zaradenie noveho diskusneho fora

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gaburiatko
739 příspěvků 31.05.09 19:02
zaradenie noveho diskusneho fora

Mili tvorcovia, neviem, ci aj ini labuznici by mali zaujem o novu temu v diskusnom fore, ale mne celkom chyba Tema: Skusenosti s vyrobkami alebo Hodnotenie vyrobkov, kde by si mohli labuznici pisat pozitivne ci negativne skusenosti s kontkretnymi vyrobkami, od konkretneho vyrobcu. Kedze je na trhu nesmierne vela vyrobkov a hlavne labuznici sa snazia vo svojej kuchyni pouzivat kvalitne produkty, pomohli by mozno vyjadrenia niektorych, ktori uz dany produkt vyskusali :) Pripadne by v tejto teme mohli prispiet vyrobkami, ktore si kupili na skusku a boli nimi nadseni, resp. ich sklamali.
Napriklad niekedy clovek nahodne nadabi na nieco fakt veeelmi dobre (kupi na ochutnavku, ochutna na party alebo navsteve) a s takouto pozitivnou skusenostou by sa podelil s ostatnymi. Pre ostatnych labuznikov to moze byt inspiracia. Ja mam obcas chut si kupit nieco nove, pretoze obcas upadam do stereotypu a papam stale tie iste overene produkty, ked sa ale odvazim kupit nieco nove, vacsinou sa sklamem. Obal pekny, putave rozpravanie na obale, vo vnutri chutove sklamanie (nedavna kupa udenych kacacich prs z Francuzka ).
Velmi sa mi paci, ze v casopise Apetit porovnavaju vyrobky jedneho druhu, napr. nedavne testovanie paradajok v konzerve, absolutne prekvapenie boli paradajky v konzerve od Kauflandu.....Toto mi napriklad moholo najst produkt o ktory by som nezakopla.....
Verim, ze nova tema by labuznika opat o nieco ozivila.
Chcem sa Vam podakovat za skvele stranky, ktore mi pomahaju zrelaxovat a naplnaju ma novymi inspiraciami.

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 01.06.09 21:54
výborný nápad

nová kategorie pro hodnocení výrobků byla do fóra přidána a jako bonus byla přidána ještě dříve slibovaná sekce na téma filmy a seriály, při nichž kapou sliny

Alis
2617 příspěvků 02.06.09 00:14
Vážně skvělý nápad...

Gaburiatko, moc děkujeme, myslím, že nové fórum bude mít úspěch a hodně nás všechny inspiruje :-)

Díky i tobě, Pepíčku, jen co ses zase objevil, nějak lépe se tu žije :-)

gaburiatko
739 příspěvků 22.06.09 19:26
dakujem

Velmi pekne dakujem za zaradenie tematu a verim, ze sa bude labuznikom pacit :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz