Vysavac Hoover?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

buraci
1136 příspěvků 23.05.06 16:54
Vysavac Hoover?

A Tasma mi s Roombou pripomnela: Vzhledem k tomu, ze nas soucasny vysavac (AEG Vampyr) se jiz po peti letech sluzby ocita ve stadiu rozkladu, uvazuji o novem. Chtela bych vysavac bezsackovy, vykonny, odolny. Luxuju denne plochu cca 80 m2, predevsim chlupy na drevene podlaze. Uvazuji o vysavaci Hoover TCO 205 Octopus nebo Hoover H1.PET. Nebo Hoover ne? „Je to dobrej napad, nebo spatnej napad, nebo jakej je to napad?“ Jake jsou vase zkusenosti? Uvitam hlavne zkusenosti tech, kteri uklizeji po pejskovi.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 23.05.06 17:11
Buraci a další...

…a co takhle centrální vysávání?

buraci
1136 příspěvků 23.05.06 17:17
Ivo - central

Bohuzel u nas nejsou mozne zasahy do zdi domu (mame ponekud specialni hrazdeny dum), takze rozvody na centralni vysavani by u nas asi neslo zabudovat… Nebo jak to je?

Tasma
415 příspěvků 23.05.06 17:19
Ivo,

centrální vysavač ani nepřipomínej. Když jsme stavěli, tak jsem ho nechtěla a teď se tluču do hlavy. Jde sice dodělat, ale nechceme se mi vrtat do baráku

Tasma
415 příspěvků 23.05.06 17:22
Buraci,

ten Hoover H1.PET se mi moc líbí. Jen mi přijde dost masivní a bála bych se, že s ním všude nezajedu. Má sice nějakou postranní hadici, ale to by člověk musel vidět ve skutečnosti a vyzkoušet jak se s ním manipuluje.

meisje
580 příspěvků 24.05.06 14:47
Mam doma....

Hoover Pet a dva psi a jednoho kocoura - takze chlupu dosti. Hoover je bezvadnej, nedam na nej dopustit. Vysavam jak koberce, tak drevenou podlahu. Je to uz muj druhy Hoover, mela jsem tedy jeste mam (ted je degraedovan na vysavani auticek) i toho na mokre vysavani. Ten jsem podedila po tchyni a slouzil nam dohromady asi 14 let. U Hoovera je jen maly problemek, pokud se na nem neco pokazi, jako ze saci hubice, hadice apod. soucastky ( nemyslim motor), tak jejich nova porizovaci cena se pomalu vyrovna koupi noveho Hooveru - aspon u nas v NL.

buraci
1136 příspěvků 24.05.06 20:44
...

Diky vsem za nazory. Nas problem prave je, ze nam u soucasneho vysavace zacly odchazet umelohmotne dily a uz je vselijak vyspravovany paskou. Bojim se, ze pokud si koupim drazsi vysavac, dopadnu stejne a dily budou jeste drazsi nez ted. No uvidim, musim se jeste rozmyslet, a pujdu si hlavne vysavace prohlidnout zive.

Aime
2 příspěvky 03.06.06 15:55
bezsáčkový vysavač?

Buráci,
pozor při nákupu bezsáčkových vysavačů. Jejich sací výkon je vždy o něco nižší než u klasických sáčkových. AEG je super volba ( Electrolux je to samé). Speciálně na dřevěnou podlahu je potřeba největší sací nastavení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz