Všem labužníkům a labužnicím a jejich rodinnám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarka7
208 příspěvků 18.12.07 13:19
Všem labužníkům a labužnicím a jejich rodinnám

Dovolujeme si Vám všem popřát radostné prožití svátků, hezké chvilky u stromečku, klid a pohodu. A do celého roku 2008 všem Vám a Vašim rodinám hodně elánu a hlavně zdraví přejí
Jarka7 a Brumík

Reakce:
karminek
757 příspěvků 18.12.07 17:05
dovoluji si

popřát vám jenom to nejlepší a hodně zdaru ve vašem životě a

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.07 17:14
Přeji vám oběma též

příjemně strávené svátky, určitě jste nezlobili, tak hodně dárků pod stromečkem a všechno nejlepší do Nového roku.

blamamka
292 příspěvků 18.12.07 18:06
...

Také já se připojuji a přeji všem labužníkům, labužnicím a všem, co čtou tyto stránky krásné vánoce, hodně dárků a do celého příštího roku hodně zdraví a pevné nervy, které budeme asi všichni potřebovat.

bona
2416 příspěvků 18.12.07 19:55
Moji milí, noví přátelé,

zkrátka všichni Labužníci! Je pro mě radostí i ctí, že Vám letos poprvé mohu popřát krásné a spokojené vánoční svátky a příjemný, veselý a především ve zdraví prožitý příští rok 2008. Mám Vás ráda. Bona

muso
118 příspěvků 19.12.07 11:34
labužníci a labužníčata

Tak já vám přeji ty nejpohodovější vánoční svátky, ježíška, co nezabloudí a třeba něco donese, labužnické mlsání to k nám patří přece, hodně zdravíčka a trošičku štěstíčka- to je přání od Musa a Beníčka. Ps.- já už dárek mám, mrňavého oříška

KUHTIK
39 příspěvků 19.12.07 20:17
Všem labužníkům....

Příjemné prožití nadcházejících svátků přeje všem labužníkům Kuhtik. Do Nového roku: Přeji Vám všem hlavně štěstí, k němu velkou kliku, vždyť co bylo platné zdraví lidem z Titaniku.

Florentyna
439 příspěvků 19.12.07 23:45
Tak vám všem

taky přeju šťastné a veselé a labužnické svátky!

A pepíčkovi ještě návdavkem připojuju přání trochy času navíc :-)

tea63
935 příspěvků 21.12.07 08:49
Taktéž

se připojuji s přáním krásných a pohodových Vánoc, hodně štěstí, zdraví v příštím roce a ať Vám to kuchtění jde pěkně od ruky!

habana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.07 17:19
šťastné a veselé všem

No už je to tady.
Je skoro půl šestý večer a já od včerejška nepozřel ani kousíček.
Z kuchyně to teskně voní a já letmo slintám.
Ale zlatý prase zatim nikde.
Uvidíme.
Ještě má chvilku času se mi zjevit, než zasedneme ke štědrovečernmu stolu.
Tak šťastné a veselé, labužníci !

blanca.xy
647 příspěvků 25.12.07 13:20
Přání

Také se připojuji s přáním krásného zbytku Vánočních svátků, v roce 2008 splnění všech přání všem Labužníkům. Včera jsem se celý den postila (nebyl čas se najíst ) a prase taky nikde. Asi se někde zatoulalo, zkusím to zase za rok .

svato
1418 příspěvků 26.12.07 19:54
veľmi oneskorene,

ale predsa, želáme veľa zdravia, šťastia a veľa detí a zvierat (aby Vám nebolo až príliš dobre :))
Dana (svato) a Judita

cofola
71 příspěvků 27.12.07 13:15
Ešte oneskorenejšie,

ale predsa, želám do Nového roku 2008 veľa zdravia, šťastia, rodinnej pohody a hlavne sociálne istoty.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz