Zastřený hlas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sylvie
2302 příspěvků 07.12.10 12:52
Zastřený hlas

Dobrý den všem labužníkům, potřebuji do zítřka zkultivovat alespoň trošku svůj hlas. Můžete mi poradit nějaký prostředek, jak toho dosáhnout?
Děkuji za podporu
 Míša

(jdu na zkoušku do rádia)

Reklama

Reklama

Reakce:

gabi
551 příspěvků 07.12.10 15:30

neviem z coho Ti ten problem vznikol, ale vseobecne by Ti mohlo pomoct toto-v teplej vode (100 ml) nechaj rozpustit acylpyrin alebo anopyrin…vykloktaj nim parkrat hrdlo
uvar si polievku-2 lyzice ryze, 2 vacsie pokrajane mrkvy var pomaly 45 minut v 500 ml vody, medzitym nechaj spenit maslo, pridaj don stipku kurkumy a feniklu a vlej do polievky, trosku osol a zjedz na veceru…ak nemas tieto koreniny, nic sa nestane…daj trochu cervenej papriky…mozes pridat za lyzicku dobrej sojovej omacky…nejedz ziadne zivocisne bielkoviny…pred spanim si mozes nechat v ustach posobit lyzicku medu… nech Ti to pomoze :)
kedze je to „surny pripad“, tak Ti pisem len take rychlovky…inac na taketo veci je vyborny silny repikovy caj s lupienkami cervenej ruze, ale je mi jasne, ze to teraz asi tazko zozenies

Sylvie
2302 příspěvků 07.12.10 16:46
Milá Gabi,

Děkuji Ti mnohokrát za rady. :-)
A drž mi palec!
 Míša

jolana
5064 příspěvků 07.12.10 18:01
med!

ten med je fajn..je to stara medecina nasich predkov, pokial viem sa davaliu zut aj medove plasty nevytocene od medu..a este jedna ludova medecina sa pouziva chren so smotanou ..po lyzickach sa podava 4 krat cez den-ale to sa podava ak sa starti hlas v dosledku napriklad spevu alebo fandenia na futbale a nie pri chorobach hlasiviek..

Gabi, neviem odkial mas acylpyrin a s nim spojenu popisanu skusenost na stratu hlasu.. ale aspirin je liek, ktory je vyrabany na vnutorne pozitie a nie na pouzivanie ake popisujes..mnoho ludi si pomaha napr.pri nbolesti zubov tak, ze tam natlacia liek…v podstate sa tym popalia okrem ineho..lieky su chemicke zluceniny vyrobene na pouzivanie a pozivanie tak!ako je predpisane!..pro­sim,pouzivajte lieky tak ako su predpisane..zdravie je len jedno, chrante si ho..

gabi
551 příspěvků 07.12.10 22:36

jolana, pokial sa v tejto problematike nevyznas, tak tu nesir poplasne spravy…nikdy a nikomu by som nenaordinovala nieco, co by mu poskodilo zdravie…ak Ta moje rady tak vystrasili, nastuduj si nieco ohladom kyseliny acetylosalicy­lovej…odporucam nejake univerzitne studie

jolana
5064 příspěvků 08.12.10 08:55
Gabi.

och..ved citaj prosim, som napisala neviem odkial mas tu skusenost a uz vobec neviem co mozes vzhladom k svojmu povolaniu ordinovat alebo nie..tu sme vsetci nickname..ale logicke je podla mna a mojeho"selskeho rozumu", ze kazdy liek je vyrobeny pre iste ucely a ma sa pozivat istym sposobom a sa nema pozivat inac.Ak su v puse dake ranky alebo otvorene zapaly tak ako pomoze- moze aj skodit-aj acylpyrin.Nie kazdy organizmus reaguje rovnako. Ucelom prispevku si nebola ty ani tvoja osobnost, ale liek a jeho pouzivanie.
Gabi, pekny den :)

blanca.xy
647 příspěvků 09.12.10 17:47

Sylvie děkuje všem za rady, nemůže poděkovat osobně, nefunguje jí PC. Jak jí vaše příspěvky pomohly mi nesdělila :-D .

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz