Zahradní nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

suzanka
161 příspěvků 26.07.05 19:17
Zahradní nábytek

Ahoj Labužníci, prosím, jak nejlépe vyčistit bílý zahradní nabytek z umělé hmoty ?

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 27.07.05 07:58
...

Prý je dobrý prášek Cilit BANG. Ale já nemám ani balkon, ani zahradu, tak nemám ani bílý plastový nábytek. Ovšem ten Cilit BANG v prášku mi skvěle čistí vše ostatní

Papaja  04.08.05 12:39
Nevím....

…moji rodiče měli takové ty bílé židle a stůl a máma to tak dlouho čistila, až si koupili nové. Ale tyhle měli několik let.
Hmmmm, to jsem moc nepomola.....

DanaJ
1136 příspěvků 04.08.05 12:54
Nábytek

Moje mamka má bílý plastový zahradní nábytek a moc to neřeší, protože používáme na židličky sedáky a na stůl veliký ubrus až skoro na zem.
Nábytek na jaře vyndá ze sklepa, otře z něho prach popř. ho omyje jarouvou vodou a to stačí. Pak ho vždycky když je hezky vyndá a hoví si tam s taťuldkou a nebo s návštěvama a pak ho zase uklízí. Abych to upřesnila, nenechává ho na prudkém slunci (je pod ubrusem a sedáky) a ani na dešti. Uklízí ho do garáže.
Možná ho jednou drhla tekutým mycím prostředkém asi Cifem.

Kulik
132 příspěvků 04.08.05 20:33
...

Moje zkušenost s bílým zahradním nábytkem je taková, že když je už hodně špinavý tak umýt nejde. Vyhodit!!

esmeralda
4813 příspěvků 05.08.05 00:19
Zahradní nábytek

čistím tak, že si vezmu kýbl vody s přípravkem na mytí nádobí a houbu, která má z jedné strany plastikovou „drátěnku“. A na ty zvláště sveřepé skvrny použiji přípravek na vany. Je to něco jako tekutý pudr. Jistě to máte v ČR také, ale neznám název.
Po dvanácti letech na slunci a dešti je po takovémto zákroku nábytek jako nový.
A když sedíme venku, také používám ubrus. Je to ale proto, když někdo náhodně převrhne sklenku, tak to nemá protisedící ve klíně.

Kulik
132 příspěvků 05.08.05 16:36
Zahradní nábytek

Esmeraldo,
to zní tak přesvědčivě, že to s tím odepsaným, ale dosud nevyhozeným nábytkem zkusím ještě jednou po dobrém. I když těch kýblů s vodou už bylo samozřejmě za ty roky hodně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz