Všem krajanům v USA...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babi
6360 příspěvků 27.11.03 13:37
Všem krajanům v USA...

přeji mnoho dobrůtek a bezpečné oslavy Dnu díkuvzdání/Than­ksgiving.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Bibi
47 příspěvků 28.11.03 18:48
A co jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a kanadsky Thanskgiving? Dobra, dobra - uz je po nem a je treba se pripravovat na Vanoce. No a protoze na Tebe dam (teda na Tvoje recepty) - mas nejaky specielni recept na marinovaneho krocana? (brine). Ja jsem si teda upravila asi 6 receptu do jednoho, ktery se mi uz po treti osvedcil - ale necham se poucit, jestli mas neco lepsiho. Dik Bibi

Labužník Bibi
47 příspěvků 28.11.03 19:47
Hmm,

vlastne nectu pozorne. Videla jsem ted recept na krocana s povidly. Udavas jenom slanou vodu na marinovani, coz je obvykly recept. Tak prilozim do receptu - our turkey, ktery se nam osvedcil. Ten Tvuj zni zajimave, budu o nem premyslet na letosni Vanoce (ovsem, nejsem si jista, zda chci experimentovat zrovna ve chvili, kdyz mame pozvano asi 10 hostu:-)

Mike
1 příspěvek 08.12.03 16:13
Cha , cha , cha !

Tak teď se podívejte na tyto dva příspěvky a porovnejte . Zjistíte , že tohleto všechno psala Babi a ne Bibi . Ještě se podívejte jak se pro jistotu pojistila a ve své osobní stránce o sobě napsala , že je též z Kanady , aby se snad jen tak lehce nepoznalo , že příspěvky jsou posílané skutečně z Kanady . Jo , však já to říkám , že je z Kanady , ala je to Babi a ne Bibi . Babi a ty , už prosimtě skonči to vzájemné dopisování - je to trapný jako pubertální výstřelek !

pepicek
1309 příspěvků 08.12.03 16:30
Mike alias blablabla

hele, ty štvavé radio Jerevan, moc ti to kecá a málo píšeš domu, Babi i Bibi byly přihlášeny ve stejný okamžik ze dvou různých IP adres vzdálených od sebe několik set mil.

Za to pro tebe mám nepříjemnou novinu, že monitoruju tvoje přistupy a pokud mě budeš i nadále otravovat tak ti odříznu přistup z tvého počítače a všem uživatelům připojeným přes paušály Eurotelu zakážu jakékoliv komentáře - to ti jistě pěkně poděkujou … ale tobě je to vlastně jedno, protože jsi jenom taková malá podlá česká dušička

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz