Vazeni Labuznici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mandla
7 příspěvků 23.08.02 12:39
Vazeni Labuznici

Chci vam vsem objasnit,jak doslo k diskuznimu prispevku,ktery byl podepsanym mojim jmenem Mandla.Pred asi pul rokem jsem dostala doporuceni na vase stranky.protoze varim rada,stranky se mi libily.Jenze po case jsemvidela v Labuzniku jen same nejake neshody,ktere nemam tak rada,tak jsem s Labuznikem skoncila a vic jsem se o tyto stranky nezajimala.nyni mi dosla sprava od me pritelkyne (Pampelisky)ze jsem neco velmi nevhodneho napsala do diskuze.Ne,ja nic nepsala,ale priznala se mne moje dcera,ze nadale Labuznika sledovala,a ze ji nejvice vadilo to,ze hodne lidem ublizovala a hlavne nejvice Pampelisce,kterou tak dobre znala a ktera si to nezaslouzi.Muzu skutecne dodat,ze ji zname nekolik let a ze jsi to opravdu Pampeliska nezaslouzi.Vzdy to,co ona dela pro Labuznika,malo kdo dokaze.Pritom ji to stoji spoustu volneho casu a hlavne penez.Ale ona to dela rada,i kdyz nema zdarma internet jako Babi.To jenom na vysvetleni.Ba­bi,dovolila jsem jsi precist ten tvuj posledni prispevek pro Zuzika,to uz byl skutecne bodlak,kterym jsi Pampelisce hodne ublizila.Ale jak jsem pozorovala i ja,je to tvoje zaliba.Pritom te vsichni tak lituji a zastavaji se.Jen az se dovedi dalsi podrobnosti o Tobe,urcite budou koukat. spozdravem Mandla.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 23.08.02 15:53
Mila Mandlo.

Dekuji za vyjadreni Tve podpory a za objasneni prispevku, ktery byl napsan pod Tvym jmenem.
Ale stejne si take myslim, ze Babi zachazi svymi poznamkami a narazkami v jejich prispevcich prilis daleko. Zjistila jsem, ze je pro mne vyhodnejsi s lidmi jejiho typu vubec nediskutovat. Ostatne v Labuzniku je mnoho jinych milejsich lidi, s kterymi se diskutuje daleko prijemneji.

Kopretinka
565 příspěvků 25.08.02 07:23
Souhlasím...

I já se zastávám Pampeliškya Mandly, protože už párkrát jsem i já jak všichni víte upozorňovala na nemístné Babiny poznámky. Nazýváš nás Libušinými žoldáky milá Babi, ale myslím, že by ses měla trochu zamyslet, Pampeliška je moc hodná, na labužníka chodí moc ráda, dělá co může ale tobě je to málo. Já už jsem kvůli tvým nemístným komentářům u některých receptů omezila chození na Labužníka, a skoro zrušila komentáře své, protože se nechci obávat toho, co zase napíšeš. Nechtěla jsem se tady k tomu vyjadřovat ale už mi ruply nervy

Alice
104 příspěvků 26.08.02 03:41
Co blaznite holky ?

Diky bohu, ze prvni prispevek napsalo dite. (moc nepremysli a tak se da pochopit uroven i sila ataku :o)) Tak navrhuju neblbnout. Mezi vama uz neni ani dobra vule pochopit jedna druhou...... Mam napad: kdokoli potrebuje nekoho urazet a kritizovat at se vyblbne na moji malickosti, ja si budu myslet svy a bude klidek a muze se zase varit a spokojene funet

Magdalena
2 příspěvky 05.09.02 22:02
Pampelisko

Ja naprosto stebou souhlasim.To urcite vis ze blbcum a starym lidem se nema odporovat.Ale ignorovat. cus

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz