ZEMĚ V NAŠICH RUKOU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karell
4 příspěvky 02.08.07 17:06
ZEMĚ V NAŠICH RUKOU

Země v našich rukou –živá bytost a matka, která nám dává vše potřebné k životu, svou lásku, životní prostor, naše těla, dary přírody a další. Je jen na nás jestli si svým negativním myšlením a chováním zničíme naši drahou Zemi, ( a tím i sebe !! ) nebo to dovolíme mnohým negativním mocenským a vládním strukturám, které neustále pustoší povrch planeta ve jménu ekonomických zájmů a vlastního zisku. Psudovýmluva o nezbytnosti drancování je již zcela NEPLATNÁ neboť dnes existuje nespočet alternativních zdrojů energie, tyto jsou ovšem křečovitě tajeny a brzděny ovládanými loutkami ve vedoucích pozicích z důvodu zachování jejich moci ve vykořisťování a ovládání lidstva. Proto milí lidé je nesmírně důležitá změna myšlení a chování do pozitivna. Naše planeta je nemocná a proto ji posíláme proudy LÁSKY z našich otevřených srdcí které ji uzdravují a pomáhají ji v očistných procesech, kterými se Země zbavuje negativních energií všeho druhu, neboť Země zvyšuje svojí frekvenci – vibrace látek ( hmoty ) a energií, čímž se postupně převibrovává do 5. dimenze Pravého Stvoření. Více na přední straně našem webu ( www.andele-svetla.cz ) – obrázek 2135 a sdělení 2649,2580

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 02.08.07 20:36
...

Huš, kšá

kamilio
551 příspěvků 02.08.07 21:43
Ty andělu jeden blbé!

Že se vůbec dotýkáš počítače, který nabíjí drahou Zemi negativní energií. Víš co seš? Hňup ty jeden hňupe!

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.07 23:29
Hlavně,

že dokážeme posílat proudy lásky a pozitivní energie sami mezi sebou, my, lidé :-))

karminek
757 příspěvků 03.08.07 15:06
ok

Máš na mysli naše dobro.
ALE MY TI HO NEDÁME!

jolana
5065 příspěvků 03.08.07 16:07
karmiiinku

..nebud sebec

tea63
935 příspěvků 03.08.07 16:07
A já

se právě převibrovávám od počítače do 6. dimenze kuchyně a až to vytáhnu z trouby..... to bude teprve proud lásky, co prochází žaludkem. Ale to Karell nikdy nezažil:-)))

Kely
186 příspěvků 04.08.07 16:50
karlle

Bože mi tady o jídle a ty sem přijdeš s takovými bláboly, běž si dát něco dobrého k jídlu a hned budeš mít lepší náladu

Bali
1254 příspěvků 04.08.07 17:37
...

mě taky dá nejvíc pozitivní energie pořádný kus žvance! A když to uvaří manžílek tak ho taky moooooc miluju a mám ho za úplného anděla ;-)!!!!!!!!!!!

Kely
186 příspěvků 04.08.07 17:56
Bali

Tak přesně jsi to vystihla, můj manžel nevaří, ale i tak je to můj anděl

jolana
5065 příspěvků 04.08.07 18:35
andelickove ?

…s vocaskem nebo bez vocasku?

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.07 18:44
Anděl?

„Vy nemáte ruce? Vy nemůžete pít …?“ „Bohumile, kurva se neříká!“
 P.

Bali
1254 příspěvků 04.08.07 19:30
...

DanaJ
1136 příspěvků 06.08.07 09:23
Ahoj Karlle,

velice ráda pracuju na zahrádce. ..tím samozřejme přispívám svou troškou do mlejna ..energií pro Zemi. ..máme totiž plantáže zeleniny a ovoce ..skleník ..stromy a keře. Je to supr relaxace po namáhavém dnu v práci a je fakt, že i Země dobíjí nejen mou tělesnou schránku energií. ..nejlíp to ale jde v lese ..tam chodím moc ráda. ..a myslím, že nejen já.
A ono to samozřejmě není jen o té zahrádce a lese, ale i o přístupu k životu. ..třídíme odpad; máme slepičky a kompostujem; budem izolovat dům, abychom měli menší spotřebu energie; jíme zdravě a nakupujem ve zdravé výživě a u známých; miluju celou svou rodinu a veškeré prostředí, které jsme okolo sebe vytvořili; vysazujem stromy a keře v přírodě (plánovaně a povoleně); plánuju pořídit ovce atd. ..myslím, že Zemi posílám co můžu a seč můžu. ..já mám taky anděly kolem sebe.
Karlle je supr, že jsi si našel cestu, ale ono to jde i bez andělů světla. Přeji Ti hodně úspěchů a síly v boji.

Jarka7
208 příspěvků 07.08.07 15:06
To je fakt demagogie přímo neuvěřitelná!

Karlle, kdo jsi a proč se schováváš. Ty jsi na tom s informacemi tak špatně, že si neumíš vyhledat princip bioelektráren, biofermentací k získání nejen vynikajících substrátů, ale i bioplynu. Nepleť se, nic není utajeno. To je jasné každému středoškolákovi.
Chceš si o náhradních zdrojích seriozně podebatovat-tak se odtajni a já budu oponovat. Ale pouze odborně s odvoláním na vědecké kapacity, kterým ty nesaháš ani po paty. Jak říká klasik: „Tvoje intelegince je tak nízká, že se dotýká hlavou břicha hada“. S náhradními biotechnologiemi pracuji více než 30 let! Nejsem teoretik, ale biolog. Na bláboly lidí, kteří vystupují s jednoduchými řešeními si dávám pozor celý život.
Kdo ti dal právo na jakýsi psychoteror a nějaké náboženskopse­udovědy. Nemám nic proti věřícím, ale tvoje bláboly o vibracích, dimenzích jsou jen pro psychiatra. A že si tu na náš úkor děláš reklamu, to je nám jasné po první větě. Já své profesory z VŠ absolutně z nějaké vědecké pseudovýchovy a pseudovzdělání nepodezřívám. Jen si myslím, že jsi se spletl. Tady ti pšenka nepokvete. Na Labužníkovi jsou vědci, VŠ až po lidičky, mezi které se řadím i já. Máme své názory, starosti a dej nám pokoj.
Proč tedy používáš PC s nárokem na energii? Proč nesedíš v jeskyni a na ohni si neopékáš plané jablka? I ten oheň je špatně, jablka slouží bez opékání jako strava mnoha živočichům!! I bez tebe.
Vždyť sedíš u internetu, nemáš vyhledávač? Tam jsou velmi odborné práce o náhradních biosurovinách a obnovitelné energii. Stačí hledat. Nikdo nic netají ani před tebou.
Ty, proude lásky, nerouhej se a neber vzácná slova do své nevymáchané pusy!! Kde bereš tu drzost si osobovat názor, že jen ty a tobě podobní, znají na vše lék?????! Tvoje pokora je do nebe volající drzost!
Jsem připravena na serozní diskusi. Budu se těšit. To se, labužníci, pobavíme.

Jarka7
208 příspěvků 07.08.07 15:47
A ještě mi to nedá, ostatní laskavě omluví

Karlle, podle mého by bylo přírodě (Přírodě), zemi (Zemi) nejvýhodnější, kdybychom se chovali pokorně, slušně, brali jen tolik-kolik potřebujeme. Tvé proudy lásky, ať to myslíš jak chceš, jsou přírodě nanic. Nechme ji, aby se mohla uzdravit sama a hlavně se jí do toho nepleťme. Kdyby jsi nic s proudy neposílal, ale pracoval, žil v pastoušce skromě jako naši předkové, to by byl nejlepší lék. Štve mne, že ty, uživatel všech výhod dnešní doby, řečníš o tom, jak vysíláš proudy energie a lásky, co kdyby jsi šel něco dělat! Sbírej odpad, čisti potoky, uklízej skládky, chovej se ekologicky a uč své děti, aby se stejnou úctou k přírodě postupovaly. Hlavně planě nežvaň. Dej jasný program, jak té přírodě fakticky pomoci a dejme se do díla. Kecy a proudy či toky čehosi nepomůže. Tady je lepší vzít pytle na odpadly, třídit sběr,nejezdit autem,…toho by bylo. Z tvého zaříkání se neztratí z přírody ani jediný PE pytel. Ukaž nám to, že nebudeš kecat, ale pracovat. Jistě tak přesvědčíš lépe. Kecy a jen kecy nic neuzdraví!

Karell
4 příspěvky 09.08.07 16:52
BUDOVÁNÍ ČIPOVÉ TOTALITY !!!

Zrychlují se aktivity Sil temna za přispění většiny lidí. Záměr je očipovat KAŽDOU VĚC A KAŽDÉHO ČLOVĚKA.Více na našem webu(www.andele-svetla.cz)- PETICE PROTI ČIPOVÉ TOTALITĚ - sdělení 1622( najdtete na přední straně našeho webu) a 2759. Každý, kdo NEUDĚLÁ NIC proti tomuto systému, SI JEJ VYZKOUŠÍ NA VLASTNÍ KŮŽI, A TAK POZNÁ, CO SI SVÝM NEGATIVNÍM - PASIVNÍM, LIKNAVÝM A NEROZHODNÝM POSTOJEM PŘIPRAVIL. BUDE NA TOM HŮŘ, NEŽ ZVÍŘÁTKA Také v Bibli – Apokalypsa sv. Jana - je informace o tomto systému:„A (bestie) učiní, že všichni, malí i velcí, bohatí i chudí, svobodní i nevolníci, dostanou znamení na pravou ruku a na čelo. Aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, jenom ten, kdo má znamení nebo jméno bestie, nebo číslo jejího jména (666).“

Jarka7
208 příspěvků 09.08.07 18:33
Joj

To je skutečně maso. Bez „oslího můstku“ hup, a další demagogie je tu. A co ta vyžádaná diskuse? Připomíná mně to klapky na očích u dobytka, chudáci ti, kteří na ty bláboly skočí!!
Stačí číst Orwela! Chlapče, Karlle, ještě máš moc daleko k pochopení, jen opakuješ bláboly nějakého guru.
Již v Bibli najdeš, že se máme bát nepravých proroků!!

Jarka7
208 příspěvků 09.08.07 18:36
Že jsem se nechala vyhecovat!

Mlčení a správná ignorace, to je ten pravý způsob. Slibuji, že už budu mlčet. Přísahám. Nerstojí to za námahu.
Labužníci prominou.

Jarka7
208 příspěvků 09.08.07 18:39
Kamilio, zbožňuji Tvé glosy.

Díky.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz