zasteru reznicko cisnickou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trikolka
383 příspěvků 23.06.05 08:52
zasteru reznicko cisnickou

Ahoj pratele labuznici. Poslechnete si mou zasterovou prihodu (budu strucna, sllibuju)

Rada varim, proto jsem tu. Protoze jsem cunik, tak si o nohy a bricho cistim ruce, noze, lestim talire atd. Proto je mi treba dobra zastera!! Protoze varim hodne, prisla jsem na to, ze mi jedna nestaci, protoze by byla vic v pracce nez k uziti, timpadem byla vic uzita nez v pracce a vysledek - SMRADLAVA ZASTERA. Fuj fuj. K narozeninam jsem si prala zastery dve, jednu klasickou s laclem, druhou takovou tu reznicko-cisnickou, ktera se trikrat omota kolem pasu a je az na zem. Drahy muj zastery dve koupil, jednu s laclem a jedna byla povlak na polstar … (ehm ehm). Branil se, ze to melo kanicky a lezelo to vedle zaster… trochu sahl vedle, rekla jsem si, ale kratkym patranim jsem zjistila, ze zadne spravne vedle neni. Zde pouze klasicke s laclem se prodavaji.

Ptam se proto, kde sehnat (nejlepe v Praze ci v Chebu) spravnou cisnicko-reznickou zasteru (napriklad tmave modrou nebo tmave zelenou)?? Nebo na Internetu??

DEKUJU

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 23.06.05 10:07
Zástěru řeznicko číšnickou

Tříkolko, zkus si ji ušít sama. Nic to není. Vezmi čtverec plátna a tři strany přehni 15 mm a zaobrub. Na té zbývající udělej asi tak ve třetinách dva sámky a našij na to hodně dlouhý kaloun, aby se to dalo zavázat kolem. Když jsem pracovala v hotelu, tak jsem si je šila sama. Ještě mám jednu schovanou.

kltko  24.06.05 08:24
...

Metro, či v česku Makro ? - sa mi vidí, že vedľa krásnych bielych kuchárskych čapíc (lodička, nízka rúra, vysoká rúra) ležali v polici aj zástery. Ale nie som si istý na 100 %, a určite zas to niečo ležiace bolo biele.

daga
30 příspěvků 24.06.05 23:38
Triky

makro nebo pracovní oděvy.

Sněhurka
446 příspěvků 24.06.05 23:57
Tříkolko

Doufám, že nás v prosinci obdaříš fotkou, třeba v deníčku, kde máš na sobě tu vytouženou zástěru uvázanou kolem pasu

trikolka
383 příspěvků 29.06.05 09:58
vsem vam dekuji :)

nakonec se problemek vyresil sam, protoze jsem historku o povlaku na polstar vypravel mnohym, sesly se mi zastery tri :) coz samozrejme neni na skodu.

esme, dekuju za radu, udelala bych to, ale jedine siti ze vsech domacich praci opavdu srdecne nenavidim

Labužník Milan02
18 příspěvků 12.07.05 15:52
...

Ahoj,
posílám adresu na veškeré oblečení do kuchyně. Hodně zdaru přeje Milan.
www.fomi.cz
Slezská 53, Praha 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz