Zkuste jídla diet+!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana2000
3 příspěvky 06.09.07 12:35
Zkuste jídla diet+!!!

Ahóóój všem!
Náhodou, při surfování internetem, jsem objevila společnost diet+ s jejími vyváženými jídly!!
Zaujalo mě to a zkusila jsem to … řídim se jídelníčkem, který si sami sestavíte na jejich webových stránkách a musim říct, že jsem za dobu 2 měsíců zhubla pěkných pár kilo a ještě mi chutná!! Až budete mít chvilku jukněte na stránky www.dietplus.cz

Zdraví Vás, Ivana

Reklama

Reklama

Reakce:

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.07 14:59
No, ...

… ona to až taková náhoda nebude, že? Ach, jo…
P.

Eleeen
1127 příspěvků 12.09.07 23:43
jak na koho...

jedla jsem ta jídla poctivě měsíc a nic. Cvičila jsem vydatně. Ani cm, ani kg neubyly. Takže bílkovinná dieta není pro každého…
Ale naučila jsem se na ty jejich sušenky a kupuju si je pořád.
Jinak těstoviny z Diet+ mají stejné složení jako sojové kostky, jídla si můžete udělat sami, jen u diet+ načerpat inspirace.

Ivana2000
3 příspěvky 13.09.07 14:23
to Elleen

Ahoj! A držela jsi fakt poctivě jídelníček???
Možná ještě víc než sušenky mi chutnaj od diet+ ty proteinové tyčinky, a to hlavně karamelová.
Co Tobě? Ochutnala jsi je?

Zdravím Tě,
Ivana

Eleeen
1127 příspěvků 14.09.07 13:44
poctivě

jedla, ale třeba takové to kung pao s těstovinovou rýží jsem ani nemohla dojíst, bylo toho na mě moc. Ještě jsem měla ráda penne v rajčatové omáčce s olivkama to bylo, ale jméno přesně nevím.Tyčinky jsou dobré, docela to šlo, teď už si spíš peču vlastní. Moc se mi tam líbí, že je pěkně vypsané složení - tuky, cukry… Na všem.
Ale je to poměrně drahá záležitost a když jsem po měsíci neshodila ani deko, ani cm, tak jsem šla od toho.

Ale jako inspirace to není špatné.

Odula
17 příspěvků 05.10.07 13:43
Penne Bolognese Diet +

Zasytí, ale chuťově je to bída. Už napohled odstrašující je jednolitá hnědavě šedá barva, lákavá není ani vůně, ani chuť. Je to problém všech hotových trvanlivých jídel, takže v nejvyšší nouzi jde o snesitelný pokrm.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz