Výšlecht našeho Vojtíška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sylvie
2302 příspěvků 05.10.10 14:38
Výšlecht našeho Vojtíška

5.10.2010 Vojta přišel ze školy a povídá: „Dneska jsme měli výborný oběd. Kuře s rýží. Polívku jsem si sice nedal, ale hlavní jídlo jsem pořádně zajedl kompostem“.

Reakce:
blanca.xy
647 příspěvků 05.10.10 18:52
Míšo,

hlavně, že mu chutnalo, že ho zdravím :lol: .

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 08:42
Míšo,

a teď Vojtíšek určitě poroste jako z vody… :-P

penda
4752 příspěvků 06.10.10 13:19

Nikoli „jako z vody“ … hahaha, poroste jako z kompostu!
Ale, Míšo, moje babička, která umřela měsíc před tím, než se narodila Pavlinka (a dva měsíce před svými stými narozeninami) vždy říkala, že ona tady bude dlouho, protože je „z hnoje“, kdežto my na světě dlouho nevydržíme, protože jsme „z chemie“. :) Zemřela čistě na sešlost věkem, v nemocnici byla jen dvakrát, z toho jednou v porodnici, léčila se jen přírodně, vychovala šest dětí, svého manžela přežila o 33 let, vlastnili obrovský grunt, na němž práci musela zastat a každý den musel být přesně v poledne oběd na stole. Až do svého vysokého věku si každý den sama pro sebe vařila čerstvé jídlo … obdivuhodné, že? Dnes používáme různé technické vymoženosti a máme pocit, že stejně nic nestíháme… :-)

anickav
2904 příspěvků 06.10.10 15:00
Míšo,

ja sa nedivím…kedy si za onoho času, ja so sestrou sme zásadne používali výraz kompost miesto kompót…

svato
1418 příspěvků 08.10.10 21:48
úplne mimo

vo Veselých paničkách z Windsoru tiež
farár Evans hovorll, že „ešče bude ovocina, sirky a kompost“
a to bolo cca 1968…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz