Vietnamská tržnice Libuš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník mirabelka02
23 příspěvků 15.10.07 18:53
Vietnamská tržnice Libuš

Funguje tato tržnice? A je to pro běžné zákazníky - nemyslím velkoobchodníky? Už delší dobu uvažuji, že bych nějakou ráda navštívila a nakoupila si nějaké ingredience. Teď mě to nakoplo, jak Kluci v akci vařili vietnamská jídla a líbila se mi tam ta čerstvá zelenina. Poraďte mi prosím případně nějakou ve Středočeském kraji, nebo přímo v Praze. Dají se orientální pochutiny koupit i v Holešovické tržnici? Děkuji Vám všem za odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

karminek
757 příspěvků 16.10.07 17:21
a nejenom

tam,třeba ústecký kraj by zajímal mně.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.07 12:20
...

zadaj si do vyhľadávača napríklad japonské potraviny (alebo vietnamské, korejské) a vyhodí množstvo výsledkov - so zeleninou neporadím, ale napríklad na pochutiny sa mi osvedcil www.susi.cz ;o)

Labužník marus02
58 příspěvků 14.12.07 15:07
...

Tržnice na Libuši funguje, kamarádka tam byla a koupí se tam prý i nemožné:) také je tam vietnamská restaurace. Osobně jsem navštívila vietnamskou tržnici v Malešicích. Tuším že je to ulice Tiskařská (jezdí tam i autobus). Na tržnici se krom klasického vietnamského „aušus zboží“ najdou i obchůdky s potravinami a zeleninou, kterou znám právě z vietnamu (mají i takové ty různé listy, které dusí a dávájí ke všemu:). Taky je tam vietnamská restaurace, kde vaří výborné pho a jarní závitky s nudlemi… a vynikající silnou vietnamskou překapávanou kávu s kondenzovaným mlékem. doporučuju!

fersty
1 příspěvek 09.02.12 01:46

Dobrý den, již léta spolupracuji s vietnamskou komunitou, pokud Vám mohu poradit - pravá Vietnamská káva je značka Trung Nguyen (celosvětově známá, ve více jak 40 zamích) a do ČR ji dováží firma HB&R. s.r.o.

Jinak doporučuji vyzkoušet s kondenzovaným mlékem a kostkami ledu, tedy až bude venku trochu tepleji :)

ucitelas
328 příspěvků 09.02.12 16:14
Jo,jo

kdo chce psa jíst, ten si hůlky vždy najde. ;)

sateli
1 příspěvek 27.02.13 11:45
Kdo chce psa jíst-br

Byla jsem na tržnici v Praze několikrát. Jít kolem restaorace je týrání chuťových buněk, ale vždycky jsem odolala tam zajít jen k vůli faf haf.Kde mám u větnamců jistotu že nesním mňau nebo haf.Tak že to krásně voňavé a nádherně upravené jídlo s radostí oželím a dám si lepeňáka z domu.

Kaja7979
6 příspěvků 20.08.14 15:51

Teda Sateli, jestli nechodíš k Vietnamcům jenom proto, že se bojíš, že dostaneš na talíři psa, tak jsi, promiň, trochu naivní. V našich končinách je pes mnohem drazší a komplikovanější, než kuřecí nebo vepřové. Tedy samozřejmě, pokud by to dělali ve větším. Jednoho psa ututlají, ale dovedeš si představit, kolik by museli zlikvidovat psů, aby to bylo ekonomicky zajímavý? Osobně mám spíš obavu z čerstvosti a kvality masa v restauracích obecně - a vůbec nezáleží na tom, jestli je vietnamská, česká nebo francouzská (v Česku).

RitaKa
22 příspěvků 14.10.14 11:17

Navíc psí maso je pro vietnamce sváteční jídlo, takže pochybuju, že by ho podávali obyčejným zákazníkům v restauracích :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz