Zmrzlina Haagen-dazs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gaburiatko
739 příspěvků 24.06.09 19:54
Zmrzlina Haagen-dazs

Tak tato zmrzlina je fakt super. Je sice veeeelmi draha, ale fakt dobra. http://www.haagen-dazs.com/ Uz davnejsie som si citala zlozenie jahodovej a bolo tam len mlieko, cukor, smotana, jahody, ziadne dochucovadla, modifik. skroby, aromy a ine veci. Fakt kvalitka. Vyborna bola s karamelom a karamelizovanymi pekanovymi orechami, s cookies…Mnaaaam. Stvorene pre labuznika.

Reakce:

Eja
3831 příspěvků 25.06.09 07:18
Souhlasím,

oříšková a čokoládová je naprosto bez konkurence a kvalita odpovídá ceně.

gaburiatko
739 příspěvků 25.06.09 08:21
cena

u nas vyjdu na 189 SK az 200 SK (pre predstavu nepisem v EUR).
Inak v Lidli predavaju napodobneninu tejto zmrzliny a teda nic moc…sladke, bez chuti…urcite neskusajte.

gaburiatko
739 příspěvků 04.07.09 20:12
s cookies

No dnes som kupila a ochutnala s cookies a nic moc, podrveny keks mi vadil pri prehltani a musim sa priznat, ze sa mi zdala trochu vodova, ale nechapem preco, lebo ostatne od nich su naozaj suprove.

sveva
751 příspěvků 06.09.09 17:41
Zmrzlina Haagen-dazs

Když vám řeknu, že některé druhy zmrzliny od tohoto výrobce upřednostňuji v Itálii tak asi nemusím nic dodávat. Jen tak mimo mísu, byl u mne synovec a podivil se, jaký rozdíl je mezi jahodovou zmrzlinou od Algidy v Česku a tou, kterou jsem mu nabídla v Itálii. Tak nevím, jestli velcí výrobci nešetří na některých trzích.
Zdravím.

HelcaK
960 příspěvků 19.09.09 19:04
Sleva

V pátek jsem v Tescu viděla, že ji mají v akci za 99,90 - normálně asi za 149?

marmelada
1643 příspěvků 20.09.09 11:02
Svevo

Možná bude odpověď v tomhle článku. Ten samotný je na otevření diskuse.

marmelada
1643 příspěvků 20.09.09 11:12
Aha

ještě vložit ten odkaz http://instinkt.tyden.cz/…y_24549.html

Eja
3831 příspěvků 20.09.09 13:01
Marmelado,

souhlasím a jdu tu diskuzi hned otevřít

sveva
751 příspěvků 20.09.09 13:15
Zmrzlina Haagen-dazs - esmeralda

Děkuji za poučující počtení, kéž by jich bylo víc a často. A teď pro české labužníky.
V západních zemích jsou velmi angažované různé asociace spotřebitelů, které si v televizi berou na paškál určitý výrobek a nemilosrdně porovnávají kvalitu a cenu. To možná u nás chybí.
Pamatuji si jak se divili v rodině, když jsem je před mnoha lety učila porovnávat marmeládu podle obsahu ovoce, čokoládu podle obsahu kakaové hmoty atd.
Ovoce a zelenina: za hranicemi se budou na vás škaredě dívat pokud si je budete vybírat bez rukavice. A to už vůbec nemluvím o pečivu, jak je prezentováno českým spotřebitelům. Nikomu nevadí, že nad koši pečiva si lidé povídají, prskají, padají tam jejich vlasy, položí na ně sáček a dokonce si je berou holou rukou. Nakupuji zá:,–(ně v obchodeh, kde obsluha používá rukavice a nemanipuluje s penězy.
Uzeniny: haldy nakrájené uzeniny, která oxyduje a tak se občas přehodí, aby nahoře byl pěkný kousek. Personál je nechutně nabírá rukou, sice v rukavici, ale pokud si počkáte, uvidíte tutéž prodavačku jak řeže papír, nosí bedny se zbožím, nebo dokonce čistí pult. Jednou jsem se ohradila, že si vlastně chrání ruce před spotřebiteli. Odpověď? Zatím si nikdo neztěžoval!
Když to shrneme, za hodně problémů si můžou vlastně spotřebitelé, kteří se nikdy neozvou.
Tak jsem si trochu vylila srdce, občas je to potřeba. Všechny hodně zdravím.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz