víno Gallo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 27.10.04 15:26
víno Gallo

Netušíte prosím někdo, kde by bylo možné sehnat víno značky Gallo. Jedná se o jednoho z největších producentů vína v Kalifornii. Jednou jsem ho koupila v Polsku, ale v ČR ne a ne ho sehnat… Vím, že možná kvalitou to třeba není nic moc vínko, ale jde mi hlavně o tu značku (jako překvapení)

Děkuji předem

Reakce:

penda
4752 příspěvků 28.10.04 00:16
lucianko,

zde! …vlevo klikni na „mimoevropská vína“, pak na „USA“ a naposledy na „oblast Kalifornie“…a můžeš si ho zakoupit na 303 Kč s DPH (0,75 l)…pokud ceník, který tam mají je stále aktuální (z 12.7. 04), a pokud ještě víno není vyprodáno…:-)

Labužník silvie02
20 příspěvků 03.12.04 22:22
pro Lucianku

Ernest & Julio Gallo je k sehnani i v Tescu a myslim,ze jsem to videla i v Makru.Jinak neni o co stat; evropska vina jsou kvalitnejsi a neni mi z nich blbe jak z americkych,do kterych se pridavaji konzervovadla v daleko vetsi mire,nez do vin z naseho kontinentu.

tortoise1
15 příspěvků 01.04.05 17:52
Lucianko,

tak jake bylo vinko? Stalo za to? Jak jsem pobihanim po nejruznejsich supermarketech zjistila, tak vino Gallo je v Londyne celkem bezne, tak muzu zaridit pravidelne dodavky Pokud ovsem nedas prednost pomerancove marmelade

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 04.04.05 11:27
Kláro,

díky! Bylo bylo, už není… Jak je?
Už máš solamyl?

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz