Zlomax má dnes 50!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 15.12.10 15:49
Zlomax má dnes 50!

Brácha, přejeme Ti ke vstupu do druhé poloviny života všechno nejlepší! Pevné zdraví, kopec štěstí, horu lásky a pořádný hrnec plný eur, abys jich pár mohl oželet na cestu za ségrou. Stýská se nám. Užij si nádherný den a po cestě od mafiánů jeď opatrně, abys dojel ve zdraví zpátky za Lenkou. Máme Tě rádi, ale to ty už dávno víš…
Opusání sladké jako cumel po větru posílají ségra, Painka a Jája…

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.10 16:49

Já se přidávám s přáním všeho nejlepšího, hodně zdraví, štěstí a už nikdy žádné povodně! Ať se daří!! :mrgreen:

Frantiska
927 příspěvků 16.12.10 08:32

dodatecne preji vsechno nejlepsi:)

zlomax
426 příspěvků 26.12.10 07:15

Vážení přátelé, jelikož v poslední době absolutně nic nestíhám tímto Vám všem opožděně děkuji. Ano už jsem tam a vlastně se taky mohu vymluvit, že zkrátka senilním. A nebo už za to i může ten němec co mě stále něco někam zastrkuje? Vlastně i teď hledám slova díků, někam jsem si je napsal a nevím kam. Díky všem!

mamula
129 příspěvků 01.01.11 14:08
Painka

Ale ale copak si to ta Pavlínka tak pevně drží v ručce? Že by „dáreček“? Pendí ale roste Ti jako z vody! To jsi hrdá maminka na takovou šikulku. Přeji Tobě i celé rodince jen to nejlepší v tomto roce 2011 i v těch příštích :-D :-D :-D

mamula
129 příspěvků 01.01.11 14:16
5Oka!

Zlomaxi i když opožděně i já jdu popřát všechno nej,aby chaloupka perníková kterou jsem moc obdivovala se zase zaskvěla v dřívější kráse,ale hlavně stálé zdraví, bez něho nic není :-D :lol: :palec:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz