Žaludeční potíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Fik11
1 příspěvek 16.06.12 06:55
Zaludecni potize

Zdravim, jiz od uterka mam zaludecni potize, z pocatku se to jevilo jako bezna chripka, prujem, unava. Druhy den ovsem doprovazena zimnici, bolesti hlavy a horeckami. Vzal jsem si paralen a horecky a zimnice presly, prujem pokracoval. Lezim v posteli uz 4ty den, nemam chut k jidlu ani k piti - za poslednich par dni jsem sotva vypil 2l lahev. Zacal jsem jist cerne uhli, muj stav se nezlepsil ba naopak, dnes vecer se me pridalo nadmerne nadymani tlaky v zaludku (a to dost hlasite) sem tam i pichani v leve ci spodni casti bricha. Jsme v zahranici a nemam moznost navstivit lekare ci nemocnici (leda pod velkou financni castkou). Budu rad za jakoukoliv radu.

Reakce:
bocianka
528 příspěvků 16.06.12 10:37

Já bych doporučila Endiaron. A jinak bych taky doporučila víc pít, a rozhodně raději balenou vodu. Taky by asi nebyl špatný černý čaj (neslazený) a dětské piškoty, nebo rohlík (den starý), nebo dietní suchar. Nic mastného a těžkého do žaludku. A žádná velká námaha. No, snad to pomůže. Brzké vyzdravení. :cert:

siva01
2 příspěvky 03.12.12 12:14
Zázvorový čaj, česnek, cibule

Zkusil bych zázvorový čaj a jídla bohatá na česnek, cibuli - to jsou všechno přírodní antibiotika. Zázvor navíc zmírňuje žaludeční nevolnost. Česnek s cibulí by měli „dezinfikovat“ střeva. Ke svačině jíst ovesné kaše ( jsou posilující a snadno stravitelné )

Podle příznaků bych to tipoval na střevní chřipku.

Eja
3839 příspěvků 03.12.12 18:07

No, pokud opravdu finančně nelze navštívit zdravotnické zařízení, tak - tekutiny, tekutiny, tekutiny…Na česnek a cibuli zapomeňte, zázvorový čaj ano, pokud jste na chuť zázvoru zvyklý. Bez stanovení diagnosy a s bolestmi břicha rozhodně bezezbytkové - ne ovesné kaše. Spíš jen zcela odtučněný kuřecí vývar. Probiotika určitě - buď z lékárny v tabletách, nebo formou PŘÍRODNÍCH zakysaných mléčných výrobků. Při zhoršení bolestí břicha bych nehleděla na finance. Více ev. v SZ.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz