Zabiji nas deodoranty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.06.03 16:45
Zabiji nas deodoranty?

Mezi používáním deodorantů a nárůstem případů rakoviny prsu může být souvislost!
Vyplývá to z hypotézy, k níž dospěla lékařka v britském Readingu.

Studie Philippy Darbreové, která se specializuje na nádorová onemocnění, nevylučuje, že vytváření nádorů v prsou by mohlo být spojeno s následky, které zanechává používání deodorantů. Výsledky laboratorních zkoušek naznačily, že chemické složky deodorantů na bázi zirkonu a hliníku by mohly být spojeny s hormonálními poruchami.
Studie naznačuje nárůst národových onemocnění i u mužů, většina onemocnění byla zaznamenána v levé části prsní partie. Důvod je ten, že většina lidí používá častěji pravou ruku a do levého podpaží si proto aplikuje mnohem větší dávku deodorantu než levou rukou do podpaží pravého. „Už jsem o této možnosti slyšela před čtyřmi lety. Je to pro nás dobrý podnět, abychom to začali i u nás sledovat,“ uvedla odbornice na rakovinu prsu Marie Bělešová.

Prevzato z tisku - klm (17. 6. 2003)

Reklama

Reklama

Reakce:

halibeli
3 příspěvky 03.02.04 02:23
Deodoranty? ... zabijeme se sami!

Své strachy přesouváme na deodoranty a jiné, v globálu podružné věci.
Příčinu vzniku rakoviny jako je deodorant hledá jen alibista aby místo hledání snahy o pochopení hlubších souvislostí mohl ukázat prstem → tohle za to může že mě postihlo … .

snažte se chápat rakovinu takovou jaká je.
Je to nepochopení, potlačení, boj organismu se sebou samým, nestotožnění se se sebou, potlačení, nepřijetí, snaha být něčím jiným než jsem… … vím, je to těžko popsat a chápat … systém nám v tom nepomáhá, ..naopak

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz