Vysvětlete mi to...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda
4813 příspěvků 21.07.04 01:37
Vysvětlete mi to...

Se zájmem jsem si přečetla o novince: kontrola. Bylo to zřejmě míněno tak, že když se vkládají nové recepty aby se neobjevovaly zbytečně dvakrát. Tak jsem tam jen pro zkoušku zadala fiktivní recept s názvem: Řízky podle Esmeraldy. Otevřelo mi to kolem 300 receptů, například: Broskev Melba, bryndzové halušky, červené zelí podle Švédů atd…
Co mají tato jídla společného se řízky nebo s názvem?

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 22.07.04 00:40
esmeraldo...

podle mne je to tím, že se mezi vyhledávaná slova automaticky vkládá „nebo“ a nikoli „a“, čili vyhledávač Ti našel všechny recepty, které obsahovaly slova „řízky“, „podle“ a „Esmeraldy“ a to nikoli v názvu, ale v celém receptu…docela čučím, že ze 40 labužníků, kteří si četli zatím Tvůj dotaz, jsem našla odpověď jen já…tak aspoň doufám, že je pravdivá…, ale jediné správné vysvětlení Ti stejně může podat jedině pepíček… :-))

penda
4752 příspěvků 22.07.04 00:44
A já jsem zase v šoku...

že souhlasí evropský čas…já opravdu ten předchozí příspěvek vkládala ve stejnou dobu, co ukazovaly mé hodinky i čas u příspěvku…to je BOMBA!!!…:-))

esmeralda
4813 příspěvků 22.07.04 07:49
Pendo,

díky za vysvětlení. Než začnu tedy psát recept, bylo by asi vhodné dát do názvu jenom slovo které je nejpodstatnější. Tím se výběr receptů podstatně zúží. Později se může název pozměnit. Aspoň tak jsem tomu porozuměla.

O synchronizaci časů na Labužníku jsem Pepíčka poprosila nedávno. Je moc hodný že to udělal. Aspoň budu vědět kolik je u vás a tím pádem to bude snadnější i pro mě. Slíbil, že časem nastaví i správný čas na chatu.

penda
4752 příspěvků 22.07.04 08:51
ano..asi tak

anebo se domluvit s pepíčkem, že by tam hodil tu možnost „a“, ale ono asi to „nebo“ zahrnuje širší výběr…a tudíž menší pravděpodobnost duplicity vkládaného receptu…snad na Tebe budu mít dnes večer větší štěstí a pokecáme na chatu… :-))

Cuso
345 příspěvků 22.07.04 09:14
Esmeralda, Penda

Ono je to asi tak ze program porovnáva aj použité igredience, aspon mne to tak vychádza. Ked som pri písaní receptu dal kontrolu a pozeral zobrazené recepty, objavili sa tie kde bola spoločná aspoň jedna surovina.
Snáď som to napísal zrozumiteľne. :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz