výzva pro multimilionáře...;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 18.06.05 14:14
výzva pro multimilionáře...;-)

Na Vysočině je ve městečku Svratka k prodeji hotel Mánes . Zatím víc nevím, mamka mi poslala jen sms ve znění: „Zeptej se Klímy, jestli nechce koupit Mánes“…:-), a tak se ptám nejen aftica, ale i všech ostatních…(vidíš, afticu, v naší rodině Tě známe již naprosto všichni )

Reklama

Reklama

Reakce:

habana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.05 02:01
Výzva pro multimilionáře:

Vlaďko,
holčičko moje, snad nevjeříš, že takovej člověk se pohybuje na tomhle serveru…(většinou mají jiné starosti ;-). Snad teda aby labužníci se na ten hotel složili a pak podle složených částek zpětně udělali akciovou společnost, kde by každý dostal tolik akcií, kolik peněz složil.

penda
4752 příspěvků 20.06.05 06:58
habáně moje,

a co kdybys ten hotel koupil ty a ostatní labužníky bychom, dle jejich zájmu, zaměstnali? Ve Svratce je hezky, hotel je v celkem hezkém místě, okolo příroda, sportovní vyžití…hm, co ty na to? ;o)

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.05 17:45
...

a veci okolo vody si beriem na starosť ja

penda
4752 příspěvků 20.06.05 21:18
to je super...

to budeme mít nejčistší vodu v širokém okolí…;-)))

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.05 07:33
...

a já bych mohla dělat zásobování. Utrácet cizí peníze ve velkém mi jde móc dobře

Eleeen
1127 příspěvků 21.06.05 09:34
...

no jo, ale jako největší průs.r vidím, že se asi nedomluvíme, kdo bude vařit…

penda
4752 příspěvků 21.06.05 09:38
domluvíme...

vařit bude habáně…a všecky recepty z Labužníka…a bude z něj ještě větší koblih! (viz reakce u jeho „Žrádla“)…;o))

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.05 12:03
Habana šéfkuchař,

a vždy někdo z ostatních Labužníků k ruce (služba v kuchyni jako kdysi na táborech)… Ale kdo bude sestavovat jídelníček? Že by trocha demokracie a vítězí vždy většina ?

bety
60 příspěvků 26.06.05 19:13
Pendo,

na tenhle hotel nemáme, ale nevíš jestli neprodávají nabytek???

penda
4752 příspěvků 26.06.05 20:38
Bety, já se zeptám...

;o))

AFTIC
122 příspěvků 07.08.05 05:38
Pendo

Vážená Pendo,
nebýt takových příspěvků jako je ten tvůj by se člověk na těchto stránkách už vůbec nezasmál.

Také se mi líbí, že si o mně Tvoje maminka myslí, že jsem multimilionář (v dolarech?).

Já ale nejsem milionář, i když bych si to zasloužil, protože jsem celý život nedělal nic jiného než vydělával peníze a tím pádem jsem neměl čas je utrácet.
Já ale mám o penězích jinou filozofii a sice že nemusíte být milionáři ale musíte mít alespoň o jednu korunu více než stačíte utratit, a to je co teď na stará kolena dělám. Prostě se snažím utratit vše co mám, aby po mně nic nezbylo a ať se ty moje vnoučata přičiní jako jsem se přičiňoval já.
Proto hodně cestuji, a pokud necestuji tak chodím dvakrát či třikrát do restaurací a nikdy se neptám co to stojí, protože když se musíte ptát kolik co stojí tak si to nejspíše nemůžete dovolit.
Nedá se ale říci, že utrácím bezmyšlenkovitě protože bych ten dolar co mám navíc utratil ein zwei drei.
Já jsem v životě měl tři restaurace, ale koupit si hotel mně nikdy nenapadlo. Říká se, že koupit si hotel umí každý blbec který má peníze, ale zbavit se ho když nevydělává je jiná věc a mně to můžete věřit, protože já jsem několikrát lidem pomáhal se takového hotelu zbavit.
No a všem těm labužníkům kteří by se do toho dobrodružství chtěli pustit mohu jen poradit aby si mně nejdříve najali jako konzulanta. Já jim udělám feasibility study toho hotelu a když to bude vypadat slibně, tak jim ho pomohu zprovoznit tak aby vynášel nějaký zisk aniž by tam sami museli pracovat, a pokud by to tak nevypadalo, tak bych jim to za pár dolarů rozmluvil.
 Mike

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz