu. Údajně mají velký úspěch, ale ani v jedné z nich jsem ještě nikdy nebyla.

alf_war
3 příspěvky 12.09.12 14:10

Naprosto normální. U nás máme už takovejch hospod několikrát.
A opravdu to není o tom, že tam není výčepní. Když by nic jiného, tak někomu se musí platit a nosí třeba jídlo a tak :D :D :D

Navíc bych tomu neříkal ani automat. Prostě jsou rozvedený trubky ke každému stolu ze stejného tanku, jako by to točil ten výčepní. Pod pojmem „automat“ si představím spíš bednu co stojí v hale na nádraží a je v ní instantní pivo v prášku. :lol:

Několikráte jsem v takové hospodě byl a myslím že je to velice dobrý nápad.
Ale je to věc názoru.

alf_war

alf_war
3 příspěvky 13.09.12 07:05
@esmeralda píše:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Automat

Ano :D
Tak to reknu jinak: Tento druh AUTOMATŮ mi nevadí.
Protože pak je automat i jídlo formou švédského stolu a švédské stoly mi přijdou fajn :mrgreen:
Ale jak říkám, je to věc názoru.

radium
34 příspěvků 13.09.12 08:10

@alf_war
kdysi dávno se v Praze na Můstku slavnému bufetu Koruna říkalo také automat. Myslím, že název zněl dokonce „Automat Koruna“

esmeralda
4813 příspěvků 13.09.12 08:50

Radium, předběhlo jsi mne o pár minut.

Alf, teprve teď mi to došlo, co tím automatem myslíš a okamžitě jsem si vzpoměla na Automat Koruna dole na Václavském náměstí. Podle reakce Radia soudím že už tam není.

Před čtyřiceti lety jsem se názvu nedivila, dnes přemýšlím, proč automat. Vždyť tam byla „lidská“ obsluha. Počítám že i tenkrát se nádobí mylo ručně.
Jenom ses nesměl otočit, jinak ti automaticky zmizelo nedopité pivo a nakousnutý párek.
Ach, to byly časy. Byla jsem mladá a neporazitelná. Dnes už jsem jen mladá.

alf_war
3 příspěvky 13.09.12 11:44
@esmeralda píše:
Radium, předběhlo jsi mne o pár minut.

Alf, teprve teď mi to došlo, co tím automatem myslíš a okamžitě jsem si vzpoměla na Automat Koruna dole na Václavském náměstí. Podle reakce Radia soudím že už tam není.

Před čtyřiceti lety jsem se názvu nedivila, dnes přemýšlím, proč automat. Vždyť tam byla „lidská“ obsluha. Počítám že i tenkrát se nádobí mylo ručně.
Jenom ses nesměl otočit, jinak ti automaticky zmizelo nedopité pivo a nakousnutý párek.
Ach, to byly časy. Byla jsem mladá a neporazitelná. Dnes už jsem jen mladá.

Přesně jak píšeš, že se člověk nemohl otočit, tak jeden takovej kultovní bufet u nás byl taky. Totální retro!!! Jedlo se na stojáka, vedle bába vytírala podlahu a když dovytírala k tvému stolu, tak zajecela „Dej si ten talíř na stranu!!!“ a tím hadrem co vytírala, začla utírat ten stůl. :roll:

Nejvíc si pamatuju obložené zdi dlaždicema jako v márnici a zažloutlé chlebíčky Dokonce se tam točilo pivo a já si pamatuju hlášku mého kamaráda: „Ty vole, podívej se na toho výčepáka, vždyť mu kape mastnota z vlasů do piva“ :pankac: :mrgreen:

Nedávno došlo ke zrušení tohoto retro-bufetu a jedno oko nezůstalo suche :mrgreen:

forala
3 příspěvky 29.09.12 00:09
S mincovníkem

Všichni mluvíte o klasiském výčepu na stole, ale já mluvím o tom s mincovníkem.
Ten jsem ještě neviděl.
To může být paráda se nestarat a jen vybírat tresor.

oldsoft
682 příspěvků 29.09.12 22:27
Koruna není, nápis zůstal.

Automat Koruna už dávno není. Nápis zůstal.
http://jdem.cz/v99s7
(Odkaz vede na Street View.)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz