Vzkaz Pepíčkovi o odejitých členech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ogroats
64 příspěvků 15.12.04 04:13

příspěvek byl opět smazán přes neochvějnost autora … komentáře posílejte na email pepicek@labuz­nik.com sem ta hromada zášti a nenávisti prostě nepatří …

Reklama

Reklama

Reakce:

glama  15.12.04 07:50
Zaplať Bůh, že takovýhle člověk sem už chodit nebude!!!!!!

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 15.12.04 08:34
ŠKODA

Kopretinka
565 příspěvků 15.12.04 08:54
Souhlas s Glamou

glama  15.12.04 08:51
Udělej si sám...

…vlastní názor
" Maso v čokoládě (Bag ti xcacau)":http://www.labuznik.com/recipe.php?…
Babinko, nic si z téhle zlé sliny nedělej!
My víme své…

Eleeen
1127 příspěvků 15.12.04 09:24
Taky myslím,

že je to ŠKODA!

toast
171 příspěvků 15.12.04 09:28
SBOHEM...

doufám, že se loučíme naposledy

ajta
590 příspěvků 15.12.04 09:48
hmm...

glamo, souhlasím s tebou…

doufám, že už konečně skončí období neustálých osobních sporů, vulgárních výrazů a urážek…

vencal
213 příspěvků 15.12.04 10:03
Je to fakt škoda

nesouhlasím ani s Glamou ani s Toustem. Maňánovy recepty i komentáže měly hlavu a patu. Naštěstí má Maňana svoje stránky, takže komu se po něm stýská může s ním komunikovat tam. Stejně si myslím, že celá tahle trapná záležitost vznikla pouhým nedorozumněním a neschopností téměř všech zůčastněných se povznést nad malichernosti.

kamilio
550 příspěvků 15.12.04 09:51
Prosba všem!!!!!

Lidi, podívejte se do kalendáře! Budou Vánoce! Spolkněte prosím jedovaté sliny a říkejme si a pišme si jen věci slušné a pěkné. A po svátcích už u toho zůstaneme, že. Je to tu přece diskuze hlavně a především o chuťových požitcích ne? Děkuji Vám jménem jednoho z tisíce návštěvníků Labužníka.

toast
171 příspěvků 15.12.04 12:57
vencále...

… já nemám nic proti Maňanovým receptům ani příspěvkům k receptům. Akorát si myslím, že jeho schopnost vyjadřovací je nějak omezena, používá slov hulvátský a urážlivých. A pokud by tobě nebo tvým blízkým, někdo napsal, že jsi k......, povznesl by jsi se nad to, jak zní tvá rada?
Byla by škoda kdyby se z těchto stránek měla stát hospoda IV. cenové kategorie

vencal
213 příspěvků 15.12.04 13:20
Touste,

ano já bych se nad to povznesl, už jenom proto, že Maňána nebyl ten, kdo tuto celou záležitost zahájil, pokud jsem to sledoval, byl to on, kdo byl vulgárně osočen jako první. Je škoda, že Maňána to nenechal být, ale to je myslím jeho právo. Já sám se v životě snažím řídit heslem: CO SÁM NERAD, NEČIŇ DRUHÝM. Ještě bych rád dodal, že na stránkách Labužníka nejsem dlouho, ale to co se tady někdy řeší mi připadá tak nesmyslně stupidní, že nebýt skvělých receptů, které se zde objevují, už bych sem nenakukoval.

babca
22 příspěvků 15.12.04 13:13
Lidi zklidněte hormony všichni !!!

Člověk má zůstat vždy a za každých okolností slušný. Vulgárnostmi se ještě nikdy nic nevyřešilo. Vraťme se k té činnosti k jaké je „labužník“ určen. Kdo bude chtít zůstat, zůstane. Kdo bude chtít odejít, odejde. Bude to sice škoda, bez některých by nebyl „labužník“ tak daleko jako je, ale nedá se nic dělat. Nikdo nemůže být nucen, aby zůstal. Odcházejícím bych chtěla za informace, které poskytovali všem ostatním a přiváděli tak stránky k úplnosti a dokonalosti - DĚKUJEME !!!

ajta
590 příspěvků 15.12.04 13:38
vencále...

jistě máš v mnohém pravdu, ale … … proč zrovna Babi?? Najdi mi její vulgární urážky Maňány na tomto serveru…

Že je Maňána na některé z Labužníků naštvaný? To se mu moc nedivím… jen se divím, že nadává sprostě někomu, kdo mu nic zlého neprovedl, jen neměl stejný názor jako on…

… ano, ta urážka Babi je důvod, proč jsme se přestali s Toastem „povznášet“…
mrzí nás, že díky tomu si asi nějaký čas nepřečteme žádný její nový recept…

vencal
213 příspěvků 15.12.04 13:53
Ajto

musím souhlasit, že urážka Babi byla úplně zbytečná a ulítlá. Nicméně mám za to, že to vzniklo poté, co Babi napsala Maňánovi že nemluví pravdu. Být nazván lhářem je, alespoň pro mě, horší než být nazván kre****m. Jsem přesvědčen, že Babi to myslela jinak a Maňána si to vzal moc osobně, ale to je bohužel to, co už jsme tady několikrát omílali - psaný text nemůže nikdy vyjádřit hlasový a intonační podtext. Osobně si myslím, že Babi a Maňána by si skvěle rozuměli, protože neznám moc lidí, kteří by o jídle dokázali psát zajímavěji než oni dva.

rosnicka
262 příspěvků 15.12.04 13:52
lidičky,

pochopila jsem dobře z toho mailu, co byl smazán, že nás opouští Penda?Jestli ano, tak to mě moc mrzí, když jsem na jaře objevila tento server byla první, kdo mě přivítal a vždycky mi poskytla cenné rady na mé, třeba poněkud infantilní, dotazy.
Prošla jsem tu i těmi všemi urážlivými příspěvky, a bylo mi z nich zle.....přesně, jak tady někdo psal, asi šlo hlavně o nedorozumnění a reakce v afektu…prostě, bez rozmyslu a pak už to jelo…nevím, nepřidala jsem se, často je člověk totiž schopen napsat urážku, jen, když je schovaný za obrazovkou, ve skutečnosti by to asi bylo jinak…vždycky se však našel někdo, kdo tam řekl..no tak, lidičky neblázněte..a díky za to
Přeji všem pohodičku a hlavně radost s uvařených labužnických dobrůtek!

ajta
590 příspěvků 15.12.04 14:16
:o)

… no vidíš… já si větu: „A tak vidis Manano, ne vsechno co tvrdis je pravda!“ vysvětlila jinak… že i Maňána se může mýlit… pro mne totiž ten, kdo nemá pravdu ještě není lhář, možná se jen mýlí… :o) ( to jen na ukázku, jak si lze také tu větu vysvětlit, když nepředpokládám už dopředu, že mne chce někdo urážet)

Být nazvána lhářkou je pro mne stejně tak strašné, jako být nazvána k........

ano, skutečně jde spousta na konto psané konverzace - je nedokonalá… a člověk by s tím měl počítat a dobře vážit svá slova…

víš co je „srandovní“??? že my dva se vlastně nehádáme a stejně si musíme vysvětlit, co vlastně „chceme říci“… :o)

…a mám pocit, že se ve spoustě věcí shodujeme… a je to pro mne dobrý pocit… ;o)

Přeji hezký den Tobě i všem Labužníkům…

vencal
213 příspěvků 15.12.04 15:50
Jasná páka Ajto,

jak říká můj děda, když nejde o život, jde o h***o. Doufám, že sis nemyslela, že bych chtěl nějak prudit. Vážím si každého kdo má tolik zkušeností a znalostí jako Babi a Maňána a umí tím i obohatit život ostatních. Howg.

Kari
545 příspěvků 16.12.04 10:20
Hmm..tak teď jsem opravdu MIMO MÍSU..

Den jsem tu nebyla a už se to tu zase servalo? Nerozumím. A asi ani nechci rozumět.

Alice
104 příspěvků 16.12.04 11:10
Pepíčku :o))

Mozna by stalo za to tady zridit jeste jednu kategorii " V MISE" a opatrit ji splachovadlem :o)))))))))))

No jo, no, ono je to spis smutny :o(((

esmeralda
4813 příspěvků 16.12.04 12:11

Nemělo to být: odešlých?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz