Veganské stravování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.02 06:16
Veganské stravování

Protože mám 1 dceru vegatariánku a druhou veganku, moc bych uvítala jednu malou poznámku u zařazovaných receptů. Něco ve smyslu: „s malou obměnou vhodné i pro vegany“ Ti totiž, jak známu nepozřou nic živočišného a tak je vaření a zvláště nákupy docela náročné. Někdy je to téměř detektivka - luštit z čeho se v¨ýrobek skládá a co obsahuje. Myslím, že by to nebylo složité. Na mysli mám např. možnost záměny sýru za tofu apod. Ne tedy vepřového za salám :-)))))))Co myslíte? Šlo by to????

Reakce:
pepicek
1309 příspěvků 27.2.02 09:35
no jo, ale jak to udělat?

systémově je to trošku problém, tu úpravu u receptu musí někdo vymyslet, já to nezvládnu, už takhle nad receptama denně trávím 2-3 hodiny. Časem třeba vymyslíme koutek, kam se prostě jen přihodí odkaz na recept a někdo k němu dopíše veganský komentář.

Takže jedinou variantu vidím v tom, že se zavede standartizovaný nadpis komentáře u receptu … něco jako Úprava pro vegany a pak se takový recept snadno dohledá buď přes přehled komentářů k receptům přístupném z hlavní strany diskuzního fóra nebo přes vyhledávání.

Ale mám tady jednu specialitku, manuskript vegetariansko/veganské kuchařky Viery Šmerdové a bude z toho příloha, tak snad možná tím ukojím Vašeho věčně hladového potomka

… mě osobně nejvíc pobavili frutariáni v Deníku Bridget Jonesové … to jsou ti, kteří jedí jenom ovoce, které samo spadne ze stromu

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz