Zapečený hermelín s pestem a slaninou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 13.03.10 09:44
Zapečený hermelín s pestem a slaninou

V tomhle článku http://in.ihned.cz/…da-na-pajzly je zmínka o restauraci První pivní tramway a že tam podávají Zapečený hermelín s pestem a slaninou. Pokud máte někdo alespoň přibližný recept, podělte se. Mě kapou sliny jen čtu název

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla  13.03.10 09:59
zapečený hermelín ... pepíčku,

určitě se něco najde, jinak díky za krásný odkaz, kde jsem našla i námi navštěvovaný Kocourov. Pokud mohu poradit, nevracejte se cestou na Milešov, ale sjeďte dolů přes Medvědice a vyjedete pokud máte navigaci před Lovosicemi a uvidíte krásný kus středohoří.

ester
288 příspěvků 13.03.10 12:35
Pepíčku,

s radostí jsem si článek přečetla…:)..­............jen jsem váhala s odpovědí,protože jak na recept
nevim…:-(.....(teda vim tak do půlky)…Netušila jsem,jakou to tam má atmosféru a přepestrou
nabídku jídel.Děkuju za odkaz…

Jinka
8 příspěvků 13.03.10 17:18
Udělala

bych to asi takto. Na dno pekáčku bych dala slaninu, na to hermelín a zalila nějakým pestem. Těch je více druhů. Mně nejvíce chutná paprika a rajčata. někdo rád olivy rajčata bazalku. Pak bych to dala zapéci.
Nevím jen tak uvažuji když dělám něco zapečeného tak to dělám takto. Možná by se mohla dát slanina i navrch hermelínu.

Jinka
8 příspěvků 13.03.10 17:21
...

Nebo další možnost vyslat tam, na výzvědy nějakého Pražáka ze zdejší diskuze.

ester
288 příspěvků 14.03.10 10:09
Jinko,

tvé přání je předem splněno......­.............­............her­melín jsem si nedala…,ale maj tam parádní jídelní lístky,coby tramvajový jízdí řády.........­...Taky jsem se při kratším čekání naučila,jak zapnout dálkový světla .Na druhou stranu tvůj popis je pro mě natolik dostačující,že to směle nahradí nahradí pivní tramway…

penda
4752 příspěvků 14.03.10 14:05
možná toto je to pravé

recept

Jinka
8 příspěvků 14.03.10 19:28
...

Tak to je skvělé, že někdo tam šel na kukandu.:-)))

ataata
43 příspěvků 22.05.10 21:50
...

Je to hezké, ale pro nás nevzdělance nepoužitelné. Recept je asi z Ameriky, neboť uváděná teplota 375 stupňů je asi ve stupních Fahrenheita.
Jinak pesto se dá koupit, např. Kotanyi směs. Používám je na těstoviny a mám tři druhy: dýňové, bazalkové a s paprikou.

esmeralda
4813 příspěvků 22.05.10 23:54
Zapečený hermelín s pestem a slaninou - Ataata,

ona to zase taková věda není.
Na netu je spousta konvertorů .
Ale když se ti to nechce hledat vyděl Fahrenheit dvěma a máš to zhruba v Celsiu.

ataata
43 příspěvků 24.05.10 19:07
...

Nejde o tu teplotu jako takovou (to si dokážu odvodit), ale že celé recepty jsou v angličtině (kdyby to bylo německy, tak si to přeložím). Ale snaha autora se musí ocenit.

Drobek  24.05.10 23:10
Tady je přepočet

protože v americku žiju, musím chtě nectě mít konvertor. Tak tedy, 375 F je 190.5556 C, přesně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz