Zna, vlastni, nekdo z Labuzniku tuto kucharku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yvette
704 příspěvků 12.02.10 02:42
Zna, vlastni, nekdo z Labuzniku tuto kucharku?

Ginette Mathiot: ''I know how to cook". The bible of home cooking. Francouzska kucharska knizka prelozena poprve do anglictiny. Objevila jsem tuto knizku v knihkupectvi, ale bohuzel je zalisovana v pruhlednem obalu a nemohu se podivat dovnitr kucharky. Ptala jsem se, zda-li by pracovnici v knihkupectvi mohli rozbalit nebo spise mi ji ukazat uvnitr, ale odmitli, ze nemohou. Proc, nevim. Proto se ptam, zda-li nekdo vlastni tuto kucharku nebo ji videl a zda stoji za to ji koupit. Neni nejlacnejsi, takze proto bych prosila radu tech, kdo o teto kucharce neco vi. Dekuji predem za kazdou odpoved.

Reklama

Reklama

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.10 08:01
Yvette,

kdepak jsi se toulala? Kolikrát jsem si na tebe vzpomněla, jak se máš a co asi děláš?

Knihu u nás v českém překladu nemají. Googlovala jsem a zjistila, že ji dovezou z Anglie cca do 28 dní a na www.bookfayre.cz stojí 1088,– Kč a na www.arara.cz 837,–Kč, ale ti neuvádí, zda ji vůbec dodají. Takže s knihou neporadím.

Píšu hlavně proto, že jsem tě chtěla pozdravit.

penda
4752 příspěvků 12.02.10 10:50
Je i u nás

I know how to cook
Nevlastním, pouze jsem ji vygooglila a Yvettu též zdravím. :)

Bali
1254 příspěvků 12.02.10 11:50
Bonjour Yvette,

já zírám ;-)
Tuto knihu mám v originále doma. Dokonce 2×. Vydání z roku 1932 a 1941.
Ráda do takových starých knih nakukuju. Recepty jsou podány jednoduše, s mnoha ilustracemi, vysvětlivkami i návody jak se stravovat, jak nakupovat, skladovat , servírovat..
Ale jak vypadá v novém vydání, to netušim.

spanny
159 příspěvků 13.02.10 13:06
Ginette Mathiot: ''I know how to cook

Yvette, jestlize umis anglicky tak Waterstones maji tuto knizku za £17.49 a poslou ti to do CZ. Podivej se sem:

http://www.waterstones.com/…ook/6759957/

Kamila

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz