Zbieram recepty z časopisov

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adka970
2 příspěvky 01.05.14 13:19
Zbieram recepty z časopisov

Dobrý deň všetkým. :) :hug: :P Veľmi rada pečiem sladké zákusky, torty a neustále skúšam nové recepty. Pečenie a zbieranie receptov sú moje srdcové záležitosti a preto by som bola nesmierne rada, keby mi niekto poslal recepty na sladké pečenie ( ale môžu byť aj na varenie ). Ak by sa u Vás našli časopisy, ktoré už nepotrebujete: Katka speciál- Nejlepší recepty, Knihovníčka Recepty, Blesk pro ženy…Len za cenu poštovného. Vopred Vám veľmi pekne Ďakujem a želám Vám krásny máj.

Reklama

Reklama

Reakce:

adka970
2 příspěvky 25.05.14 21:00
Zbieram recepty na pečenie

Krásny deň Všetkým :*. Chcela by som Vás poprosiť, ak máte doma - a už ich nepotrebujete o staršie časopisy alebo knižky s receptami so sladkou tematikou na pečenie- môžu byť slovenské aj české napríklad: časopisy Plus JEDEN DEŇ receptár, Dobré jedlo, Knihovníčka recepty, Blesk pro ženy, Apetit, Tina, Katka, Nejlepší recepty…,alebo rôzne iné časopisy s receptami. Poštovné si samozrejme uhradím, vopred Vám veľmi pekne ďakujem.
„Pečenie a recepty“ sú moja SRDCOVÁ ZÁLEŽITOSŤ :srdce: :srdce: :srdce:, preto by som bola nesmierne rada, keby sa niekto ozval :mavam: :mavam: :mavam:.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz