weberova chata nad Bedřichovem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
listafka
14 příspěvků 18.08.09 18:25
weberova chata nad Bedřichovem

Nad Bedřichovem nejdřív po červené a pak po zelené směr Janov nad Nisou je weberova chata (webrovka). V neděli jsme tam po dlouhé době zavítali a byli jsme víc než příjemně přwekvapeni. Chata je rok po rekonstrukci, vybavení velice útulné a až se nám zdálo, že to zrovna nebude nic pro normální lidi, hlídající si financewe. Musím ale říct, že obsluha naprosto profesní, muž si dal svíčkovou ajá poprvé v životě zažila situaci, kdy se číšník, přišel manžela zeptat, jestli si nepřeje přidat omáčku . Já měla salát s grilovaným lososem a neměl chybu. Oba jsme se najedli i napili dohromady za 200 i s dýškem. Navíc číšník se nám věnoval - chápu, že třeba bylo poloprázdno, ale jinde jsem se stím prostě nesetkala. Vyzkoušejte a nebude te litovat.

Reakce:
Alis
2617 příspěvků 25.08.09 17:49
Takových zpráv není nikdy dost

Díky za tip, já byla na webrovce naposledy asi před deseti lety, tehdy to tam vypadalo, jako by se tam zastavil čas. Asi bych tam bez doporučení už nezašla, takhle to ráda vyzkouším

Marek Vitovec
1 příspěvek 17.03.13 10:43
Restaurace uzavřena

Pozor restaurace je uzavřena.

Editováno administrátorem 22.4.2013

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz