Víno a vše kolem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaculka10
27 příspěvků 06.04.15 14:21
Víno a vše kolem

Ahoj všichni napadlo mě založit takové téma, kde se probere vše o víně. Máte rádi víno? Jaké? Bílé/červené/rů­žové?
Jezdíte po sklípkách? Kam doporučujete se podívat? :)
A taky mám jednu takovou otázku, existuje nějaký kurz vína? Aby se člověk více dozvěděl? :think:

Reakce:

malazuza
10 příspěvků 12.04.15 18:25
Jak kdy a jak k čemu

Nemám oblíbené víno. Spíše piji dle příležitosti, dle jídla. Ale zase určitě nejsem žádný znalec. Poznám max. červené, bílé, suché, polosladké. I když ta moc nepiji. Kurzy jako myslíš sommeliérské nějaké? Určitě existují, ale nikdy jsem žádný neabsolvovala a ani to nemám v plánu, takže poradit nemohu ;). Zkus zapátrat po internetu.

VěrkaVe
29 příspěvků 15.04.15 14:30

Kaculko, to je hezké téma. Já víno zbožnuji, jak červené, tak bílé. My s manželem jezdíme takle po sklípkách často, i různá vinobraní navštěvujeme, apod.
Na kurzu jsme taky byli, ten můžu fakt doporučit, máme zasebou teda jen základní kurz, ale možná půjdeme i na pokročilý. Když budeš mít zájem, napíšu ti, kde jsme byli.

Kaculka10
27 příspěvků 20.04.15 09:43

Díky oboum za příspěvky.
Já právě víno miluju a chci se dozvědět co nejvíce :)
VěrkaVe: prosimtě jaký to byl kurz, jak se jmenoval, kde byl, za kolik, jakékoli bližší informace uvítám! :) díky

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz