Víno & styl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florentyna
439 příspěvků 09.06.05 12:59
Víno & styl

Labužníci a labužnice pozor, na pultech je nový časopis jménem Víno & styl z vydavatelství Omega (pod které patří také například La Cucina Italiana). Stojí 75 Kč, má asi 100 stran a je plný zajímavých informací nejen o víně. Až na kvalitu papíru se nám doma moc líbí…

Reakce:

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 09.06.05 13:08
Flo,

kvalita papíru se mi také moc nezdála, ale dle informací z redakce je to proto, aby se neleskl a dalo se vše dobře přečíst.
Osobně se mi ten papír i po „vysvětlení“ vůbec nelíbí, křída je křída…

Florentyna
439 příspěvků 09.06.05 13:22
Ano, máš pravdu,

křída je křída, zvlášť pokud se jedná o časopis poněkud luxusnější, jak na mě obsahem i cenou působí.

Pro ty, co časopis nemají nebo neseženou, doplňuji odkaz na www stránky: www.vinoastyl.cz , nicméně v současné době ještě nefungují.

Eleeen
1127 příspěvků 28.07.05 07:39
Druhé číslo

Už mám druhé číslo! Nemohla jsem si ho nechat ujít! Vždyť je v něm velké téma RIOJA!
Předevčírem jsem si ho četla v tramvaji a svítilo na něj sluníčko, tak jsem docela uvítala tu matnou verzi, opravdu se mi četlo líp. A použitý papír je navíc odlehčený, takže my, kteří nevládneme autem a všechno si taháme de facto vlastními silami, toto uvítáme.

V časopise se mi líbí všudypřítomné hodnocení vín i charakteristiky, uváděné ceny vín se pohybují od 200 Kč třeba až do 6 000 Kč za lahvinku, takže si každý přijde na své. Taky nějaký ten recept se najde.

Škoda jen (stejně jako u ostatních mých oblíbených časopisů), že si ho nemůžu předplatit. Staré sídlištní schránky toto neumožňují nejen proto, že jsou malé. Velmi často u časopisů dochází k poškození obálky, pokrčení atp. anebo máte „hodné“ sousedy, kteří si časopis „půjčí“ navždy (ať už jde o děti nebo dospělé).

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz