Zdobeni kornoutkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Boguslava
1 příspěvek 03.12.03 09:56
Zdobeni kornoutkem

Mate nekdo dobre zkusenosti se zdobenim pernicku? Poradte prosim vas. Jak delate polevu - je mozne ji slehat ve slehaci, nebo se musi delat rucne? Je lepsi zdobit pernicky ozdobnou spickou nebo je lepsi zdobit je papirovym kornoutkem? Jeste prosim o dobry vyzkouseny recept na pusinky a laskonky. Dekuji mnohokrat

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.12.03 17:58
Pernicky

Dneska jsem prave malovala vice jako 500 ks pernicku. Polevu jsem delala podle receptu v Labuzniku- z receptu „Poleva nesmi chybet“.. Slehala jsem to v robotu a na zdobeni pernicku jsem pouzila obycejny silonovy sacek, na kterem jsem ustrihla malinkou spicku. Bylo to narocne tolik pernicku zdobit, ale Vanoce jsou jednou za rok, ze ano. Mozna by nebylo spatne nejaky zlepsovak na toto zdobeni, aby to nebylo tak narocne. Preji dobrou noc

vrba
106 příspěvků 15.12.03 17:12

já šlehám sníh ručním šlehačem. Dřív jsem se s tím dělala vařečkou ale bylo to únavné.
Letos jsem nebyla tak aktivní jako pampeliška ( kam se na ní hrabu se vými 200 kusy,a dělala jsem je několika způsoby. Nejvíc se mi osvědčil kopený sáček na zdobení z igelitu, má úplně malinkou plastovou špičku a stojí tady okolo 13 Kč. Na papírový kornoutek to chce mít trichu grif, jinak je všechno kolem zapatláno od polevy.Úžasné pusinky dělá moje babička. Jsou ořechové a recept samozřejmě píšu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz