Zpráva pro LABUŽNÍKY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamilio
551 příspěvků 19.10.08 17:54
Zpráva pro LABUŽNÍKY

Mým národům!

Bylo mým nejvroucnějším přáním, abych léta, která z Boží milosti jsou Mi ještě dopřána, mohl zasvětiti dílům míru a uchránil Svoje národy před těžkými obětmi a břemeny války.

V radě Prozřetelnosti bylo jinak rozhodnuto.

Pletichy protivníka plného nenávisti nutí Mne, abych na obranu cti Svého mocnářství, na ochranu jeho vážnosti a moci k zabezpečení jeho državy po dlouhých letech míru chopil se meče.

S nevděkem rychle zapomínajícím nastoupilo království babské, které od prvního začátku své státní samostatnosti až do nejnovější doby od Mých předkův a ode Mne bylo chráněno a podporováno, jež před lety nastoupilo cestu otevřeného nepřátelství proti .......

Tak takhle asi ne!!!!

Dovoluji si celé labužnické veřejnosti oznámit, že zatím co slovní půtky a rozmíšky na námi milovaném webu pokračují (na úrovni hádky chlapců z mateřské školy o tom, čí tatínek má většího pinďoura), tak já jsem si své amatérské kuchařské kvality nechal posoudit odbornou porotou. V sobotu 18.10. jsem vařil na setkání vítězů televizních kuchařských soutěží pořádaných v rámci Receptáře prima nápadů na výstavě Hobby podzim 2008 v Českých Budějovicích. Je možné, že toto mé vystoupení bude vysíláno televizí Prima v rámci programové náplně pořadu Receptář prima nápadů, ale to není to podstatné.

Chtěl jsem tím řici jediné. Je čas přejít od řečí k činům tak, jak jsem to udělal já a tak, jak to i v minulosti udělal Císař Pán.

Reklama

Reklama

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 19.10.08 18:19
kamilio

když jsem začala číst, měla jsem obavy, že se zase povedlo někoho vyštvat…gratuluji k úspěchu a jsem moc ráda, že tomu tak není

karminek
757 příspěvků 19.10.08 18:22
kamilio

skvělé

HelenaL
98 příspěvků 19.10.08 18:36
Blahoželám!

Primu veľmi nepozerám, vlastne televíziu ako takú takmer vôbec nepozerám, ale toto by som rada videla. Môžeš prosím upresniť, kedy asi sa to bude vysielať.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.08 19:04
Blahopřeji,

opět někdo, za koho hovoří činy…
Vali, měla jsem naprosto shodný pocit…

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 19.10.08 19:32
Kamile,

i já se přidávám k „rucepotřesení“, a jelikož to vím, tak moc, moc čekám, až to v té TV zblejsknu! Nezapomeň napsat, kdy a v kolik to bude- dají Ti jistě vědět! Zrovna včera jsme byli v Č.B. na Hoby, škoda, mohli jsme se sejít! Ahojky Jana

pekarka
410 příspěvků 20.10.08 08:54
No..

K tomu vážně není co dodat, ale aspoň jsem se zasmála…

kamilio
551 příspěvků 20.10.08 19:30
Děkuji Vám LABUŽNÍCI!

Samozřejmě jsem bojoval za celou partu z Labu, teda skoro za celou. Nebýt Vašich podnětů z diskuzí, nikdy bych nedokázal si najít ten potřebný cit pro surovinu a pro následné kombinace.
A ještě jednou děkuji!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.08 19:37
Kamilio,

gratulace! Doufám, že jsi se umístil na čestném nejlepším místě a rozdrtil protivníky rozdílem dvou tříd!!!

karminek
757 příspěvků 20.10.08 21:02
tak

a teď ukaž co jsi vlastně vytvořil?
Opravdu mě to zajímá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz