Zmrzlina Noblissima - Lidl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 16:16
Zmrzlina Noblissima - Lidl

Tak mi to nedá a ještě jednou se vrátím do Lidlu.. současně s kaštanovým pyré jsem koupila zmrzlinu Noblissima. Modrá krabička, 1l objem. Mají různé příchuti, já vzala tradičně ořechovou - vlašské ořechy.
A musím doporučit, protože je to naprosto vynikající zmrzlina!!!
Ovocné jsem nezkoušela a asi ani nebudu, ale po téhle ořechové bych se utloukla… Vynikající chuť a opravdu hodně a velké kusy ořechů.
Neváhejte, je skvělá!
:mrgreen:

Reklama

Reklama

Reakce:

jaga13
399 příspěvků 15.09.11 17:19

Glamo, já před sebou i celým světem tajím jak jsem propadla zmrzlině Noblissima v 500ml balení, smetanová s jahodami, celá jenom pro mně, během večera, vždycky pár lžiček a jakože už nebudu, do mražáku a za chvíli zase pár lžiček a najednou není nic…tak a je to venku, uf uf, čistší svědomí? 8-o
P.S. ta moje má červený znak Noblissima

Taanka
107 příspěvků 15.09.11 18:07

Jaga 13: Ta s červeným znakem v půl kg kelímku by měla být opravdu kvalitní - tzn. ze smetany, bez rostlinného tuku a pod… Jak je na tom ta druhá nevím, ale ta jahodová je určitě dobrá-alespoň se můžete uklidnit tím, že jíte kvalitu :-D

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 19:12

Děvčata, vy pokušitelky :twisted:
Ještě že nemám místo v mrazáku. Nikam nepojedu.

jaga13
399 příspěvků 15.09.11 23:06

…ale Ivi, nebuď líná a jeď :lol: a proč do mrazáku, ona cestou akorát povolí a pak pěkně papinkat, na to ta zmrzlina je, víme? :-D
a jahodová je, alespoň u nás, vyprodaná první
Taanka ta červená opravdu kvalitní je, už jsem přibrala 2kg :cry:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.11 23:33

A já zítra mrknu na krabičku, co tam píšou o té modré..
Popravdě jsem ji koupila jen náhodou, hledala jsem Míšu nebo Ruskou..(potře­bovala jsem úplně první potravinu do úplně nové lednice s mrazákem)ty ale v Lidlu nemají.. a jak jsem zahlédla ty ořechy, neodolala jsem… doma mě pak moooc příjemně překvapila..
A víčku píší Milk und Sahne…a taky že je to zmrzlina.. A pokud vím, zmrzlina se smí nazývat jen ta, která je z živočišného tuku. Vše ostatní je „krém“ aj.
Taky si ji nechávám vždycky trochu povolit… :oops:
Kruci…já si ji snad dám zítra hned k snídani… :roll:
:mrgreen:

Taanka
107 příspěvků 16.09.11 11:27

Glama - složení zde: http://www.chemievjidle.cz/…-stiftung-co

myslím, že není špatná :)

Taanka
107 příspěvků 16.09.11 11:36

Přidala jsem na Labužníka recept na vlastní zmrzlinu -beru ji jako takový menší prohřešek :)
Více informací mám tady:
 http://tankavari.blogerka.cz/…ova-zmrzlina

Sylvie
2302 příspěvků 16.09.11 18:12

Tak jo, Glamo, já do toho Lidlu ještě skočím.
Ale Ty, Ivo, nikam!!

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.11 21:05

Tak jsem dneska zaskočila do Alberta.. Vyskladňují ho před rekonstrukcí.
Podivným řízením osudu jsem zahlédla do prázdných mrazících boxů a tam se na dně choulilo několik stříbrných kelímků…Albert Excellent, mj. Smetanová jahodová s kousky jahod, 500ml/400g. Cena po 50% slevě 49,90 (já, naiva, si myslela, že cena je ještě před slevou)
Tak jsem jednu vzala…
Ne, že bych ji nesnědla, snědla..ale…je mizerná!!!
A to prý obsahuje snad 20% jahod..
Barva tomu tedy rozhodně neodpovídá.
Chuť mdlá, nevýrazná, spíš jen sladká než jahodová, pár mikroskopických a asi 3-4 trochu větší kousky jahod.
Naprosté zklamání!! Už nikdy nekoupím..
Cena cca 100Kč za 0,5litru, při téhle kvalitě, je nehorázná!
Pejskové ale chutnala moc :-D

http://www.albert.cz/…cellent.html

Taanka
107 příspěvků 17.09.11 13:50

Glama - to je zvláštní, podle letáku vypadá tak dobře.. ten cheesecake nebo cherrry uplně k sežrání :-) No aspoň vím, čemu se vyhnout..

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.11 11:57

Taanka..právě proto mě to tak zklamalo. Rozmýšlele jsem jestli nevzít ten Cheesecake, ale…Jaga13 mi navnadila chuť :-D
Tady jinou chuť už ale rozhodně nevyzkouším..
A pejskové koupím raději nanuka :-D

ing.kudykam
5 příspěvků 05.08.13 15:02

Zmrzliny z lidlu Nobelissima jsou opravdu dobré, doporučuji vanilkovou s kousky čokolády anebo „ultračokoládovou“. Co mě ale úplně dostalo je ta v průhledném kelímku s příchutí Tiramisu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz