Venkovní krb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kaculka10
27 příspěvků 15.6.18 15:09
venkovní krb

Holky, která máte doma zahrandí/venkovní krb? Podle čeho jste vybíraly a kde ste ho kupovaly?

Reakce:
davidrocket69
2 příspěvky 16.7.18 15:33
Krb

Dobrý den, já osobně jsem dělal venkovní krb sám, tehdy jsme stavební materiál vybírali tady https://www.levnekrby.cz/…ni-material/ tak možná zde najdete i hotový venkovní krb.

Daranak
1 příspěvek 5.6.20 08:44
Osobně jsem pro gril

My jsme zvažovali, jestli pořídit gril, nebo krb a nakonec to u nás na plné čáře vyhrál gril. A to především po tom, co jsme byli u kamaráda, který na grilu připravoval maso a musel jsem uznat, že tak dobrý steak jsem před tím asi ještě nikdy nejedl. Přitom jsem se pídil po tom, co je to za gril a ukázalo se, že docela běžný výrobek odsud https://a-zbozi.cz/…hradni-grily Takže za mě krb spíše jako designovka na zahradu, případně pro občasné opečení špekáčků apod., ale pokud Vám jde o grilované pokrmy a především maso, tak jednoznačně gril

DanaKuta
1 příspěvek 19.6.20 08:47
Krb

Nám se super kup krbu podařil cca před 3 roky, když jsme si v Hornbachu koupili krb s jedním prasklým kusem, který byl ale v horní části a nebyl vidět. Koupili jsme ho za 1000 Kč s tím, že normálně stál skoro 10× tolik. Manžel ten prasklý kus slepil nějakým speciálním materiálem a od té doby to bezproblému drží. Zkuste mrknout, jestli něco podobného neseženete :) Na druhou stranu musí ale souhlasit s příspěvkem nade mnou- pokud Vám jde hlavně dobré steaky a podobné záležitosti, tak spíše volte ten gril na dřevěné uhlí.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz