Zhubnout bez drahých preparátů a normálními potravinami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evulka21
2 příspěvky 26.8.08 13:05
Zhubnout bez drahých preparátů a normálními potravinami

Dobrý den, píši knihu o svojí metodě na zhubnutí, trvalo mi dost dlouho, než jsem vyzkoušela, co fakt zabralo, zatím to zkoušelo dost mých kamarádek, já sama jsem zatím zhubla 21,5 kg, kdyby jste chtěly mohla bych pomoct a získat tak další ověřovatelky mého programu.
nahlédněte na www.kgdolu.estranky.cu
Kdyby přece tady byl někdo, kdo nezhubnul, poradila bych mu, nakladatelství, pto které zpracovávám knihu o své metodě, má zájem o víc zájemkyň, které by to vyzkoušely a napsaly o kolik zhubly a za jak dlouho.Samozřejmě, že to není jedna rada, ale celý soubor, ono nic, co funguje, není úplně jednoduché, to vám nebudu lhát, ale je to realizovatelné a zdraví neškodné, finančně i po několik měsíců únosné, protože to spočívá na běžném jídle a ne nějakých preparátech. Ozvěte se mi na číslo 736611615 , ve zkratce Vám objasním. Nebo mi napište své číslo na mobil, jestli máte t mobile, mám večerní paušál na 1000 minut, zavolám já, abyste neprodělaly. Víte, podvodníků je plno, nabídla jsem to na pár stránkách pro ženy a mne mrzelo, že jsem za tu nabídku sklidila
jenom nadávky, už mám pár děvčat přes net, která mají dole první 5 až 7 kg za čtyři týdny spolupráce se mnou . Já jsem hubla 4 měsíce a nyní lehce váhu udržuji. Sama uvidíte, zda by to pro vás mělo význam, ale žádné léky ani driáky to nejsou. Celé je to založené na normálních běžně cenově dostupných potravinách. Pročetla jsem k tomu dost různých příruček a vyzkoušela kombinace, které opravdu vedly pomalu a jistě k cíli, moje původní váha byla 94 současná je už 71,9kg. Trochu mi to ještě jde dolů setrvačností.Pokud byste chtěly, některé dámy, které hubnou se mnou ,chtějí přímo jídelníčky a tabulky potravin, buď ten jídelníček dodrží nebo nahradí něco z něj potravinou s podobným energetickým nábojem, jenom je tam třeba dodržovat určitou zá:,–(u k tomu, aby metabolismus spolupracoval, ale nebojte se dělená strava to nění. Mne ovšem po všech těch peripetiich překvapilo, jaká věc zabrala. nabídku spolupráce a ukázky jídelníčků mohu poslat na el.adresu. Eva
kgdolu@seznam.cz

Reakce:
Milka
236 příspěvků 1.9.08 11:07
...

Evo, proč s tím děláš takové tajnosti. Na Tvých stránkách ( odkaz je špatně) jsem se také nic konkrétního nedověděla.

jARKA77
141 příspěvků 1.10.08 12:24
Na to stačí nutriční terapeut s kvalifikací

Pár knih jsem již vydala, ale toto je opravdový hnus! Zneužívání trápení lidí. Kdyby to vše bylo tak jednoduché s obezitou, proč jsou v každé nemocnici oddělení obezitologie?! Obezita je obrovský komplex problémů organizmu, že žádná tzv. jednotná metoda není. Co platí na jednoho, neplatí na druhého! Jinak by USA byl kontinent štíhlých dam.....V ČR se najde někdo a už má zázrak!!!!Kšeft a nic než kšeft! Hledáš si jen a jen dušičky, aby jsi je pořádně vysávala!!!
Labužníci, pozor!!!!!!

Jituska02
111 příspěvků 2.10.08 00:00
Evo,

nelze Ti upřít snahu, vlezeš opravdu kam se dá…copak Ti to například v Překvápku nebylo řečeno dost jasně? J.

Labužník jandule02
1099 příspěvků 23.10.08 08:17
...

Bože můj, vždyť je to tak, ale tak jednoduché. Prostě se musí papat jenom tolik co vydáme, nebo, když chceme zhubnout, tak méně. Přitom musíme dbát na skladbu, abychom se nedostaly do jednostranné podvýživy.
Chytráci kšeftující s lidskými slabostmi zneužívají skutečnosti, že většina lidí nemá dost pevnou vůli.
Je to stejné jako s kouřením. Kouřila jsem až do 50 let cca 20 cigaret denně. Myslí si snad někdo, že mi pomohly náplasti, žvýkačky či léčitelé? Nikoli. Jen a jen moje svobodné rozhodnutí a moje vlastní vůle. A bylo to navíc zadarmo. A to je tak asi stejný princip pro všechny závislosti. Když člověk nechce - ani pán Bůh nepomůže.

Milka
236 příspěvků 23.10.08 13:03
Jandule,

svatá pravda. Všichni to vědí, ale čekají na zázrak.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz