Zeli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Joasia
8 příspěvků 10.02.03 22:15
Zeli

Hledam zieli k veprove s knedlikou

Reklama

Reklama

Reakce:

babi
6360 příspěvků 11.02.03 04:52
Joasia...

Mezi novými recepty máš jeden na zelí k vepřovému masu. V Labužníku jsem našla další ¨Zelí na víně¨, ¨Dušené hlávkové zelí¨ a ¨Červené zelí po francouzku¨. Možná je jich tam víc. Ahoj!

Pampeliska191
1075 příspěvků 11.02.03 11:42
Joasia

Poslala jsem Ti dnes recept na zeli , ktery mozna hledas. Zkousela jsem nekolik receptu k zeli, ale tento se vzdycky nejvice osvedcil. Pokud ho vyzkousis, napis nam, jak vam chutnalo. Preji dobrou chut.

Pampeliska191
1075 příspěvků 11.02.03 11:44
Babi

prosimTe, pises, ze jsi nasla nekde recept Dusene hlavkove zeli, muzes mi napsat, kde to je? Ja vim, ze jsem ho jednou posilala kamaradce a nebyla jsem jista, zda jsem ho poslala do labuznika? Ted jsem ho hledala a nepodarilo se mi ho najit. Mela jsem ho ulozeny ve svem computeru, proto jsem ho znovu poslala.
 Dekuji

babi
6360 příspěvků 11.02.03 14:53
Pampeliško...

já se vždycky mrknu do Labužníka, než napíši recept, jestli tam už třebas není. Tak včera v noci jsem v hledání zadala ¨zelí¨ a bylo tam 406 receptů (ten tvůj je 44 v pořadí), které zelí používá a jenom myslím 3 recepty, na jeho přípravu (dnes o dva víc). Ty jsem uvedla pro Joasii. Recept, ktrý jsi dnes napsala, tam už máš (teď dvakrát). Mě se to také stalo s ořechovým dortem, jehož recept jsem napsala dvakrát. Asi je to vyhledávání čím dál složitější (pozitivně řečeno, člověk tak najde i hodně receptů o kterých nevěděl).

Musele jsem se usmát tomu, jak všichni tvrdíme, že ten náš recept je ten ¨nejlepší¨. Chutě jsou však různé a také na co jsme přivyklí hraje velkou roli.

Přeji Ti pěkný den!

Joasia
8 příspěvků 19.02.03 16:28

Dziękuje bardzo Pampeliska i Babi

Joasia
8 příspěvků 19.02.03 16:45
prave olomoucke tvaruzky

Co udelat z syra?

Pampeliska191
1075 příspěvků 19.02.03 17:08
Joasia

Napis prosim podrobneji o jaky recept by jsi mela zajem: Nakladane syrecky, pomazanky z tvaruzku, teple chutovky, omelety nebo jine dobroty pecene nejen se syrem. Mam jich hodne a nevim presne o jake mas zajem. Pokud je Ti to jedno, tak obcas nejaky recept zaradim do Labuznika. Ahoj

babi
6360 příspěvků 19.02.03 17:35
Joasia...

když si na prní stránce zadáš ¨olomouc¨ ¨hledej¨, tak Ti naskočí 27 receptů na tvarůžky. Možná si znich vybereš to, co hladáš!
Pozdrowienia,

Joasia
8 příspěvků 25.02.03 12:39

Dziękuję Pampeliska i Babi ja najit to co hledala moze chtite recept na Shoarma upravovane miaso .

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz