Vytvoření adresáře pro obrázek v deníčku!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AbiesAlba
400 příspěvků 01.12.08 15:43
Vytvoření adresáře pro obrázek v deníčku!!!

Postupuji podle Vlaďčina návodu na vložení obrázku do deníčku. DAří se mi, podle hlášek, úspěšně vytvořit adresář, ale když chci nahrát obrázek, tak adresář neexistuje a hlásí mi to cosi o nastavení práv uživatele AbiesAlba. Prosím o radu, co mám dělat, abych mohla úspěšně vytvořený adresář vidět? Nevidím ani ty, které jsem měla vytvořené už dříve.

Reakce:
oldsoft
682 příspěvků 01.12.08 17:25
Dělá mi to totéž

Mně se to chová úplně stejně, řešení znám jen „obchvatem“ - máš-li možnost nahrát obrázky jinam, dej je tam (např. do nevyužitého prostoru na hostingu svého webu). Nemáš-li, zkus www.picoodle.com - snad to píšu z hlavy správně - a jako zdroj obrázku použít z nabídky Direct link.

AbiesAlba
400 příspěvků 01.12.08 18:27
Oldsoft :)

Díky za radu, pokusím se jí řídit…
Ale fakt je to nepříjemné, že už nemůžu do deníčku vkládat obrázky… Škoda.

penda
4752 příspěvků 01.12.08 22:45
Po přestěhování

labužníka na nový server je nahrávání obrázků do deníčku nefunkční, musíme počkat, až začne pepíček plnit sliby (a ty se přece nejlépe plní o Vánocích, čili to máme za pár… :o) )

pepicek
1309 příspěvků 12.12.08 18:31
asi jsem to konečně vyřešil

tahle můra mě pronásledovala dva měsíce (neberte si to nikdo osobně), strávil jsem několik nocí nad hledáním přičiny proč nejdou obrázky do nových adresářů nahrát a dneska se probudím a vím přesně na co kliknout. Věřím v globální podvědomí, kde mi to prostě někdo přes noc nacpe do hlavy … při migraci serveru se přepnulo nastavení Labuznika v Plesku PHP SAFE MODE na ON. Několik programotérů nad tím strávilo dlouhé hodiny a nikoho to nenapadlo. Je mi jasné, že netušíte o čem mluvím, ale výsledek je ten, že nahrávání obrázků kamkoliv už zase funguje tak jak má Sorry za zdržení, ale globální podvědomí mělo zpoždění

AbiesAlba
400 příspěvků 12.12.08 23:03
Pepíčku!

Díky, díky, díky!
Už se těším, že zase konečně něco vložím. Hned to jdu zkusit. A přeju pěkný advent.

Vali
1326 příspěvků 13.12.08 01:27
Pepíčku - díky

…tos mi tedy dal pěkný dárek pod stromeček…můžu dál opečovávat svůj deníček.....

AbiesAlba
400 příspěvků 13.12.08 13:48
Hurá!

Opravdu vkládání opět funguje, ještě jednou děkuju.

sveva
751 příspěvků 03.05.09 14:35
Jak obrázky smazat?

Jak nahrát obrázky jsem se naučila. Ale když potřebuji adresář trochu pročistit, nedaří se mi to. Snad někdo poradí diletantovi jako jsem já. Děkuji a zdravím.

pepicek
1309 příspěvků 04.05.09 08:25
svevo

v sekci Můj Labužník je nyní nová funkce Moje obrázky (třetí sloupec v menu zleva, úplně dole). Tam máš k dispozici správce obrázků a můžeš jej použít (mimo jiné) i k mazání obrázků, či celých adresářů

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz