z bramborového salátu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veryk
6 příspěvků 31.08.05 13:36
z bramborového salátu

ahojky!
nase mamka nam delavala, kdyz jsme byli mali a -svete div se- nestali o sladke dorty s maslovymi kremy dort z bramborovyho salatu, ktery napechovala do normalni dortove formy a vrch ozdobila zeleninou, kornoutkama z ruznych salamu, syru a samozřejmě majonezou.

Reklama

Reklama

Reakce:

veryk
6 příspěvků 31.08.05 13:38
prispevek patri k tematu "slany dort"

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.05 21:43
z bramborového salátu

Ahojky verik,
připoměl, nebo la jsi mi vánoce. U nás, s tímto zdobením salátu začala moje maminka a já v něm pokračuji, jen trochu jiným způsobem. Bramborový salát dáváme do mísy a po vyklopení vznikne pěkný kopec, který u základny zdobíme pokrájenými vařenými plátky vajec, uprostřed kopce, pokud se zadaří dáme půlky rozkrojených hub naložených ve vlastní šťávě, no a vršek zdobíme kornoutky šunky a syrovými plátky rajčat a červené papriky nakrájené na velmi tenké plátky, jako šavle. Mohu říci, že i v tomto věku salátek lahodí oku.

DanaJ
1136 příspěvků 26.09.05 15:36
Tak u nás...

si každý nakydá nevzhlednou horu salátu na vlastní talíř a k tomu flákne řízek. A taky dobrý. Asi ta obloha z řízku(ů) stačí. Samozřejmě to velice lahodí oku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz