Vážení labužníci, končím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaruna7
61 příspěvků 20.10.06 12:34
Vážení labužníci, končím

Před časem jsem si myslela, že jsem našla partu bezva lidí, kteří mají spoustu nápadů, srdce na dlani a čas, který obětují všem místo sobě. To byl můj omyl.
Z každé zprávy a informace se udělá pokus o šejdířství a přidávají se bohužel další, kteří o věci nic neví, ale chovají se jako ovce. Místo, aby se se mnou spojili, přidají se k těm, kteří lynčují. Jak říkal J.Hus na hranici: „I ty, svatá dobroto?“, když jakási žena přikládala na hranici.
Dnes už vím, že jste jen skupina či hafel lidí s intrikami, různých skupin, s antipatiemi a hlavně s přesvědčením, že každý člověk chce na vás vydělat. Je to smutné, ale já na to nemám žaludek!! Kde je ten Labužník před před rokem??? Stýská se mi po něm.
Pro normálního člověka, který nechce být zdrojem napadání je asi dnes nejlepší si informace nechat pro sebe a mlčet.Bohužel. A touto cestou hodlám jít.Nikdy jsem takto reagovat nechtěla. Škoda, měla jsem všechny ráda a vím, že mezi vámi jsou super slušní lidé, kterým se tímto ze srdce omlouvám.
Pokud bych chtěla dělat nějaké obchody, myslíte, že by to bylo přes Labužníka??!! Vidíte si vůbec na špičku vlastního nosu? Kšefty se dělají jinak.
Chodíte si vůbec nakupovat? V každém obchodě s čímkoli je vždy nějaká částka pro obchodníka. Prastarý systém obchodování! Provize je dokonce zcela legální. To jen pro ty, kteří ještě žijí v socialismu.
Jsem otrávená a reakce na stevii mne jen ujistila, že být mezi vámi bude brzy spíše špatná reklama. Děkuji těm dobrým. A těm davovým přeji, ať se podezříváním třeba sežerou. Je mi jich jen a jen líto. Svět i lidé kolem jsou krásní, stačí se podívat laskavýma očima. Vy hledáte jen chytráky, šejdíře a to je opravdu ubohé. V té své sebestřednosti se klidně utopte. A co Vy, neuvažujete stejně?
Ostatním přeji krásný barevný podzim a optimistické vydění světa.
Já za kontakt na stevii nechtěla nic, jen jsem chtěla ochránit dodavatele před možnou byrokracií.
Pokud mně bude někdo hledat, je dost lidí, kteří kontakt mají. A ostatní, nemám zájem.

Reakce:
Labužník handula02
634 příspěvků 20.10.06 12:38
Vážení labužníci

toto všechno se seběhlo kvůli mě, nikoho jsem nenapadala, že se chce obohatit, myslím, že jsou i jiné způsoby. Mě opravdu jen zajímalo, když je to takový zázrak, proč se to nesmí dovážet legálně. Já o tento druh sladidla zájem nemám. Jen občas používám mozek, a když někdo jde s kůží na trh, tak musí počítat s reakcema. Jaruno omluvy se ode mě nedočkáš, nemám za co. Přeji hezký zbytek dne, pořád mi není jasný proč se tak rozčiluješ, když si nic neprovedla

kamilio
551 příspěvků 20.10.06 21:08
Poděkování

Paní Teplíková, vždy jsem si vážil lidí, kteří se věnují obohacování našich znalostí, v tomto případě okolo vaření. Vás stále považuji za ženu, která jak pro laickou, tak pro odbornou veřejnost udělala hodně. Dnes jsem si přečetl celou inkriminovanou diskuzi a skutečně mě z toho bylo na blití. Plně podporuji Vaše rozhodnutí a přeji Vám ve Vašem dalším snažení hodně tvůrčích nápadů, aby jste nám amatérům ještě dlouho přinášela ve Vašich knížkách nové informace z oboru a aby se Vám vyhýbaly srážky s blbci, protože ty patří mezi nejhorší.

OpusOne
16 příspěvků 20.10.06 22:04
krindy pindy....

co to tu probuh blbnete?

goralka
273 příspěvků 20.10.06 23:24
stačí se podívat laskavýma očima. . .

stačí se podívat laskavýma očima a potom ďalej napísať:

„ať se podezříváním třeba sežerou“

„V té své sebestřednosti se klidně utopte“

Je mi ťa ľúto, koľko jedu máš v pečeni, pozametaj si pred vlastným prahom a nám daj pokoj, je tu fajn …

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.06 21:36
Vážení,

zdá se, že někteří opět místo srnce střelili kozla… Že se tu opět rozmáhá podivuhodná schopnost vidět do jiných lidí a přesně vědět, co chtěli říci tím, co řekli, (aniž by je někdy poznali jinak než přes net), na to si již asi mnozí zvykli a pojali to za svou strategii. Labužník před rokem byl opravdu o něčem jiném než dnes. Napadání čehokoliv kýmkoliv je tu teď na denním pořádku, a pokud tomu nevěříte, přečtěte si celé diskuze k receptům, nebo reakce na dotazy přímo v části diskuzní fórum. Nevím, proč napadáte někoho, kdo pouze informuje o tom, že je konečně u nás k dostání něco, co tu ještě nebylo, navíc odborníka, který se s vámi dělí o tuto informaci zcela zdarma. Ale zdá se, že to ta tzv. demokracie, na kterou si tady všichni hrají, podporuje, nebo přímo vyžaduje. Demokracie, vážení, není o tom, že každý má právo urazit toho, kdo něco řekne, ale o tom, že má každý právo se k nějakému problému možnost FUNDOVANĚ vyjádřit a navrhnout jiné, lepší řešení! Tak se chytněte za nosánky, protože již tyto stránky opustilo hodně lidí, kteří se s námi chtěli bezplatně podělit o své odborné vědomosti, a začněte laskavě uvažovat hlavou!

Jaruško, přeji ti, aby jsi již v životě nenarazila na žádného agresivního blba a přeji ti v tvé další publikační činnosti hodně úspěchů.

Labužník housenka02
609 příspěvků 22.10.06 08:04
manku,

… hovoříš mi přímo z mé duše… děkuji ti za tento příspěvek… osobně tuto paní neznám, jenom matně si vybavuji její jméno v souvislosti s pořady v televizi, ale je to zatím jediný člověk, který mi dokázal poradit a opravdu FUNDOVANĚ v problému, který jsem tu přednedávnem nastolila.

I já si myslím, že se Labužník za ten poslední rok změnil, moc mě mrzí, že k horšímu… upřímně řečeno jsem dost oplakala odchod např. Pupka, ty jeho recepty jsou opravdu nezapomenutelné, mám je všechny vytisklé a patří ke zlatému fondu mých posbíraných kuchařek…

Vždy jsem z duše nenáviděla slovíčkaření a intriky, ale bohužel je to všude kolem nás, asi je to základní rys demokracie, co já vím… jenom se s tím nějak nemohu vyrovnat.

Přesto přese vše chodím na Labužníka docela ráda / alespoň zatím /, jenom si už více vybírám na co zareaguji a na co ne a i ve vkládání receptů jsem velmi opatrná… nakonec mě bohatě postačí,když se mé recepty líbí a nemusí jich být tisíce zveřejněných… nakonec tištěnou kuchařku nebo časopis si může koupit každý z nás sám… nebo snad nemám pravdu?

Bali
1254 příspěvků 22.10.06 08:40
Mate oba pravdu,

Jarku7 znam osobne a muzu opravdu rict, ze to neni zadna intrikanka. Budte tu vsichni radi za jeji rady a zkusenosti. Ma jich opravdu hodne!!!

Bali
1254 příspěvků 22.10.06 08:57
Stojí za přečtení!

Bohužel jsou to stránky v angličtině, ale jistě je mezi námi mnoho ,kteří tento jazyk ovládají. Nebo si mohou vypomoci i překladačem.

http://www.herbal-supplements-guide.com/…effects.html

Tasma
415 příspěvků 22.10.06 11:02
Housenko,

taky mi tu Pupek chybí. Tak tady máš alespoň malou náplast - odkaz na jeho stránky, který sem vložila Jolana -
Pupek a jeho Míva a Máva

Tasma
415 příspěvků 22.10.06 11:07
housenko,

vkládám jen na okopírování, nějak mi to negunguje
http://www.hruden.ic.cz/

Labužník housenka02
609 příspěvků 22.10.06 13:28
tasmo,

… díky moc za odkaz, hned je mi lépe…

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz