Vlaďko a Mánku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ewa
600 příspěvků 06.08.08 09:35
Vlaďko a Mánku,

už vím, že ten srazový víkend v září mám volný. Proto se hlásím jako náhradnice, popř. kdyby se přihlásili ještě další, jako zájemkyně o volnou chatku. Ale sama v ní bydlet nechci (bylo by to přece jen drahé a strašidelné). Srdečně zdraví Eva

Reakce:

penda
4752 příspěvků 06.08.08 11:07
Ewíku,

žádná náhradnice, už Tě strkám na 11 za holkama … až Vám ten babinec závidím, fakt … holkám vrátím korunky a ty si připrav 400,– Kč. ;o)) Můžeš je rovnou poslat na zde či v deníčku uvedený účet. Jakmile přijdou, ostatním babkám vrátím korunky … papapa … už se těším

blanca.xy
647 příspěvků 06.08.08 13:18
Evi,

to je fajn, vítám tě do spolku . Ještě, že tam budeme mít aspoň jednoho tvora mužského pohlaví - Bendu. Ten si nás ohlídá . Pa, B.

ewa
600 příspěvků 06.08.08 15:51
Vlaďko a Blanko,

už se těším. Eva

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.08 17:55
Ještě že bude Benda,

moje maminka sice vždycky říkala, že jsem asi měla být kluk, když jsem šla na strojárnu a pak se nechala ostříhat na ježka, ale fakt jsem ženská… ( a hrozně mne rozčilují blondýnky v džípech)
ewo, a ty budeš chtít o tom víkendu vařit?

ewa
600 příspěvků 06.08.08 20:25
Ivo,

já nemusím za každou cenu vařit, ale kdybyste vařily vy, tak já to ráda budu jíst.
Ale klidně můžu přivézt nějakou buchtu k snídani, koupit kafe a smetanu do kafe apod. Taky flašku vína. Co ještě? Ahoj E.

Alice_G
505 příspěvků 07.08.08 08:58
Evi,

tak vítej na palubě! AG

ewa
600 příspěvků 07.08.08 11:39
Díky Alice,

už tušíš, jak pojedeš z Prahy? Já vím, že je ještě čas… Ahoj E.

anickav
2904 příspěvků 07.08.08 13:11
Holky z 11-ky,

ja Vám teda závidím! Viem si predstaviť, ako Vám tie papuľky pôjdu!
 A.

ewa
600 příspěvků 07.08.08 17:24
Aničko, neboj,

určitě s tebou taky nějaké to slovíčko prohodíme.
 Eva

anickav
2904 příspěvků 07.08.08 17:38
Evička, to je pekné...

ale ja som ešte na takej babskej jazde nebola! Teda posledných 30 rokov…Ja prídem za Vami s tým mojím, on je už pomaly moje dvojča. A tá Vaša chata s o:,–(enstvom mi pripomenula také dievčenské chechtačky, školský výlet alebo niečo také…
 A.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.08 17:45
Aničko,

můžete přijít na návštěvu.
A doufám, že se nějak vyřeší společné posezení pro všechny. Vladko, myslíš, že to nějak půjde?

penda
4752 příspěvků 07.08.08 18:00
Společné posezení?

Když bude hezky, není co řešit … venku u ohniště je místa dost. Když bude škaredě, slezeme se na jednu velkou chatu - 30 osob se tam určitě vejde … ;o))

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.08.08 18:21
No dámy!!!

Mě překvapujete! To jste si myslely, že tam jako přijedeme, všichni zalezou na tři dny do chatek, budou si špitat v soukromí a spolu si jenom řekneme ahoj při příjezdu a odjezdu?

NO TO SNAD NÉÉÉÉÉÉ!!!

Jasně že se bude sedět a juchat pospolu, na to tam přece jedeme, ne?

anickav
2904 příspěvků 07.08.08 18:47
Manečku, moje predstavy:

Postrehla som, že sa poniektorí chystajú predviesť svojím kulinárskym umením. A tak som si predstavovala, že budem obchádzať chatičky a degustovať…
 A.

ewa
600 příspěvků 07.08.08 21:42
Aničko,

já jsem měla stejnou představu. Tak aby se nás tam neštrachal celý chumel i se smečkou vašich psů od chatičky k chatičce a neloudil o ochutnávku.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.08 09:34
Mánku,

převelice ráda budu celý víkend v houfu. Ale při absenci společenské místnosti musíš vzít v úvahu, že jsme již dámy v nejlepších letech a že polehávání a posedávání na studené zemi už pro nás není. Karimatku přesto asi vezmu s sebou

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz