Zkušenosti s domácí pekárnou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Tatranka02
6 příspěvků 21.06.04 08:41
Zkušenosti s domácí pekárnou?

co říkají čtenáři labužníka resp. jaké mají osobní zkušenosti s domácí pekárnou? vyplatí se to v dnešní době koupit a která stojí za to? díky za příspěvky

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 21.06.04 09:30
Tatranko,

Nevím, kde bydlíš a jaké značky jsou k dostání. Já mám asi 10 let starý Panasonic. To je asi značka známá po celém světě. Ač nejsem zatížená na kuchyňské spotřebiče, nebyla bych bez ní ani minutu. Nejen že peče voňavý chlebík, ale také v ní zadělávám na knedlíky, vánočky, mazance, atd… A osobně zastávám názor, že dostaneš kvalitu kterou si zaplatíš.

meisje
580 příspěvků 21.06.04 10:57
Pekarna

Ja mam Kenwood - mam stejny nazor jako Esmeralda - uz bych bez ni nebyla, od te doby co mam pekarnu nevim co je to zadelavat jakekoliv testo v ruce, mit starosti s kynutim apod. Ja v ni i dzemuji a delam pizzu - ja muzu pekarnu jen doporucit.
Ale je pravda ze treba ve svete je uz k dostani nepreberne mnozstvi hotovych mixu do pekaren (od sladkosti az po croissanty) - coz napr. v CR jeste pry neni. To ale urcite nic nemeni na skutecnosti ze neni nad teply vonavy chleba z vlastni pekrany, hezky den, meisje.

voz
9 příspěvků 21.06.04 13:00
domácí pekárna

Jsem ráda, že nejsem sama s problémem, zda a jakou pekárnu koupit. Již několikrát jsem navštívila prodejny elektro a snažila se o pekárně dozvědět co nejvíc. Sice vesměs ochotní, ale bohužel se znalostmi na mé úrovni, začali prodavači předčítat návod z krabice. Připadám si přinejmenším jako ....., co neumí číst a vzdala jsem to. Nyní budu navštěvovat tyto stránky a možná se už konečně dozvím, čeho se mám vyvarovat a na co si mám při koupi pekárny dát pozor. (náklady spojené s pečením chleba, obsluha, možnost programování apod.) Ahoj, Jitka

Pampeliska191
1075 příspěvků 21.06.04 14:27
voz

Mila Jitko.
Zdravim Te. Ja sama pekarnu nemam, radit Ti nemuzu, ale chci Ti jenom doporucit, pokud mas zajem o ruzne rady zkusenejsich labuzniku, kteri tuto pekarnu vlastni, tak nekdy prijdi za nami na chat labuznika, kde Ti jiste vsichni moc radi poradi a dokonce Ti doporuci jejich oblibene a vyzkousene recepty. Byva tady o tom casta diskuze. Obcas se nekdo objevi na chatu i behem dne, ale nejvice nas tam byva vecer kolem 9 hodiny. Mas-li doma PC, tak prijdi mezi nas, radi Te privitame a bude-li to v nasi moci i poradime. Tesime se na videnou

zlata
1200 příspěvků 21.06.04 22:12
domácí pekárna

Zdravím,
zkus se podívat k nám na stránky. Jsou o domácích pekárnách. Máš tam recepty, zkušenosti, malý přehled pekáren, návody k nim, diskuzní fórum a další. Možná Ti to pomůže.
 Zlata

http://sweb.cz/….h/index.htm

salgo
146 příspěvků 24.06.04 12:34
Tatranko, kup Panasonic

jednak si prolistuj diskusní fórum, už se tu několikrát o pekárnách mluvilo a jednak bych Ti radila v:,–(it na kvalitu. Měli jsme už několik pekáren, nejhůř dopadl „pekař Béˇda“ český výrobek nevímjaké firmy a nejlíp Panasonic. Je chytrý, ohlídá sám teplotu ingrediencí, takže se nám ještě nestalo, že by se chleba nepoved a to dokonce i když děláme chleba ne podle jejich návodu, ale vlastní recept. Je super.

Labužník Hanča02
4 příspěvky 24.06.04 14:08
Salgo

co myslíte tím pekařem Béďou, nějak tomu nerozumím, jsem asi natvrdlá.

penda
4752 příspěvků 24.06.04 14:21
Hančo...

Béďa je název oné domácí pekárny..od firmy Bravo coby výrobce…:-))

Kopretinka
565 příspěvků 08.07.04 08:29
Tatranko,

já mám doma Clatronic pekárnu a jsem taky moc moc spokojená, chlebík je pravý domácí křupavý a hlavně moc dobrý. Níže uvedené stránky jsou i pro mě dobrou inspirací, často je navštěvuji a čerpám nové informace

penda
4752 příspěvků 16.01.06 08:05
Pekárna Kenwood

pár receptů a návod k obsluze zde

preteq
1 příspěvek 06.11.12 07:33
jakou pekárnu

Už mám za sebou sposutu článků a pořád nevím, jak si vybrat a koupit pekárnu. Chci jí na chleba a v plánu je zkusit i knedlíky. http://www.expert.cz/domaci-pekarny/ výběr je veliký, ale co vybrat? Důležitá je hlavně kvalita a snadná obsluha. Peníze prioritou nejsou, ale veliký balík za to dávat také nechci. POradí někdo?

Nadda
3 příspěvky 12.11.12 18:20
pekárna

My už máme druhou momentálně značku DOMO se sklopným hákem, zdá se nám fajn a velmi funkční a když jsme potřebovali nový hák a nebo novou formu, tak nám v „DOMO“ poslali novou i provedli drobné opravy (pojistka). Takže servis OK. Již jí máme 5 rokem a pečeme v ní vetšinou obden. Určitě je to skvělý pomocník.

esmeralda
4813 příspěvků 13.11.12 01:01

Preteq,

vyber si takovou která se ti líbí a jakou si můžeš dovolit.
V ČR je zákazník chráněn velmi dobrými spotřebitelskými zákony. Na většinu produktů se vztahuje dvouletá záruční lhůta.

Dnes ti vyhněte těsto na chleba, knedlíky, nebo celý chleba upeče, snad každá pekárna.
To dokáže i můj dědeček Panasonic, který bude brzy slavit 20 let.

PANASONIC - tuto značku doporučím každému i přesto že nejsem optimistická že by byly dnešní výrobky kvalitní jako dříve.
Avšak tenkráte stála A$ 350,– a to bylo ve srovnání s dnešními cenami hodně peněz.

Příjemné pečení. :kytka:

Cek122
7 příspěvků 28.11.16 14:43

Já si teď pořídila tuhle pekárnu: http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/…x-ow-611831/ a jsem moc spokojená.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz