Zeleninové džusy nebo šťávy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.05 09:57
Zeleninové džusy nebo šťávy

Kde bych koupila zeleninové šťávy v krabici? Občas mají v prodejnách s bylinkami sklenice (mrkvová šťáva), ale také žádný zvláštní výběr. Ještě asi před dvěma lety vyráběla firma RELAX šťávu s červenou řepou, celerem nebo česnekem - byly báječné. Teď existuje od Relaxu jen s červenou řepou, ale ta je dost sladká.
Díky předem za tip

Reakce:
Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 09.08.05 11:45
Papajo,

Pokud jsi z Prahy či okolí, doporučuji obchod Tvin - speciální nápojový obchod - tady

tam se mi zdá výběr celkem slušný …

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.05 12:10
Lucianko,

děkuji za odkaz, prostudovala jsem jejich nabídku - je opravdu široká, ale od několika výrobců je tam max. tomatový džus........ze­leninové vůbec nic.

Hezký den
P.

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 09.08.05 13:21
aha

já na web nekoukala, znám to osobně a to tam myslím mají spoustu pití zeleninových. to je zvláštní…

Daiquiri
15 příspěvků 09.08.05 15:10
...

Zkus tohle, mají tam spoustu dobrých věcí
http://www.countrylife.cz/

PITRYS
86 příspěvků 10.08.05 14:52
Nojo, te zeleninová s česnekem, to byla špice :-))

Když jsem si ji ráno dával, tak to bylo boží. Ovšem dnešní manageři v super, hyper a jinych marketech (poznate je podle toho, podle ceho se poznavaji navzjem - vazanka, mobil, vysilacka, nagelovane vlasy, POD NIMI OVSEM kost a pod ni hladke sede zrcadlo s par vrypy, aby trefili domu a tak). Pan Otta u nas v drogerii vedel uz pred davnymi lety, ze kdyz da zbozi do regalu a zaprasi se po nem, je treba rychle objednat dalsi. A vedel to i pan velkouzenar, ze kdyz se mu hrnou od prodejcu objednavky na chutne knaky, ze je treba to „sekat jak Bata cvicky“. Ne tak dnesni superodbornici na marketing a obchod bez jakychkoliv zkusenosti, ale zpravidla MBA (Mladej Blbej Arogantni). Proto nejsou ty stavy :-(
Kdyby nekdo vedel o tech Relax, bylo by to cokoladove :-))

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.06 08:08
Objevena !!!

Předevčírem v Kauflandu - tomatová, mrkvová a zeleninová, německý výrobce, cena super

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz