z peceneho kurete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

californie
27 příspěvků 11.09.06 00:17
z peceneho kurete

marne hledam jakykoli recept na cokoli ze zbytku peceneho kurete, hledam neco rychleho a snadneho. dekuji vsem

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 11.09.06 02:46
Co se zbytky pečeného kuřete - Californie,

tenhle dotaz měl být spíše v kolonce Hledám recept.
Asi bys dostala více rad.
Z pečeného kuřete se dá udělat mnoho věcí. Já mám ráda salát.
Ke kouskům pečeného kuřete přidám uvařené těstoviny, ananas, cibuli nebo cibulku, majonézu, osolím opepřím a je to.
Je dobré když se to nechá chvíli v lednici proležet aby se chutě spojily.
Fantazii se meze nekladou. Může v tom být i hrášek, paprika, řapíkový celer atd…
Pro inspiraci nahlédni semhle .

pekarka
410 příspěvků 11.09.06 07:25
...

A já s velkou oblibou dělám ze zbytků rizoto. Přidám dušenou zeleninku, maso na cibulku trochu ml. papriky, rýži, smícháme to a výsledek posypeme sýrem.

Tasma
415 příspěvků 11.09.06 08:52
Californie,

občas mi také zbyde grilované kuřátko. Hodí se dobře do salátu. Na teplé jídlo jsem našla tento recept od Dandy
tady je obrázek

californie
27 příspěvků 12.09.06 02:28
dekuji

Tasma, pekarka, esmeralda.
moc vam dekuji, za rady, udelala jsem salat
esmeraldo myslele jsem ze jsem to poslala do hledani receptu.diky moc

Eleeen
1127 příspěvků 12.09.06 11:47
VŘELE DOPORUČUJU

salát od Kopretinky: Jednoduchý kuřecí salát. Jeden ze zdejších Labužníků jej pojmenoval „Salát do vany“. Proč? Nemá cenu jej dělat do nějaké menší nádoby než je vana. Je fakt vynikající, přitom obyčejně jednoduchý. Věř, že odteď nebudeš mít zbytky a začneš péct pekáče kuřat jenom kvůli tomuto salátku…

Manana
1515 příspěvků 12.09.06 12:43
z peceneho kurete

Tak to vypadá, že asi povedeme veškerou diskuzi o receptech, surovinách, zdrojích a všem ostatním, co se jídly týče, přímo přes server! Chudák Pepíček :-(((

Ivo
1045 příspěvků 12.09.06 19:52
No, Maňano...

…i když s Tebou souhlasím, tak si ale úpřímně řekněme, že jsme zde již Pepíčka pěkně dlouho „neviděli“. Naštěstí, je tento server tak „chytře“ udělaný, že příliš velký dozor nepotřebuje. Ale na obranu oněch nezkušených: pro nějakého „aktivního“ správce webu by byly tyto drobnosti (mám na mysli přesun příspěvku ze špatně zvoleného fóra) vyloženou prkotinou. Navštěvuji více webu a na některých se toto děje i záměrně - někde se rozpoutá jakási diskuze a když to začne vykazovat jinou povahu, tak webmaster ohlásí přesun a šup s tím tam, kam to patří…Takže pokusme se vymyslet, jak to bude s údržbou tohoto serveru nadále - klidně se může stát, že kapacita webového prostoru přestane postačovat a systém zatuhne…anebo něco nevím?

Tasma
415 příspěvků 12.09.06 20:05
...

Dnes jsem právě myslela na to, co by bylo, kdyby náhodou Labužník zmizel. Což se bez dozoru a zaplacení domény může klidně stát. Docela mi běhal mráz po zádech,jelikož jsem lehký závislák

Manana
1515 příspěvků 12.09.06 20:11
server

Pepíček to nějak ošetřený má, je jedno, jestli to dělá sám nebo na to někoho má, ale třeba ty robotický spamy jsou odstraňovaný. Nevím, jestli to jde automaticky, ale na mý stránce to nešlo, tak jsem musel diskuzi zablokovat.

Ivo
1045 příspěvků 12.09.06 20:44
Server...

…ano, ano Maňano, také vnímám, že nějaká nejzákladnější údržba se zde odehrává (pravděpodobně nějakým externím vstupem), ale nevzpomínám si, kdy by Pepíček naposledy reagoval na naše přípomínky či dotazy. Nechci tím nic hrotit, ale případám si jako dítě, jehož rodiče odjeli na dlouhodobou dovolenou. Momentálně mi Labužník přijde jako jedoucí tramvaj, z které vystoupil tramvaják - zatím ji vedou koleje…prostě ten aktivní dozor mi tu schází. Což o to, já si svoje věci „dubluji“ u sebe na compu a některé blbiny mám nacpané na svém webu, ale jak psala Tasma - i pro mě to je jistá náplň života, kterou mám, poctivě řečeno, rád…

californie
27 příspěvků 14.09.06 03:41
dekuji ale

Eleeen dik ale ten recept by se hodil, vanu bych mela

manek  14.09.06 07:56
Ivo,

Dcera si stáhla doma na počítač tohleto:Recepty doma , tak si v tom začínám raději dělat seznam toho, co mám v oblíbených, protože ten pocit s tou tramvají mám už delší dobu…

Ivo
1045 příspěvků 14.09.06 08:37
Milane...

…dík…tento program používám již dva roky a už tehdy (kdy byl ještě v plénkách a vlastnil asi tak desetinu vlastností oproti dnešku) jsem jej tady lehce propagoval. Kuchařka se neustále vyvíjí a přibývají nové funkce. Mi na tom velmi vyhovuje, že si mohu vytvořit vlastní kategorie a pomocí nich pak jednoduše vyhledávat a zároveň se mi líbí, že jde do jednotlivých receptů vkládat obrázky i jiné objekty. Samozřejmě se najdou i zápory, ale ty jsou autoři ochotní průběžně odstraňovat. A další (pro mě nesmírnou) výhodou je, že si ty recepty stáhnu na „flešku“ a na chalupě si provedu update (nebo opačně)…

PS: to jsem zvědavý, kde se u tohoto příspěvku ještě dostaneme…

buraci
1136 příspěvků 14.09.06 10:24
z peceneho kurete

… libi se mi nadpis teto diskuse. Ale jinak sdilim vase obavy o osud techto stranek. Taky uz jsem si zacla stahovat oblibene recepty, ale mam jich kvanta, a trva to. Nemate nekdo navod, kterak stahnout recepty, aniz bych kazdy musela otevrit a ulozit?

penda
4752 příspěvků 14.09.06 12:13
Buraci,

pokud nebazíruješ na tom, že musíš mít recept i s celou grafikou okolo, otevři si na úvodní stránce Recepty po stovkách a pak jednoduše pravým tlačítkem myši klikni na Tebou zvolený recept (přímo na jeho název) a vyber možnost Uložit cíl jako. Pak už si jen recept pojmenuj a vyber, kam ho chceš uložit ve svém pc. Budeš ho mít uložený jako html dokument i se všemi komentáři pod ním. ;o))

penda
4752 příspěvků 14.09.06 12:19
Ještě jen dodatek...

stejným způsobem lze pochopitelně recepty ukládat i z vyhledávače, z nejnovějších receptů či z diskuze o receptech, můžeš si tak uložit i oblíbené články, deníčky…prostě cokoli ;o)))

penda
4752 příspěvků 14.09.06 12:19
...a ještě něco...

…kdybys toužila po uložení i vizitek jakéhokoliv člena tohoto serveru, stačí stejným způsobem kliknout na jeho jméno (aktivní)… ;o))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz