Zatracený vesmír!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wolfg
583 příspěvků 07.06.10 11:12
Zatracený vesmír!

Diskuze, která se rozvinula kolem smetanových lusek, mě nenechala v klidu. Fazolky za ni nemohou. Někdo by je vyměnil za vlastní čest, jinému připadají jako obsah žaludku oběti ze soudního. Co je to za lidi, že se dovedou pohádat nad blbinou? Vždyť je znám. Sice nevím jak vyhlížejí, neznám výši jejich kont nebo délku sexy kramfleků. Jsou zcela normální, jen občas přijdou chvilky, za něž zřejmě nemůžeme. Takové byly i v době jedovatých plivanců. Napřed jsem nevěděl, odkud se bere můj vnitřní neklid. V průběhu dne se na mě několik lidí utrhlo, skoro mě napadá, bezdůvodně. Pak mi kdosi v samošce čajzl vozík. Bez rozmýšlení a ve vzteku jsem udělal totéž. Vydělal jsem náramně. Oproti mému, doma soustruženému žetonu, se v cizím skvěla funglnová pětka. Když jsem sáhl pro kvasnice, vyrval je z mé ruky důchodce se slovy, že je měl vyhlídnutý dřív. V regálu jich bylo ještě asi pětset. Tady něco nehraje, někdo s námi manipuluje. Extrasilné protuberance na Slunci, smrtící záblesk pulsaru, srážka vzdálených galaxií. Vědecká komunita tvrdí, že nic takového, ale já vím své…

Reklama

Reklama

Reakce:

bocianka
528 příspěvků 07.06.10 13:06
Budou to turbulence na Slunci.

Koncem týdne jsem četla na internetu, že do Slunce narazila nějaká kometa, či co. Máme se na co těšit. Sopky soptí, Slunce blbne a lidi ještě víc. Přeji krásný den.

jolana
5064 příspěvků 08.06.10 08:37
toto storocie

stoji pred sudom, a my sme jeho svedok a to co sa nazyva pokrok, je len vpad dvojnozcov, ktori sa pred nicim nezastavia…

Uspech! uspech(v akomkolvek rozmere a ponimani) je vsetko, Vasa Milost( clovek)…a co dokazuje?.. vtaci odletia a kvety opadnu..

PS:Velky narod tucniakov uz nemal ani tradicie, ani kulturu, ani umenie…Vladla tam nesmierna osklivost.
ANATOL FRANCE

oldsoft
682 příspěvků 14.06.10 10:23
Do Slunce se nedá narazit.

Na Slunce padá kometa každou chvíli, v průměru asi tak jednou za 3 dny, to nic neznamená.

oldsoft
682 příspěvků 18.06.10 19:57
Ke srážkám galaxií

Ještě k těm srážkám galaxií: ten název astronomové nezvolili nejšťastněji. Galaxie je totiž hvězda, pak dlooooooouho nic, zase hvězda a tak dále řádově několikmiliónkrát. Ono se vlastně nic nesrazí, nebýt gravitace, tak dvě galaxie proletí skrz sebe a ani si toho nevšimnou. Protože ale gravitace působí, tak se to trošku pomele v tom smyslu, že tu a tam se dvě třeba dvě hvězdy vzájemně zachytí a vznikne dvojhvězda. Vnějškový efekt (ve smyslu výbuchu a kdovíčeho ještě) veskrze žádný. To bych se spíš obával výbuchu nějaké relativně blízké supernovy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz