Vsem preji krasny den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 16.04.03 13:48
Vsem preji krasny den

Opet zdravim vsechny tvurce tohoto serveru a taky nove ucastniky a navstevniky Labuznika. Vratila jsem se z dovolene a verte mi, hodne se mi po vas vsech styskalo. Chybelo mi kazdodenni procitani novych receptu. Jsem moc rada, ze se k nam pripojuji dalsi a novi navstevnici a taky jim moc dekuji za jejich receptiky.
Vsechny nove clanky a recepty jsou vynikajici. Predstavte si, kde vsude uz znaji tyto nase oblibene stranky? Setkala jsem se s jednou pritelkyni a ona mi rekla, ze kdyz tak rada pecu a varim, abych koukla na tyto stranky. Ja jsem se zacala tak smat a ona nevedela proc a cemu se smeji. Kdyz jsem ji vec objasnila, smaly jsme se obe. Priznala se mi, ze vareni nikdy nebyl jeji konicek a ze od doby, kdy objevila tyto nase stranky, rada vari. Velmi si cenila toho, ze tam najde i jednoduche recepty pro zacatecniky a ze se muze na cokoliv zeptat a vzdy ji nekdo poradi. Proste byla nadsena a vsem vam mam od ni vyridit pozdrav a podekovani.
Ja jsem se ted vratila z dovolene a jsem dosti nachlazena, tak se musim lecit, tak mne mrzi, ze se uz zrejme do velikonoc nedostanu ke psani receptu. Proto vam vsem chci poprat krasne a prijemne proziti svatku velikonocnich a hodne jarniho usmateho slunicka. Vsem chlapcum hodne pomlazky a krasnych malovanych vajicek a taky plny stul navarenych a napecenych dobrotek.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 22.04.03 16:44
Pampeliško ...

… děkuji za přání (je to možná drzost, ale předpokládám, že se týkalo i mne), dovolenou Ti závidím a nemoc v žádném případě nepřeji, takže brzké uzdravení.

Pampeliska191
1075 příspěvků 22.04.03 23:15
Ahoj Ivo

Ja Te taky zdravim a dekuji za prani meho brzskeho uzdraveni.
Vsechno uz je v poradku a opet se budu moci tesit a taky trosku venovat Labuzniku. Mej se moc hezky-ahoj

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz