zkušenosti s domácí pekárnou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sv.ps
2 příspěvky 31.07.07 00:07
zkušenosti s domácí pekárnou

Zajímalo by mě, jaké má kdo zkušenosti s domácí pekárnou. Nejdřív jsem si myslela, že je to zbytečnost, ale pak když jsem jednou šla pro chleba a tam mi zamrzely 2 věci (nemají makovec a zajmavý chlebík měl na své množství pozoruhodnou cenu), tak jsem manželovi napsala, že jí chci (mám za chvilku narozeniny a on se ptal co bych chtěla…). Tak jsem teď zvědavá, jestli si přeju správně… Tak co, kdo bez ní nemůže být a komu leží doma bez povšimnutí?

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.07 06:41
Domácí pekárna

je pro mne naprosto nepostradatelná věc. Dopracovala jsem to tak daleko, že z obavy, že by mi moje více než 2 roky stará Alaska BM2000 odešla do pekařského nebe, koupila jsem si ještě jednu záložní - Bifinett KH 1171. Ta má trochu jiné programy a myslím, že se bude s Alaskou dobře doplňovat. Chleba peču pořád ten stejný, ale nejvíc ji potřebuji na kynutá těsta. To už by se mi ručně míchat nechtělo ani náhodou Tak kromě koláčů peču housky, dalamánky, záviny slané i sladké,.....
Pokud chceš nasát pekařskou atmosféru, zajdi sem. Zkrátka, já už jsem pekařský závislák

DanaJ
1136 příspěvků 31.07.07 08:48
Ahoj sv.ps,

taky s mamkou doma řešíme domácí pekárnu. ..že by nebyla marná. Našla jsem si tohle:
Domácí pekárny na dTEST. ..vpravo nahoře nad textem je odkaz na test pekáren z jejich časopisu.

esmeralda
4813 příspěvků 31.07.07 22:32
Domácí pekárna....

…také bych bez ní být nechtěla. Tady si můžeš přečíst názory jiných Labužníků.

buraci
1136 příspěvků 01.08.07 11:39
Zacatecnik

Ja mam pekarnu (ETA Harmony) od vcerejska a koupila jsem si ji, kdyz jsem si precetla vesmes nadsene ohlasy ostatnich Labuzniku. Vcera jsem v ni pekla ciabattu a dnes pripravila testo na buchty, oboji s uspechem. Myslim, ze pekarna se ti vyplati v pripade, ze chces casteji peci ruzne druhy chleba a kdyz casto delas kynute testo. Taky zvaz velikost, u mensich druhu se ti muze stat, ze ti testo pri kynuti pretece, Eta, co mam ja, ma velkou obdelnikovou formu az na 1,5 kg chleba (udajne nejvetsi na trhu), ale dneska, kdyz kynuly ty buchty, tak to bylo tak tak.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz