Zácpa a jak na ni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jitulkam39
6 příspěvků 12.7.19 23:37
Zácpa a jak na ni

Delší dobu se potýkám se zácpou. Máte někdo osvědčené tipy, jak se jí zbavit natrvalo? Děkuji.

Reakce:
Kropilova
12 příspěvků 17.7.19 00:37
Zácpa a jak na ni

Ze své zkušenosti můžu doporučit Fructolax. Je přírodní a opravdu zabírá.

Kati68
2 příspěvky 31.7.19 20:36

Já jsem zkoušela kapky Gutalax a fakt mi to pomohlo… bylo to ale jednorázové… četla jsem ale také prý pomáhá do 4dcl teplé vody dát 2 čajové lžičky himalájského soli + citron, zamíchat a vypít nalačno. Toto jsem ale ještě nezkoušela jestli to funguje jen ten Gutalax

zdenickasichrava
1 příspěvek 15.3.21 13:35

Já zkouším různé veci z lékárny, ale nejvíce se snazím dodrzovat pitný rezim a hlavně zdravě jíst. https://defekace.info/…cneni/zacpa/ tady doporucuji si zjistit nejaké inormace :) drzím vám palce

justjess
1 příspěvek 25.10.21 22:53

Ahoj, z dlouhodobého hlediska je projímadlo úplná blbost. Co zkusit užívat vlákninu? Když by ti nechutnala rozpustná, tak se dělá i v tabletkách. Za mě je to nejlepší řešení zácpy a nedovedu si představit ráno bez vlákniny.

pavloiosa
1 příspěvek 22.2.22 08:53
častá zácpa

Zdravím. mám časté problémy se zácpou. prostě se vrací a vrací. máte nápad na něco co by mohlo pomoci z dlouhodobého hlediska? nemyslím nějaká projímadla ale něco co prostě zlepší zažívání a odstraní tyhle problémy. zkoušela jsem trochu zlepšit a upravit stravu ale nemělo to velký vliv.

Julča88
4 příspěvky 28.4.22 14:19
vlaknina a probiotika na zacpu

Mozna trpite na nedostatek vlakniny a probiotik, zkuste nejake brat…
ja treba dlouhodobe beru probiotika od probiotikus.cz , kde je i vlaknina.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz