Vymazání zkopírovaného receptu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.10 21:32
Vymazání receptu

Žádám o vymazání dnes vloženého receptu

Číslo receptu 33374 - Nejúžasnější řízky

Recept je téměř doslova okopírován z mého receptu, dokonce i s mými vlatními výrazy a formulacemi!

Chlapci admini,
už byste mohli hejbnout kostřičkami a začít se o Labužníka konečně starat!
Nebo se nás snažíte opravdu znechutit?! :twisted: Žádala jsem o některé úpravy, pro váš mrtvýbroukizmus jsem to i zopakovala.
Nebo vám nevadí kopírování receptů na Labužníku a jejich opětovné vkládání - na Labužníka?!

Reakce:

di
2451 příspěvků 03.12.10 21:53

No, a to Glamo ještě nevíte, že Váš recept na tyhle fakt nejůůůžasnější řízky taky zkopírovali do listopadového čísla Magazínu Albert. :-/ Chtěla jsem Vám to napsat hned, jak jsem Váš recept v tom magazínu našla, bohužel jsem na to pozapomněla a až při dnešní četbě nového, prosincového magazínu, kde je v ohlasech čtenářů odkaz na Váš recept i s fotkou, jsem si na to vzpomněla. Hrozné, že? Že oni se nestydí, ach jo. :-/

di
2451 příspěvků 03.12.10 21:54

P.S. Já vím, nemáte mě ráda, ale tyhle řízky jsou fakt nejůůůžasnější a jednání redaktorů Magazínu Albert mi přijde víc než sprosté.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.10 22:19
Fakt??

a je okopírovaný odtud??
To mě baví…
První ho uveřejnila Florentýna v Apetitu, ale ta mě sháněla a ptala se… Byla naprosto fér…Mně to nevadí, recept je pro lidi a tady je veřejně k použití, ale kdyby ho skopli i s mými formulacemi a odtud…hmm.. zajímavé…
Di, tady nejde o to mít nebo nemít rád… nereaguji na vás, ale na to, co někdy napíšete..a samozřejmě i jiní…
Nejde tedy výhradně o vás, ale to jste se už mohla přesvědčit… :wink:

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 23.12.10 12:19

Smazáno.

Správa Labužníka se opět rozjíždí, na nashromážděné připomínky a náměty budeme reagovat, ale dejte mi určitý čas hájení, přece jen se tu stále rozkoukávám :wink: ,

zdravím,

adminka Tereza

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz